قوانین و نحوه‌ی برخورد با مشتری

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

کلیه تکنسین های  ارائه کننده خدمات مشغول به فعالیت در پلتفرم الوپایپینگ مکلف به رعایت قوانین بوده و این دستورالعمل را در بر خورد با مشتری رعایت نمایند.

۱- کلیه تکنسین ها باید از لباس و پوشش مشترک و یکسان معرفی شده توسط الو پایپینگ استفاده نماید.

۲- همیشه حق با مشتری است و تکنسین ها  باید ضمن رعایت اصول اخلاقی و رعایت رفتار محترمانه با مشتریان امانت دار مشتریان بوده و اصول حرفه ای ارائه خدمات را رعایت نمایند.

۳-  تکنسین مکلف است مطابق با در خواست مشتری اقدام به ارائه خدمات نمایند و از هرگونه خدمات مازاد بدون اطلاع و نظر مشتری ممانعت نماید.

۴- تکنسین متعهد می باشد در محل سفارش و در زمان در خواستی مشتری حاضر شود و چنانچه با تاخیر به محل ارائه خدمات می رسد، میبایست میزان تاخیر را با مشتری و مجموعه الوپایپینگ  هماهنگ نماید.

۵- در صورتیکه برای انجام سفارش نیاز به تهیه لوازم اضافی می باشد. تکنسین مکلف است موارد را به اطلاع الوپایپینگ و مشتری برساند و پس از تایید مشتری نسبت به تهیه اقلام مورد نیاز اقدام نماید، ارایه فاکتور کالای خریداری شده است به مشتری و رونوشت همان فاکتور به الوپایپینگ الزامی است. تکنسین حق مطالبه‌ی هیچ مبلغی بجز آنچه در تعرفه سایت بیان شده است را نداشته و چنانچه هزینه ارائه خدمت مازاد بر مبلغ اولیه باشد، باید مراتب را به تایید قبلی مشتری و الوپایپینگ برساند.

۶- تکنسین مکلف به رعایت نظافت محیط کار و محل ارائه خدمات خویش می باشد.

۷- کلیه خدمات ارائه شده تا یک هفته تحت گارانتی بوده و تکنسین مکلف است در صورت شکایت مشتری یا بروز اشکال در خدمات فورا و رایگان نسبت به رفع اشکال و خرابی اقدام نماید.

۸- تکنسین می بایست کلیه قوانین و مقررات کشوری را رعایت نموده، با حسن خلق و وقت شناسی و دقت نظر به انجام امور محوله از طرف مشتری بپردازد.

۹- تکنسین می بایست از مشارکت در هر فعالیت غیر مجاز توسط مشتری خودداری نماید.

5/5 - (1 امتیاز)
برچسب ها :
سوال فنی داری از ما بپرس!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

ممکن است این مطالب را هم دوس داشته باشید!

مطالب مرتبطی موجود نیست