گرمایش از کف اصفهان


لوله کشی گرمایش از کف در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ است که به تازگی طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. اگر از تعدد لوله کشی های روکار یا سیستم گرمایش بخاری خسته شده اید و به زیبایی منزل خود فکر می کنید، گرمایش از کف گزینه مناسبی خواهد بود. گرمایش از کف که به آن سیستم گرمایش تابشی هم گفته می شود یکی از ویژگی های لوکس در طراحی جدید ساختمان های مدرن می باشد.

اجرا این سیستم به دقت، ظرافت و مهارت های خاصی نیاز دارد که بهتر است انجام این کار را به یک متخصص حرفه ای بسپارید. شما می توانید تمامی سفارشات خود در این زمینه مثل:

 • اجرا 0 تا 100 گرمایش از کف
 • عیب یابی و تعمیرات سیستم گرمایش از کف
 • گرم نشدن تمامی قسمت های ساختمان
 • و ...

در همین صفحه ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن یکی از تکنسین های با تجربه در این زمینه برای مشاوره و انجام هماهنگی با شما تماس بگیرد.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

گرمایش از کف اصفهان

خدمات شبانه روزی تعمیرات و اجرای لوله کشی گرمایش از کف اصفهان

لوله کشی گرمایش از کف اصفهان برای تامین گرمایش ساختمان استفاده می‌شود. این سیستم علاوه بر فراهم آوردن آسایش برای افراد، هزینه‌های مصرف انرژی را نیز کاهش می‌دهد. در این سیستم، تامین گرما به این صورت انجام می‌شود که مقداری از گرما توسط تابش به فضای خانه و مقداری از آن توسط رسانش به هوا انتقال پیدا می‌کند. نحوه گرم شدن در این سیستم به این شکل است که گرما ابتدا به کف و سپس بقیه قسمت‌های ساختمان می‌رسد. در مناطقی که آب و هوای خیلی سردی دارند، اجرای لوله کشی گرمایش از کف در اصفهان بسیار مناسب است. برای گرمایش از کف در اصفهان از الوپایپینگ کمک بگیرید.

خدمات شبانه روزی تعمیرات و اجرای لوله کشی گرمایش از کف اصفهان با الوپایپینگ

نحوه عملکرد سیستم گرمایش از کف اصفهان

این سیستم به این شکل کار می‌کند که با سرد شدن هوای بیرون از خانه، گرمای درون خانه نیز از بین می‌رود. این شرایط سبب فعال شدن ترموستات سیستم گرمایش از کف ساختمان می‌شود. سپس بویلر که محل قرارگیری آن در موتورخانه است، سبب افزایش دمای آب تا میزان مشخص و گرم شدن آب می‌شود؛ در صورت خراب بودن موتورخانه، گرمایش از کف هم به درستی کار نمیکند. به همین دلیل در صورت بروز مشکل، میتوانید از خدمات تعمیر موتورخانه شوفاژ اصفهان کمک بگیرید. در مرحله بعدی، پمپ وارد عمل شده و آب گرم را به لوله‌های تعبیه شده در کف ساختمان می‌فرستد و محیط را گرم می‌کند. این سیستم به دلیل مزایای زیادی که دارد، طرفداران زیادی دارد. مزایای سیستم گرمایش از کف شامل عدم اشغال فضا و محدودیت در طراحی داخلی، حداقل تفاوت گرمایی در قسمت های مختلف ساختمان، عدم استفاده از وسایل گرمایشی مانند رادیاتور، فراهم نمودن گرمایش لازم برای کل فضای ساختمان، توزیع یکنواخت گرما، ایجاد آرامش و راحتی برای ساکنین و ... می‌باشد. برای اجرای لوله کشی گرمایش از کف در اصفهان باید محاسبات و نقشه‌های لازم را انجام دهید. اگر از نقشه مناسب استفاده نکنید، موجب بروز مشکلاتی همچون عدم دستیابی به گرمای یکنواخت و مطلوب، مصرف بالای سوخت، سرد بودن و یا گرم بودن بیش از حد برخی از قسمت های خانه، ترک خوردن کفپوش و ... می‌شوید. 

نکات قابل توجه برای نصب و اجرای لوله کشی گرمایش از کف اصفهان

 • در زمان لوله کشی باید از عبور لوله‌ها از روی هم و یا قرار دادن لوله‌ها زیر دیوار، جلوگیری کنید.
 • گردش آب گرم باید در هر مدار به صورت جداگانه باشد.
 • پس از اجرای لوله کشی گرمایش از کف در اصفهان باید بتن ریزی انجام شود. از مصالحی که دارای دانه بندی ریز هستند، در ملات بتن، استفاده می‌شود. پس از ریختن بتن، تا دو روز نباید دما به زیر 5 درجه برسد.
 • افزودن روان کننده به بتن، برای پوشش لوله‌ها لازم است.
 • باید اجازه دهید تا بتن به خوبی خشک شود و تا یک هفته، بار سنگین روی آن قرار ندهید.
 • به دلیل ترک خوردگی و یا نشتی لوله‌های پلی پروپیلن، استفاده از آن‌ها برای این سیستم مناسب نیست.
 • افزایش دمای آب ورودی به سیستم، در زمان اجرای لوله کشی گرمایش از کف اصفهان بسیار اهمیت دارد. چرا که نباید این افزایش دما سبب مورد تنش قرار گرفتن لایه بتنی، لوله های آب گرم و دیگ آب گرم شود.
 • نصب شیر هواگیری بر روی کلکتور برگشت باید انجام شود.
 • محل قرارگیری کلکتور برگشت، باید از کلکتور رفت، بالاتر باشد. با انجام این کار سبب خروج هوای درون آب می‌شوید.
 • برای قسمت‌های خم شده از لوله، غلاف محافظ تعبیه کنید.
 • در زمان راه اندازی سیستم گرمایش از کف در اصفهان، نباید دمای آب بیشتر از 25 درجه سانتی گراد بیشتر باشد. برای افزایش دمای آب، روزانه 5 درجه به آن اضافه کنید.
 • باید یک شیر مستقل برای تمام مدارهای سیستم نصب شود.
 • در نزدیک کلکتور، تراکم لوله‌ها زیاد است، بنابراین باید به عایق کردن لوله‌های ورودی نزدیک به آن بپردازید. با این کار جلوی انتقال گرمای زیاد به سطوح مجاور کلکتور را بگیرید.
 • باید بر اساس نقشه، فاصله بین لوله ها و طول مدارها را تنظیم کنید.
 • اتصال سیستم گرمایش از کف نباید به طور مستقیم به دیگ آب گرم انجام شود.
 • بهتر است حوله خشک کن را از طریق مدار گرمایش از کف راه اندازی نکنید.
 • زمانی که از پکیج برای گرمایش از کف اصفهان استفاده می‌شود، باید قابلیت کنترل دو منظوره برای کنترل دمای آب را داشته باشد. در این صورت هم می‌توان دمای آب گرم مصرفی و هم دمای آب سیستم گرمایشی را کنترل و تنظیم کرد.
 • نصب پمپ در این سیستم نباید در مسیر برگشت قرار بگیرد و حتما در مسیر رفت، نصب شود.
 • طراح این سیستم، باید بسیار منبحر باشد و در حوزه تاسیسات مسلط باشد. Alopiping در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند.

نکات قابل توجه برای نصب و اجرای لوله کشی گرمایش از کف اصفهان با الوپایپینگ

آشنایی با سیستم گرمایش از کف برقی

در مکان‌هایی که دسترسی به گاز وجود ندارد، از سیستم گرمایش از کف برقی برای گرمایش از کف در اصفهان استفاده می‌شود. همچنین برای اینکه برف‌ها ذوب شود و یا برای اینکه جلوی یخ زدن مخزن و لوله‌ها را بگیرید، می‌توانید از این سیستم استفاده کنید. سیستم گرمایش از کف برقی یا سیستم های حرارتی الکتریکی به دو گروه فیلم حرارتی و کابل حرارتی تقسیم می‌شود.

فیلم حرارتی چیست؟

جنس این فیلم حرارتی، پلی استر بسیار نازک است و کاربرد آن در زیر پارکت و لمینت است. این سیستم دارای ترموستات قابل برنامه ریزی است و می‌توان با افزایش تعداد ترموستات، تقسیم بندی آن را به بخش‌های گوناگون تقسیم کرد. همچنین می‌توان خاموش و روشن کردن آن را به صورت اتوماتیک انجام داد. استاندارد لازم در این سیستم رعایت شده و آتش سوزی و برق گرفتگی در این سیستم گرمایش از کف اصفهان وجود ندارد. هزینه نصب این سیستم تقریبا زیاد است ولی با برنامه ریزی درست، می‌توان مصرف برق را کاهش داد. این سیستم طول عمر زیادی دارد و می‌توان آن را از راه دور کنترل کرد.

مزایای استفاده از فیلم حرارتی

 • ضخامت این فیلم‌ها بسیار کم است.
 • این سیستم حرارتی گرمایش از کف در اصفهان، نصب بسیار ساده‌ای دارد.
 • این سیستم به سرعت گرم می‌شود.
 • می‌توان پارکت را بدون وسیله اضافه نصب کرد.
 • می‌توان دما را به کمک ترموستات تنظیم کرد.
 • می‌توان در پشت آینه حمام، فیلم حرارتی با ضخامت کمتر از 0.5 میلیمتر را قرار داد تا جلوی بخار گرفتن آن را گرفت.

کابل حرارتی چیست؟

نمونه دیگر سیستم حرارتی الکتریکی، کابل حرارتی است. اگر از کابل حرارتی در لوله کشی گرمایش از کف اصفهان استفاده کنید، نیاز به استفاده از وسایل گرمایشی دیگری ندارید. از کابل حرارتی تنها در زیر کاشی و سرامیک می‌توانید استفاده کنید. همچنین پس از نصب کابل حرارتی، باید ابتدا یک لایه سیمان استفاده شود و بعد از آن سرامیک را نصب کرد.

آشنایی با تفاوت‌های سیستم گرمایش از کف برقی و سیستم گرمایش از کف آبی

 • سرعت گرم شدن محیط در سیستم گرمایش از کف برقی بسیار بیشتر از گرمایش از کف آبی است.
 • امکان شکستگی و ترکیدگی لوله‌ها در سیستم گرمایش از کف آبی به دلیل سرد شدن ناگهانی هوا و خاموش شدن دستگاه وجود دارد. اما در سیستم برقی اینگونه نیست.
 • سرعت نصب گرمایش از کف در اصفهان در نوع برقی، از نوع آبی بیشتر است. همچنین سیستم آبی، نیاز به نگهداری و تعمیرات بیشتری دارند. ولی در سیستم گرمایش از کف برقی، تعمیر مداوم نیاز نیست و حتی می‌توان از آن در مکان دیگری نیز استفاده کرد.
 • در جاهایی که سطح صافی ندارند و پستی و بلندی دارند، نمی‌توان از سیستم گرمایشی آبی استفاده کرد. ولی امکان استفاده از سیستم گرمایش از کف برقی در این مکان‌ها وجود دارد.
 • هزینه نصب و راه اندازی سیستم گرمایش از کف اصفهان در نوع برقی بسیار کمتر از گرمایش آبی است.
 • برای کف سازی سیستم گرمایش از کف آبی به حدود 7 تا 15 سانتی متر ملات نیاز است. در صورتی که این میزان در سیستم گرمایش از کف برقی حدود 0.5 تا 2 سانتی متر است.
 • هزینه لوله کشی گرمایش از کف در اصفهان به صورت برقی و آبی هم با هم متفاوت هستند.

چرا الوپایپینگ برای لوله کشی گرمایش از کف اصفهان؟

چرا الوپایپینگ برای لوله کشی گرمایش از کف اصفهان؟

در این مقاله در خصوص لوله کشی گرمایش از کف در اصفهان و انواع آن صحبت کردیم. مزایای آن را بررسی کردیم و سیستم گرمایش آبی و برقی را مقایسه کردیم. اگر شما نیز برای ساختمان خود به گرمایش از کف اصفهان دارید، الوپایپینگ به شما کمک می‌کند. تنها کافی است که سفارش خود را در وب سایت ما ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید. تیم تاسیسات ما همگی دارای تجربه و تبحر هستند و حداکثر 30 دقیقه پس از ثبت سفارش، با شما تماس می‌گیرند. تمامی اقدامات انجام شده توسط تیم ما، تا سه روز قابل پیگیری است. همچنین هزینه لوله کشی گرمایش از کف در اصفهان هم توسط تکنسنین ما در زمان تماس، به شما اعلام میشود. علاوه بر این میتوانید در صورت نیاز، از دیگر خدمات لوله کشی در اصفهان هم استفاده کنید.

سوالات متداول


بله. کلیه خدمات انجام شده توسط تیم الوپایپینگ از جمله گرمایش از کف دارای ضمانت است و تا سه روز قابل پیگیری است.

عملیات گرمایش از کف، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین گرمایش از کف برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.
5.0 امتیاز از 1 رای