لوله کشی پکیج و شوفاژ اصفهان


لوله کشی پکیج و شوفاژ از خدماتی است که ممکن است بعد از آزرده شدن از سیستم قدیمی موتورخانه و سر و صدایش به فکر آن افتاده باشید. استفاده از سیستم پکیج دیواری علاوه بر حذف سر و صدای موتورخانه های قدیمی و اشغال فضای کمتر، راندمان و کارایی بالاتری را نیز به دنبال دارد. پس اگر تصمیم گرفته اید از پکیج به عنوان سیستم گرمایشی منزل خود استفاده کنید؛ می توانید در تمامی موارد زیر:

  • لوله کشی پکیج و شوفاژ در اصفهان
  • تعمیرات لوله کشی پکیج و شوفاژ
  • نصب پکیج
  • نصب رادیاتور
  • و...

سفارش خود را به صورت رایگان در همین صفحه ثبت کنید تا بدون اتلاف وقت در سریع ترین زمان ممکن، یکی از تکنسین های متخصص الوپایپینگ در این زمینه برای انجام کار با شما تماس بگیرد. شما همچنین می توانید قبل از ثبت سفارش از مشاوره ی رایگان الوپایپینگ در این زمینه استفاده کنید.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

لوله کشی پکیج و شوفاژ

عباس اسماعیلی پور ، 29 مرداد 1401

کارشون خوب بود راضی بودم

عباس محمود زاده

عباس محمود زاده

لوله کشی پکیج و شوفاژ

لوله کشی پکیج و شوفاژ

ایوب یاوری ، 17 بهمن 1402

کار رو خوب انجام دادن با سپاس

هاشم فرجی زاده

هاشم فرجی زاده

لوله کشی پکیج و شوفاژ

لوله کشی پکیج و شوفاژ

آرین فاضلی ، 05 خرداد 1403

راضی

هاشم فرجی زاده

هاشم فرجی زاده

لوله کشی پکیج و شوفاژ
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

لوله کشی پکیج و شوفاژ اصفهان

سریعترین خدمات لوله کشی پکیج و شوفاژ در اصفهان

در سال‌های اخیر، استفاده از شوفاژ و پکیج به عنوان وسایل گرمایشی، رونق بسیار زیادی داشته و این موضوع صرفا به خاطر مزایای متعدد این لوازم است. از انواع پکیج‌های دیواری، زمینی و همچنین مخزنی، می‌توان برای این کار استفاده کرد. برای آشنایی هرچه بیشتر با لوله کشی پکیج و شوفاژ در اصفهان و همچنین روش‌های موجود برای این کار، در ادامه با همراه باشید تا تمام توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهیم. الو پایپینگ به‌عنوان معتبرترین شرکت در زمینه تعمیر و نصب انواع تاسیسات در اصفهان فعالیت داشته و شما می‌توانید برای لوله کشی شوفاژ خانه و دریافت سایر خدمات نظیر تعمیر پکیج در اصفهان و ...، به آن مراجعه کنید.

لوله کشی پکیج و شوفاژ اصفهان

به صورت کلی قبل از اینکه اقدامات لازم برای لوله کشی را شروع کنید، باید مسیر موردنظر شما مشخص شود. شما باید انتخاب کنید که قصد دارید لوله کشی شوفاژخانه‌تان به صورت کلکتوری باشد و یا به صورت انشعابی انجام شود. همچنین نوع اتصالات مورداستفاده یعنی لوله‌های تک لایه، پنج لایه و ... را نیز در همین زمان باید انتخاب و خریداری کنید. نوع سیستم گرمایشی موردنظرتان را نیز در همین برهه باید به صورت قطعی مشخص کنید. رادیاتوری، گرمایش از کف، داکت اسپیلت و ... از انتخاب‌هایی هستند که می‌توانید در این زمینه داشته باشید. چیدمان و مسیر لوله‌ها نیز از دیگر انتخاباتی هستند که باید انجام شوند تا شما بتوانید به شروع کار بپردازید.

لوله کشی شوفاژ به روش انشعابی

روش انشعابی را می‌توان به عنوان یک روش سنتی و قدیمی معرفی کرد که در آن انشعابات موردنیاز سیستم شوفاژ، در هر نقطه توسط سه‌راهی جدا شده‌اند. لوله کشی انشعابی بسیار ارزان قیمت بوده اما میزان ریسک بالایی نیز دارد.

لوله کشی شوفاژ در اصفهان به روش کلکتوری

لوله کشی شوفاژ به روش کلکتوری را می‌توان یک روش مدرن و جدید برای این کار دانست که برای لوله کشی شوفاژ توکار اصفهان، لوله کشی پکیج زمینی، لوله کشی شوفاژ از کف و همچنین لوله کشی پکیج از سقف کاربرد دارد. کلکتور در اصل یک قطعه با چند انشعاب است که طول، سایر و تعداد این انشعابات بسته به موارد استفاده و کاربرد، می‌توانند متفاوت باشند. لوله کشی پکیج با کلکتور، مزایای متعددی به دنبال دارد، به همین دلیل استفاده از آن رونق بسیار زیادی در لوله کشی ساختمان اصفهان و همچنین سایر شهرها و شهرستان‌ها پیدا کرده است.

لوله کشی شوفاژ توکار

لوله کشی شوفاژ توکار در اصفهان نیز از روش‌هایی است که معمولا برای لوله کشی و نصب سیستم گرمایشی به کار برده می‌شود. این روش در زمان ساخت و یا بازسازی اساسی ساختمان مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این روش تمام اتصالات، انشعابات و لوله کشی‌ها از دید پوشیده می‌شوند. برای این نوع لوله کشی می‌توان از لوله کشی شوفاژ به روش کلکتوری و همچنین انشعابی استفاده کرد که توصیه ما روش کلکتوری است.

لوله کشی پکیج و شوفاژ روکار در اصفهان

لوله کشی پکیج روکار در اصفهان، یکی از روش‌هایی است که برای لوله کشی پکیج و شوفاژ در اصفهان و همچنین سایر شهرها به کار برده می‌شود. این روش لوله کشی اغلب برای خانه‌ها و آپارتمان‌هایی است که مالک آن‌ها قصد یک بازسازی کم‌هزینه را دارد. در این روش هیچ نیازی به تخریب و نوسازی وجود ندارد؛ به همین دلیل می‌توان نتیجه گرفت که از نظر هزینه و زمان کمتری نیاز دارد. در لوله کشی شوفاژ روکار و همچنین لوله کشی پکیج روکار شما ناگزیر هستید که به سراغ لوله کشی انشعابی بروید تا لوله‌های کمتری در ظاهر کارتان مشخص باشند. در لوله کشی شوفاژ روکار و همچنین لوله کشی پکیج روکار، احتمال آسیب دیدن لوله‌ها بیشتر می‌شود، چراکه در چنین حالتی لوله‌ها در معرض سرما، گرما، رطوبت و سایر معضلات این‌چنینی قرار می‌گیرند و ممکن است آسیب‌های جدی ببینند.

لوله کشی پکیج زمینی اصفهان

پکیج‌هایی که برای تأمین گرمایش ساختمان‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند، انواع گوناگونی دارند که یکی از آن‌ها پکیج زمینی است. پکیج‌های زمینی معمولا ویژگی‌ها و مشخصه‌های مخصوص به خود را دارند که با آن‌ها شناخته می‌شوند. این نوع پکیج‌ها شباهت بسیار زیادی با پکیج‌های دیواری دارند و می‌توان بزرگ‌ترین تفاوت آن‌ها را در محل نصبشان دانست. از آنجایی که این نوع پکیج بر روی زمین نصب می‌شود، وزن بیشتری نسبت به پکیج دیواری دارد. برای این نوع دستگاه، امکان لوله کشی پکیج با کلکتور نیز وجود داشته و می‌توان از مزایای این نوع لوله کشی نیز برای آن بهره برد.

لوله کشی پکیج از سقف

این روش لوله کشی پکیج نیز مربوط به لوله کشی پکیج با کلکتور است. در لوله کشی پکیج و شوفاژ در اصفهان با کلکتور، می‌توان تمام لوله‌ها را بعد از خروج از کلکتور، از کف ساختمان به صورت زیر سقفی، به کل بنا فرستاد تا گرمایش تمام خانه به‌صورت کامل تأمین شود. لوله‌ها بعد از ارسال به سقف، به سمت مکان‌های مورداستفاده، هدایت می‌شوند. از مزایای این روش می‌توان به تحت فشار نبودن لوله‌ها توسط مصالحی که برای پوشاندن آن‌ها استفاده می‌شود و همچنین دسترسی بسیار ساده‌تر به آن‌ها اشاره کرد. از آنجایی که حجم زیادی از مصالح بر روی لوله‌ها قرار نگرفته است، حرارت تولیدشده توسط آن‌ها نیز کمتر اتلاف می‌شود.

لوله کشی شوفاژ از کف

یکی از روش‌های مورداستفاده برای لوله کشی شوفاژ ساختمان در اصفهان گرمایش از کف است. در این نوع لوله کشی پکیج و شوفاژ اصفهان باید توجه ویژه‌ای به سایز، نوع و همچنین طول لوله‌های مورداستفاده داشته باشید. جنس لوله‌ها نیز از اهمیت بسیار بالایی داشته و باید به ظرفیت حرارتی آن‌ها نیز توجه کنید. لوله کشی شوفاژ از کف نیز مزایای متعددی به دنبال دارد که علاقه‌مندان به این نوع از سیستم گرمایشی، می‌توانند به سراغ آن بروند. لوله کشی شوفاژ خانه از کف، می‌تواند به‌خوبی گرمایش خانه را تأمین کرده و نیاز شما را برآورده کند.

چرا الو پایپینگ برای لوله کشی پکیج و شوفاژ در اصفهان

الو پایپینگ یک مرکز مجرب و معتبر در زمینه نصب و تعمیر انواع اتصالات، پکیج و ... است. نیروهای متخصص این شرکت می‌توانند خدمات موردنیازتان را در تمام شهرستان‌های اطراف اصفهان، به شما ارائه دهند. در صورتی که نیاز به تعمیر رادیاتور شوفاژ اصفهان و یا لوله کشی پکیج و شوفاژ اصفهان و دریافت خدمات مشابه را دارید، می‌توانید درخواستتان را در الو پایپینگ ثبت کنید تا نزدیک‌ترین اپراتور، به سمت شما اعزام شود. در این حالت سفارش شما در کمترین زمان ممکن و با بهترین حالت انجام می‌شود، به‌گونه‌ای که تا مدت مدیدی نیاز به تعمیر مجدد در این زمینه پیدا نکند.

 

سوالات متداول


کلکتور یک قطعه با انشعابات مختلف است که تعداد و اندازه‌های آن‌ها به موارد مصرف و کاربرد بستگی دارد. به هرکدام از این انشعابات، لوله‌های متفاوت با طول‌های گوناگون متصل می‌شود.

اصلی‌ترین عیبی که لوله کشی روکار دارد، آسیب‌پذیری لوله‌های به‌کاررفته در آن است. ازآنجایی‌که این لوله‌ها هیچ پوششی نداشته و کاملا روی سطح کار قرار دارند، ممکن است به دلایل مختلف مانند تغییر دما، رطوبت، باران و ... دچار آسیب شده و از کار بیفتند.

در این نوع از لوله کشی شوفاژ ساختمان، لوله‌ها با انبوهی از مصالح پوشیده نشده و تحت‌فشار قرار نمی‌گیرند. همین امر باعث می‌شود تا دسترسی به آن‌ها برای گرفتن انشعابات ساده‌تر باشد و حرارت ساطع‌شده از آن‌ها نیز کمتر هدر رود.
4.8 امتیاز از 2 رای
4.8 امتیاز از 2 رای