منظور از امتیاز وفاداری الوپایپینگ چیست؟

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

تنها چیزی که می‌تونه خستگیتو جبران کنه، یه طرح تشویقی دلچسبه!

طرح های تشویقی الوپایپینگ

امتیاز وفاداری + ۵۰ درصد تخفیف

شاید برای شما تکنسین گرامی بارها این اتفاق پیش اومده که از طرف الوپایپینگ سفارشی گرفته و برای انجام کار به منزل مشتری مراجعه کرده باشید. پس از بررسی درخواست مشتری و انجام کار  و اتمام سفارش، ممکنه مشتری از مهارت و کار شما خوشش بیاد، شما رو به دوستانش معرفی کنه و برای سفارش جدید مجددا با شما تماس بگیرند یا هم ممکنه بعد از مدتی مشتری مشکل دیگه ای پیدا کنه و برای بار دوم با شما تماس بگیره، همونطور که اطلاع دارید طبق قوانین، شما باید برای این قبیل سفارشات قبل از مراجعه به منزل مشتری، داخل سیستم کد سفارش جدید باز کنید. طبق طرح وفاداری الوپایپینگ این موضوع در روند سفارش گیری آینده شما تاثیرگذار هست و باعث افزایش سفارشات شما در آینده میشه. علاوه براین الوپایپینگ برای سفارشاتی که مشمول امتیاز وفاداری میشوند ۵۰ درصد تخفیف کمیسیون در نظر گرفته است.

یعنی چه طوری؟

مثلا آقای طاهری سفارش سرویس کولر آبی داره، شما مراجعه می‌کنید و کار آقای طاهری را انجام می‌دید. آقای حسینی که همسایه این ساختمان هست هم با شما راجع به سرویس کولرشون صحبت می‌کنه و قرار میزاره که بعد از آقای طاهری کار‌ ایشون رو هم انجام بدید.
کافیه شما برای سفارش جدید آقای حسینی درخواست ایجاد کد جدید داشته باشید تا امتیاز وفاداری و همچنین تخفیف کمیسیون ۵۰ درصدی سفارش آقای حسینی را کسب کنید و امتیازات خود را افزایش دهید. افزایش امتیاز در الوپایپینگ به معنی افزایش سفارشات شما در آینده است. همچنین از تمامی تکنسین هایی که در این طرح تشویقی مشارکت داشته باشند تشویق و قدردانی خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)
برچسب ها :
سوال فنی داری از ما بپرس!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

ممکن است این مطالب را هم دوس داشته باشید!

مطالب مرتبطی موجود نیست