راهنمای تکمیل پروفایل تکنسین

زمان تقریبی مطالعه: ۹ دقیقه

الوپایپینگ در تلاش است که با ایجاد قابلیت‌های جدید، فعالیت شما تکنسین‌های عزیز را در این زمینه نسبت به گذشته کارامد تر کند. در همین راستا با اضافه شدن بخش پروفایل تکنسین، این امکان را برای شما به وجود آورده است تا با تکمیل پروفایل خود و قراردادن سوابق کاری و تصاویر مربوط در آن، خود را به طور کامل به مشتریان معرفی کنید و اعتمادشان را جلب نمایید.

برای تکمیل پروفایل خود تا انتهای این آموزش همراه ما باشید.

ورود به پروفایل کاربری
برای ورود به پروفایل خود کافی است به وب‌سایت الوپایپینگ به آدرس Alopiping.com مراجعه نمایید. برای این کار از قسمت بالای سایت روی دکمه ورود ( آیکون آدمک) کلیک نمایید.

ورود به پروفایل تکنسین

ابتدا شماره همراهی که تاکنون با آن در سیستم فعالیت داشته‌اید را وارد نمایید و پس از اینکه کد تایید برای شما ارسال شد، آن را داخل فیلد مورد نظر تایپ کنید.
در این مرحله وارد پروفایل کاربری خود در الوپایپینگ خواهید شد که اطلاعات اولیه شما در آن ثبت شده است.

نحوه فعالسازی

مطابق تصویر زیر برای فعال شدن داخل سیستم و اطلاع از سفارشات، دکمه فعالسازی را بفشارید. از این طریق شما داخل سیستم فعال می‌شوید و سفارشات به شما اطلاع رسانی می‌شوند. هر زمان نیز تمایل داشتید خود را غیر فعال کنید، باید از همین طریق اقدام نمایید.

پروفایل کاربری

تکمیل پروفایل کاربری

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت “حساب کاربری من” اطلاعات خود را تکمیل کنید تا از این طریق تاثیر مثبتی بر مشتریان خود داشته باشید.

درباره من

با مراجعه به قسمت درباره من و توضیحی مختصر و مفید درباره خودتان، سابقه کاری، مدت زمان فعالیت خود در زمینه تاسیسات، مهارت‌ها و .. خود را به صورت کامل به مشتری معرفی کنید.

همچنین می‌توانید در کادر مربوطه احساس و تجربه خود را درباره همکاری با الوپایپینگ برای مشتریان و همکارانتان بازگو نمایید.

توضیحات پروفایل

منطقه فعالیت

در قسمت منطقه فعالیت، مطابق تصویر زیر در قسمت شهر ارائه خدمت، بر روی شهر اصفهان کلیک کنید و سپس در قسمت پایین یعنی محدوده مکانی ارائه خدمت، مناطق مورد نظر خود برای سفارش گیری انتخاب کنید. البته قابل ذکر است این مناطق به صورت پیشفرض و با توجه به اطلاعات اولیه شما ذخیره شده است. اما در صورت نیاز و با توجه به شرایط، شما می‌توانید مناطق فعالیت خود را افزایش یا کاهش دهید. پس از این سفارشات در مناطق انتخابی شما، به اطلاعتان خواهد رسید.

منطقه فعالیت تکنسین

تخصص ها

در این قسمت تخصص و حیطه فعالیت شما طبق مواردی که در روز مصاحبه مشخص شده است، قرار دارد.

وارد کردن تخصص تکنسین

ارسال تصاویر مدارک

این مرحله مربوط به عکس و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در الوپایپینگ است. برای تکمیل پروفایل  خود لطفا مدارک مورد نیاز را در این قسمت بارگذاری کنید.

۱- در قسمت اول لازم است تصویر خود را برای پروفایل کاربریتان در سایت ارسال کنید. در زیر راهنمایی برای انتخاب تصویر مناسب پروفایل کاربری در اختیارتان قرار داده‌ایم. 

۲- در قسمت دوم تصاویر مدارک خود شامل قبض، سند و .. را برای تکمیل مدارک خود بارگذاری کنید.

مدارک نکنسین

راهنمای انتخاب تصویر مناسب

با بارگذاری تصویری زیبا و واضح از خود، روی مشتریانتان تاثیر مثبت بگذارید. تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که تمام جلب توجه و تاثیرگذاری که شما نیاز دارید، تنها در چند ثانیه از طریق عکس پروفایل شما انجام می‌شود. طبق گزارشات، افرادی که تصویر شما را می‌بینند، حتی بعد از ملاقات با شما، قضاوت اولیه خود را حفظ می‌کنند. پس بهتر است تصویری واضح و مناسب را برای پروفایل خود انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب تصویر مناسب

۱ – برای تهیه عکس پروفایل کاربری، لباسی رسمی بپوشید. لباس شما نشان دهنده جایگاه و شخصیت کاری شماست.

۲ – صورتتان اکثر کادر را در بر بگیرد. انتخاب عکسی در طبیعت یا عکسی خاطره انگیز با دوستان و خانواده گزینه مناسبی برای پروفایل کاربری نیست. شما نیاز دارید که شناخته شوید. پس بهتر است ۶۰ درصد از تصویر را چهره شما در بربگیرد.

۳- بهتر است تصویرتان پس زمینه ای ساده داشته باشد تا تمامی توجه افراد به شما جلب شود.

۴ – لبخند بزنید! داشتن لبخندی طبیعی، به ایجاد حسی خوب در مخاطب کمک می‌کند.

۵- بهتر است برای پروفایل کاربری خود از عکس‌های سلفی استفاده نکنید.

پروفایل مناسب

گواهینامه‌ها

در این قسمت باید عکس گواهینامه ها و مدارک خود از جمله مدرک فنی حرفه‌ای و … را بارگذاری نمایید. تکمیل این قسمت، حس خوب و اعتماد مشتری را نسبت به تخصص و مهارت شما جلب می‌کند.

توجه!
در صورتیکه قسمت اولیه را تکمیل نمودید و بعد از آن تصمیم گرفتید عکس بارگذاری شده را حذف یا عوض کنید، از طریق قسمت پایین صفحه اقدام کنید.

گواهی اموزشی تکنسین
گواهی اموزشی تکنسین

نمونه کارها

در فیلد نمونه کارها شما می‌توانید تصاویر مربوط به نمونه کارها و سفارشات خود را قرار دهید تا در معرض دید مشتری قرار گیرد. بار گذاری تصاویر نمونه کار باعث می‌شود که مشتری، نمونه کارها و سوابق شما را به چشم ببیند و با اعتماد بیشتری کار خود را به شما بسپارد.

نمونه کار تکنسین

توجه!

هر زمان برای سفارشی به منزل مشتری مراجعه نمودید، بهتر است در پایان کار از نتیجه عکس و فیلم تهیه کنید و در این قسمت (پروفایل تکنسین>نمونه کارها) بارگذاری کنید. تعداد بالای نمونه کارها در پروفایل شما نشان دهنده تخصص و مهارت شماست و حس اطمینان مشتری را نسبت به شما افزایش می‌دهد.

نظرسنجی

بهتر است در پایان هر سفارش و بعد از اتمام کار از مشتری بخواهید که در نظرسنجی الوپایپینگ که بعد از اتمام سفارش برایشان ارسال می‌شود شرکت کنند و به شما امتیاز دهند.

امتیازاتی که از مشتری دریافت می‌کنید در پروفایل کاربری شما ثبت می‌شود و در میزان سفارشگیری شما نیز تاثیر زیادی دارد. بدیهی است امتیازات بالاتر، حس اعتماد مشتری نسبت به شما را نیز افزایش می‌دهد؛ پس حتما در انتهای هر سفارش مشتری را به ثبت امتیاز ترغیب نمایید.

مشاهده پروفایل

شما می‌توانید پروفایل خود را نیز مشاهده کنید. کافی است طبق عکس زیر، روی نام یا عکس پروفایل خود کلیک کنید.

پروفایل تکنسین

در این قسمت شما می‌توانید تعداد سفارشات دریافتی خود از لحظه شروع همکاری و همچنین تعداد سفارشات موفق که به اتمام رسیده‌اند را مشاهده کنید. در قسمت درباره تکنسین، متنی قرار دارد که در قسمت درباره من، شیوه نوشتن آن را برای شما توضیح دادیم. شما همچنین می‌توانید امتیازی که از مشتریان خود کسب کرده‌اید را در این صفحه مشاهده کنید. مشتریان با شرکت در نظرسنجی می‌توانند از ۱ تا ۵ به شما امتیاز دهند. امتیاز ۱ به معنای خیلی ضعیف و امتیاز ۵ به معنای خیلی عالی است.

مشاهده پروفایل تکنسین

علاوه براین مشتریان می‌توانند در نظرسنجی الوپایپینگ نظر خود را نسبت به عملکرد، سرعت عمل، اخلاق و مشتری مداری شما بیان کنند. نظر مشتریان در پروفایل شما قرار گرفته و برای تمامی افرادی که به پروفایل شما مراجعه می‌کنند، قابل مشاهده است. پس حتما برای بهبود رزومه کاری خود از مشتریان بخواهید که در نظرسنجی الوپایپینگ شرکت کنند و به شما امتیاز دهند.

نظرات مشتریان

سخن پایانی

تکمیل پروفایل کاربری به عنوان رزومه‌ای برای شما محسوب می‌شود و باعث ایجاد حس اطمینان در مشتری خواهد شد. مشتری با مشاهده پروفایل شما و اطلاع یافتن از سابقه کاری و مدارک و گواهینامه های شما با خیال راحت تر کار خود را به شما می‌سپارد. پس بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام کنید.

2.6/5 - (18 امتیاز)
برچسب ها :
سوال فنی داری از ما بپرس!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

ممکن است این مطالب را هم دوس داشته باشید!

مطالب مرتبطی موجود نیست