چطور می تونم سفارش پروژه ای بگیرم؟

الوپایپینگ از فروردین ۱۴۰۱ در رابطه با سفارشات پروژه ای برنامه ویژه ای را راه اندازی کرده است تا هم تکنسین و هم مشتری با خیال راحت به خواسته خود برسند.

جهت دریافت سفارشات پروژه ای ابتدا مطالب زیر را مطالعه کنید و سپس فرم انتهای صفحه را تکمیل کنید.

روند کار

۱ – تمامی سفارشات پروژه ای توسط واحد فنی الوپایپینگ به صورت رایگان بررسی و بازدید می شود. در این مرحله تمامی جزئیات کار بررسی خواهد شد و مشتری برای انجام کار مشاوره و راهنمایی می شود.
۲ – زمانی که پروژه به مرحله قطعیت برسد، توسط تکنسین مورد بازدید و بررسی قرار می گیرد. الوپایپینگ با توجه به حجم و نوع کار پروژه سفارش را به حداقل ۳ تکنسین معرفی می کند.
۳ – در این مرحله تکنسین می تواند با مشتری تماس بگیرد و به صورت حضوری از پروژه بازدید کند و قیمت پیشنهادی و مشاوره های لازم را در اختیار مشتری قرار دهد.
۴ – پس از اینکه تکنسین توسط مشتری انتخاب شد، یک ضمانت نامه کتبی بابت حسن انجام کار از سمت شرکت به مشتری ارائه می شود که این مورد در اعتماد مشتری تاثیر مثبتی به دنبال دارد.
۵ – برای اطمینان و رضایت تکنسین نیز مشتری مبالغ توافق شده را در بستر شرکت به صورت پرداخت امن انجام می دهد. با این روش دیگر تکنسین هم بابت مبالغ پرداختی و شیوه پرداخت مشتری نگرانی ندارد.

الوپایپینگ از ابتدای کار یعنی تنظیم قرارداد تا انتهای کار که تست و تحویل است در کنار مشتری و تکنسین حضور خواهد داشت.

 

سوالات متداول

آیا انجام کلیه موارد پروژه به عهده من خواهد بود؟
خیر. خانواده الوپایپینگ در زمینه های مختلفی فعالیت می کند. شما می توانید حتی تنها یک بخش از پروژه را بر عهده بگیرید و همکار شما بخش دیگری را انجام دهد.

کارهای پروژه ای به چه صورت است؟
تنوع پروژه ها در الوپایپینگ زیاد است از پروژه های مسکونی گرفته تا تجاری و اداری و باغ و ویلا…

چه خدماتی برای کارهای پروژه ای به مشتری ارائه می شود؟

الوپایپینگ در زمینه های

 • لوله کشی آب ( آهنی ( دنده ای، جوشی)، پلی اتیلن، تک لایه، پنج لایه)
 •  لوله کشی فاضلاب (پولیکا، پلی اتیلن، پوش فیت)
 • لوله کشی استخر و جکوزی (UPVC)
 • موتورخانه
 • لوله کشی مسی (کولر گازی ، داکت اسپلیت، VRF)
 • نصب شیرآلات و رادیاتور های واحد ها

درحال فعالیت است.

من با افرادی آشنا هستم که در این زمینه فعالیت می کنند، آیا می توانم در زمان انجام کار از آن ها کمک بگیرم؟
الوپایپینگ همواره در تلاش است تا کارهای تاسیساتی  بدون واسطه و تنها توسط فرد کننده، انجام شود. شما تنها در صورتی می توانید سفارشات پروژه ای را قبول کنید که کار را خودتان انجام دهید.

آیا این پروژه ها به پول خواهد رسید و قابل اطمینان است؟
الوپایپینگ در پی ایجاد فضایی امن برای مشتری و تکنسین است. در کلیه پروژه ها قبل از شروع کار و تنظیم قرارداد به مشتری اطلاع رسانی می شود که مبلغ کار به صورت فاز به فاز باید پرداخت شود. همچنین در ابتدا کارفرما مبلغی را به عنوان تضمین انجام کار به صورت پرداخت امن به حساب شرکت واریز می کند. این مبلغ حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد کل مبلغ پروژه خواهد بود که بعد از انعقاد قرارداد به عنوان حسن انجام کار تکنسین، در حساب شرکت مسدود می ماند و در انتهای پروژه به حساب تکنسین واریز می شود.

قرارداد و صورت جلسه های ذکر شده توسط چه کسی انجام می شود؟
پس از انجام مراحل اولیه و بازدید پروژه توسط واحد فنی و تکنسین و همچنین انتخاب تکنسین از سوی مشتری، قرارداد توسط واحد حقوقی شرکت تنظیم و برای تکنسین و مشتری ارسال می شود تا اگر موردی لازم بود اضافه شود و پس از آن قرارداد منعقد خواهد شد.

تنظیم قرارداد پروژه در الوپایپینگ

آیا الوپایپینگ بر پروژه نظارت دارد؟
باید بگویم بله! الوپایپینگ به صورت عادی و ویژه روی پروژه نظارت دارد که امکان فعال سازی نظارت و مشاوره ویژه برای شخص تکنسین و مشتری قابل فعال کردن می باشد.

چرا مشتری با الوپایپینگ همکاری می کند؟
الوپایپینگ به خانواده تکنسین خود اطمینان دارد از این جهت بابت معرفی تکنسین به مشتری ضمانت نامه کتبی ارائه می کند.

پورسانت الوپایپینگ در سفارشات پروژه ای به چه صورتی هست؟
۱۰ الی ۲۵ درصد از دستمزد شما متعلق به الوپایپینگ خواهد بود که در ابتدای معرفی کار سهم الوپایپینگ به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا بابت قبول سفارشات پروژه ای باید به الوپایپینگ مالیات و کسورات قانونی پرداخت شود؟
خیر ۹ درصد از پورسانتی که شما به الوپایپینگ پرداخت می کنید بابت ارزش افزوده است و دیگر نیاز به پرداخت مالیات و موارد دیگر نیست.

مشتریان الوپایپینگ چه کسانی هستند؟
الوپایپینگ همواره در تلاش است بدون واسطه و تنها با مالکان ساختمان قرارداد تنظیم کند و بیش از ۶۰ درصد مشتریان حقیقی هستند و جانب داری شرکتی نخواهند داشت.

در انتها دست مزدم رو از شرکت دریافت می کنم یا مشتری؟
در کلیه قراردادها با توجه به جزئیات اجرای پروژه مبلغ پیش پرداخت مشتری به صورت پرداخت امن انجام می شود و در حساب شرکت مسدود می ماند تا زمان پایان کار که این مبلغ به تکنسین پرداخت خواهد شد. الباقی مبالغ اجرا با توجه به فاز بندی پروژه در هر مرحله از جانب مشتری به تکسنین پرداخت خواهد شد و در صورت جلسه ثبت می شود.

اکثر اوقات مشتری ابتدای کار یه درخواستی دارد و بعد انتظار دیگری دارد، در این موارد تکلیف چیست؟
جای نگرانی نیست. واحد فنی الوپایپینگ از ابتدای کار حضور دارد و تمامی موارد و درخواست های مشتری را صورت جلسه می کند و در صورت بروز مشکل مطابق صورت جلسه های انجام شده مشکل بررسی می شود.

نحوه معرفی کار به چه صورت است؟
پس از بررسی پروژه توسط واحد فنی الوپایپینگ، با توجه به جزئیات پروژه نرم افزار، حداقل ۳ نفر را بر اساس امتیازات، سوابق و … مشخص خواهد کرد و جزئیات پروژه برای تکنسین ها اطلاع رسانی خواهد شد. تکنسین ها پس از دریافت اطلاعات با مشتری ارتباط برقرار می کنند و در صورت نیاز برای قیمت دهی و مشاوره به محل پروژه مراجعه می کنند. سپس مشتری طبق سوابق ارسالی تکنسین ها و نحوه برخورد و بازاریابی هرکدام، یک نفر را برای همکاری انتخاب می کند.

ناظر تاسیسات در الوپایپینگ

آیا پروژه ها هزینه بازدید و ایاب و ذهاب دارند؟
در کلیه پروژه های که داخل اصفهان هستند از مشتری ایاب و ذهابی دریافت نمی شود  و واحد فنی شرکت و همینطور تکنسین تنها جهت بازاریابی از پروژه بازدید می کنند. درواقع این فرصتی عالی برای همکاری است.

البته در مواردی که محل پروژه خارج از اصفهان قرار دارد، هزینه بازدید و ایاب و ذهاب به صورت توافقی با مشتری حساب می شود.

آیا شرکت جهت معرفی پروژه از من هزینه ای کسر خواهد کرد؟
خیر هیچ هزینه بابت معرفی سفارشات پروژه ای از شما دریافت نخواهد شد.

اگر سفارش پروژه ای گرفتم ولی وقت نکردم مراجعه کنم چی میشه؟
لطفاً قبل از دریافت سفارشات شرایط کاری خود و پروژه را به صورت کامل بررسی کنید و تنها در صورتی که برای انجام پروژه آمادگی دارید، سفارش را قبول کنید. مطابق الگوریتم نرم افزار شرکت اگر تعداد سفارشات معرفی شده به شما که به نتیجه نرسیده اند، نسبت به سایر همکارانتان بیش از حد معمول باشد، شانس شما برای دریافت سفارشات پروژه ای کاهش می یابد.

اگر بعد از انعقاد قرارداد نتونستم شروع به کار کنم چه اتفاقی میوفته؟
درصورتی که پس از عقد قرارداد به دلایلی قادر به انجام کار نبودید، حتما باید در اسرع وقت این موضوع را به اطلاع شرکت برسانید و درصورت توافق مشتری مطابق بند قرارداد، قرار داد فسخ خواهد شد. قابل ذکر است این موضوع باعث ثبت امتیاز منفی برای شما می شود.

اگر اتمام کار با تاخیر انجام شد و از موعد تحویل گذشت چی میشه؟
ضمانت و نحوه کار الوپایپینگ بر پایه خوش قولی است و در صورتی که پس از بررسی علت تاخیر از جانب تکنسین باشد، مطابق با شرایط قرارداد تکنسین موظف است هزینه تاخیر در کار را به مشتری پرداخت کند.

اگر پروژه بعد از گذشت مدتی متوقف شد، تکلیف دستمزد و هزینه ها چی میشه؟
مطابق با قرار داد اگر پروژه بعد از گذشت زمانی متوقف شد، شما می توانید در خواست بدهید طبق موارد اجرایی که انجام داده اید هزینه محاسبه و از جانب مشتری پرداخت شود. اگر مشتری توان پرداخت نداشت یا هر مشکل دیگری وجود داشت، هزینه دستمزد شما از مبلغ پرداخت امن که ابتدای پروژه توسط مشتری واریز شده، پرداخت می گردد.

قوانین بازاریابی در الوپایپینگ

برای اینکه بتوانم بازاریابی خوبی داشته باشم چه مواردی را باید رعایت کنم؟

 • سعی کنید برای انجام هماهنگی های لازم به موقع با مشتری تماس بگیرید.
 • خوش قول باشید و طبق زمانی که با مشتری هماهنگ کرده اید به محل پروژه مراجعه کنید.
 • پروفایل خود را به صورت کامل تکمیل نمایید.( تمامی مشتریان پروفایل کاری شما را بررسی خواهند کرد.)
 • به صحبت ها و نیاز مشتری دقت کنید. ( آیا به قیمت واحدی نیاز دارد یا متری، تاریخ شروع و تحویل کار)
 • خود را به صورت کامل معرفی کنید. از سابقه خود و پروژه هایی که کار کرده اید برای مشتری توضیح دهید و تصاویر پروژه ها را درحال کار و پس از پایان کار به مشتری نشان دهید.
 • به جزئیات پروژه دقت کنید و درباره آن ها با مشتری صحبت کنید تا نظرش جلب شود.

پروفایل کاربری چیه و چه طوری می تونم تکمیل کنم؟

پروفایل کاربری رزومه و سوابق کاری را شما را به مشتریان نمایش می دهد. شما با قرار دادن تصاویر نمونه کار های خود، توضیح درباره خدمات و همچنین مدارک و گواهینامه های کاری خود می توانید معرفی بهتری از خدمات خود داشته باشید.  جهت تکمیل و آموزش به لینک زیر مراجعه کنید.

https://alopiping.com/mag/technician-profile

اگر پروفایل کاری خود را به صورت کامل تکمیل نمودید، کافی است فرم زیر را پر کنید. همکاران فنی ما در الوپایپینگ نمونه کارهای شما را بازدید خواهند کرد و پس از  بررسی شما می توانید در سفارشات پروژه ای الوپایپینگ همراه ما باشید.

تخصص(ضروری)
5/5 - (2 امتیاز)
برچسب ها :
سوال فنی داری از ما بپرس!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

ممکن است این مطالب را هم دوس داشته باشید!

مطالب مرتبطی موجود نیست