تعمیر و سرویس پکیج اصفهان


تعمیر و سرویس پکیج اصفهان

تعمیر و سرویس پکیج در اصفهان

تعمیر و سرویس پکیج اصفهان موردی است که در این مقاله قصد داریم درباره ی آن صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید. امروزه پکیج یکی از وسایل ضروری در هر خانه ای محسوب می‌شود که گرم بودن آب مصرفی شما و همچنین گرمایش منزل شما در زمستان، وابسته به روشن بودن همیشگی آن می‌باشد. به دلیل اهمیتی که این دستگاه در زندگی شما دارد باید یک برنامه ی مشخص و سالیانه برای تعمیر و سرویس پکیج داشته باشید.
شما با ثبت سفارش تعمیر و سرویس پکیج اصفهان در شرکت الوپایپینگ می‌توانید سالیانه پکیج خود را سرویس کنید و از این طریق از هزینه‌های هنگفت درصورت خرابی ناگهانی پکیجتان جلوگیری کنید.
تعمیر و سرویس پکیج یک کارعادی نیست که یک شخص عادی توانایی انجام آن را داشته باشد، بلکه موضوعی بسیار تخصصی است به صورتی که هر پکیج علاوه بر قطعات مکانیکی، سنسور و بردی پیچیده در دل خود دارد و برد هر پکیج متناسب با نوع آن متفاوت است. در نتیجه سرویس و تعمیر پکیج اصفهان  باید توسط فردی انجام شود که مهارت کافی و تخصص لازم در این زمینه را کسب کرده است. این موضوع آنقدر پیچیده است که گاهی تنها با بررسی نحوه کار کردن دستگاه می‌توان عملکرد آن را سنجید و گاهی باید تمام قطعات را باز و بررسی کرد تا بتوان مشکل را عیب‌یابی کرد.


 

 

 خدمات ارائه شده در تعمیر و سرویس پکیج اصفهان

سرویس کامل پکیج که توسط الوپایپینگ در اصفهان ارائه می‌شود شامل موارد زیر است:

رسوب‌گیری مبدل


یکی از مشکلات رایجی که در پکیج‌ها بوجود می‌آید رسوب گرفتن است و این مورد به خاطر املاح و مواد معدنی می‌باشد که در مسیر آب وجود دارد و این مقدار در نقاط مختلف کشور متفاوت است. اصفهان هم به دلیل آن که یک نقطه‌ی کویری و خشک است املاح و مواد زیادی در آب آن وجود دارد که باعث رسوب گرفتن پکیج مخصوصا پکیج‌های تک مبدله می‌شود.
اگر پکیج شما رسوب بگیرد در نتیجه آب مصرفی شما به خوبی داغ نمی‎‌شود، این موضوع باعث می‌شود که مشعل مدت زمان زیادی روشن بماند و در نتیجه مقدار زیادی گاز و انرژی هدر برود.
حال برای حل این مشکل تعمیرکار پکیج اصفهان که توسط الوپایپینگ برای سرویس‌رسانی به منزل شما مراجعه نموده است مبدل را پس از بررسی به وسیله‌ی دستگاه‌های مخصوص اسیدشویی می‌کند.

بررسی دودکش پکیج


یکی از مواردی که در سرویس پکیج توسط تعمیرکار پکیج اصفهان باید حتما بررسی شود، مسیر دودکش و خروج صحیح دود از محفظه احتراق پکیج است. اهمیت این موضوع در این است که اگر دود ناشی از سوختن گاز در پکیج نتواند به صورت صحیح از دودکش خارج شود، ممکن است باعث گاز گرفتگی اهالی خانه شود. البته در این مورد سنسورهای دود معمولا موضوع را تشخیص می‌دهند و از روشن شدن پکیج جلوگیری می‌کنند ولی برای جلوگیری از خطرات احتمالی سرویس‌کار در حین تعمیر و سرویس پکیج اصفهان حتما باید این مورد را بررسی کند.

سرویس مشعل


یکی از موارد دیگر که ممکن است با آن روبه شده باشید و باعث ترس شما شده باشد، روشن شدن انفجاری پکیج است. ممکن است از این مورد بسیار تعجب زده شوید، پس برای فهمیدن علت آن با ما همراه باشید.
اگر جرقه زن پکیج شما مشکل پیدا کرده باشد و در زمان صحیح روشن نشود، حجم زیادی گاز داخل مخزن جمع می‌شود و بعد از جرقه، پکیج به صورت انفجاری روشن می‌شود. برای جلوگیری از رخ دادن این مورد، در زمان تعمیر و سرویس پکیج در اصفهان، مشعل باید توسط تعمیرکار پکیج الوپایپینگ بررسی شود. همچنین الکترودها و فاصله‌ی مناسب آن‌ها جهت جرقه زدن هم باید مورد بررسی قرار بگیرد.

بررسی پمپ سیرکولاتور توسط تعمیرکار پکیج اصفهان


یکی از اجزای مکانیکی پکیج که از قضا خیلی مهم و حیاتی می‌باشد، پمپ سیرکولاتور است. گردش آب در پکیج که یک امر ضروری محسوب می‌شود به وسیله‌ی پمپ سیرکولاتور انجام می‌شود. به دلیل اهمیتی که این پمپ و عملکرد آن دارد، تعمیر و هزینه‌ی آن زیاد است و همچنین تعویض آن می‌تواند هزینه‌ی بسیار زیادی برای شما به دنبال داشته باشد. شما با سرویس پکیج به صورت سالیانه می‌توانید از مشکلات و موارد احتمالی که ممکن است در این قطعه به وجود بیاید، جلوگیری کنید. گرفتگی یا گریپاژ دستگاه در پی خرابی پمپ‌های سیرکولاتور رخ می‌دهد.
تعمیر و سرویس پکیج اصفهان در شرکت الوپایپینگ این امکان را به شما می‌دهد تا هر زمان که اراده کردید دستگاه خود را سرویس کنید و از هزینه‌های هنگفت احتمالی در آینده جلوگیری کنید.

 

 

بررسی ورودی آب، گاز و برق


وجود مشکل و اختلال در هر یک از ورودی‌های گاز، آب یا برق می‌تواند باعث روشن نشدن پکیج شما یا ایجاد مشکل در عملکرد آن شود. یکی از مواردی که باید بدانید فشار بار دستگاه است. فشار بار آب پکیج شما در هر برندی که باشد باید بین 1 الی 1.5 باشد. در زمان سرویس پکیج، تعمیرکار باید تمام ورودی‌های دستگاه مثل آب، برق و گاز را بررسی کند و از درستی عملکرد آن‌ها اطمینان حاصل کند زیرا بسیاری از مشکلات و اختلالات پکیج مربوط به همین موارد است.

بررسی نشتی آب


اگر پس از مدتی متوجه شدید که فشار بار پکیج شما در حال افت است، ممکن است در مسیر آب، نشتی رخ داده باشد. برای مطمئن شدن از این موضوع می‌توانید اتصالات یعنی لوله‌های زیر پکیج، شیرهای ورودی رادیاتور و کلکتورها را چک کنید. اگر در این زمینه موفق نشدید و مکان نشتی را پیدا نکردید می‌توانید از تعمیرکار پکیج اصفهان در الوپایپینگ کمک بگیرید.

تنظیم فشار در پکیج


یکی از مشکلات رایجی که در پکیج‌های خانگی مشاهده می‌شود، کاهش فشار آب است. راهکار حل این مشکل، ورود حجم بیشتر آب به مخزن پکیج است. برای این کار یک پیچ به نام شیر پرکن در پشت دستگاه قرار گرفته است که با باز کردن آن، میزان آب ورودی به دستگاه افزایش می‌یابد و در نتیجه فشار بار پکیج بین 1 تا 1.5 قرار می‌گیرد. بعد از این مرحله می‌توانید مجددا شیر پرکن را ببندید.
موضوع دیگری که باید به آن توجه کنید احتمال افزایش فشار بار پکیج است. اگر فشار بار پکیج شما بیشتر از 1.5 شد باید آن را کاهش دهید. برای این کار می‌توانید با ثبت سفارش در الوپایپینگ از تعمیرکاران ما کمک بگیرید. همچنین می‌توانید برای تعمیر و سرویس پکیج در اصفهان از مشاوره‌ رایگان ما استفاده کنید.

ارور حرارت بالای آب


شیوه‌ی عملکرد پکیج به این صورت است که در حالت زمستانی آب گرم به طرف رادیاتورها می‌رود و بعد از این که حرارت خود را به رادیاتورها منتقل کرد، به سمت پکیج بر می‌گردد تا در مبدل حرارتی پکیج مجددا حرارت دریافت کند. در این میان ممکن است مشکلاتی از قبیل خراب پمپ، خرابی شیر سه طرفه، گرفتگی یا چیزهایی از این قبیل بوجود بیاید، این موارد باعث می‌شود تا آب درون مبدل حرارتی بیش از اندازه داغ شود. در این حالت پکیج ارور می‌دهد و غیر فعال خواهد شد.
این ارورها در هر پکیجی متفاوت است. این ارورها در پکیج ایران رادیاتور آنالوگی به صورت ارورهای 40،70 و 80 و در پکیج ایران رادیاتور دیجیتال  به صورت E8 یا E81، در پکیج فرولی به صورت ارور A03 و یا F08 و در پکیج لورچ به صورت E6 خود را نشان می‌دهند. در این زمان برای تعمیر و سرویس پکیج باید با یک تعمیرکار پکیج باتجربه تماس بگیرید. برای این کار شما می‌توانید از تکنسین‌های پکیج اصفهان در الوپایپینگ کمک بگیرید.

گچ گرفتگی مبدل و لوله‌ها


رسوب گیری و گچ گرفتگی پکیج یکی از مشکلات رایجی می‌باشد که در پکیج‌ها رخ می‌دهد. میزان این گچ گرفتگی به عوامل متعددی بستگی دارد. مارک دستگاه، میزان سختی آب، استفاده از سختی‌گیر آب و محل سکونت شما از عواملی است که در این مورد تاثیر مستقیم دارد. برای مثال در شهری نظیر اصفهان، که یک شهر کویری است میزان املاح آب بیشتر است و این مشکل بیشتر مشاهد می‌شود و یا پکیج فرولی مجاری باریک‌تری نسبت به پکیج ایران رادیاتور دارد در نتیجه زودتر و بیشتر به این مشکل دچار می‌شود. برای جلوگیری از این مشکل راه‌هایی ارائه شده است که به صورت کوتاه درباره‌ی آن توضیح می‌دهیم. استفاده از سختی‌گیر در مسیر آب و یا نگه داشتن دمای آب در 45 درجه که باعث می‌شود املاح و مواد تا حد امکان در آب ته نشین شوند، از نمونه راهکارهای جلوگیری از این مورد است. شما برای تعمیر و سرویس پکیج خود در این مورد می‌توانید از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.
 

سیستم ایمنی


سیستم ایمنی از بخش‌های حیاتی و بسیار مهم پکیج محسوب می‌شود. سیستم ایمنی پکیج از بروز حوادث جلوگیری ‌می‌کند. برای مثال در زمان خرابی فن برای جلوگیری از روشن شدن مشعل و یا زمانی که مشعل روشن نمی‌شود برای قطع کردن ورودی گاز، سیستم ایمنی به کار میوفتد. تجهیزات ایمنی پکیج باید در سرویس کامل پکیج دیواری توسط تکنسین مورد بررسی قرار بگیرند.

پکیج‌ها در انواع مختلف و برندهای متفاوت به بازار عرضه شده اند که در این مقاله به اختصار، به بررسی تعدادی از آن ها می پردازیم. البته با این وجود باز هم  شما می توانید تعمیر و سرویس پکیج در اصفهان را در هر مدل و با هر برندی به الوپایپینگ بسپارید.

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان در اصفهان

امروزه یکی از بهترین و برترین مدل های موجود در بازار از برند بوتان می باشد. برند بوتان پکیج هایی مختلف، با نام های متفاوت به بازار عرضه کرده است. پکیج های بوتان دارای پسوندهایی هستند که این پسوندها نشان می دهد که پکیج فن دار است یا بدون فن. پسوند s برای مدل فن دار و پسوند i برای مدل بدون فن استفاده می شود. برای مثال پکیج cv424s یک پکیج فن دار و پکیج cv424i یک پکیج بدون فن است. در هر صورت اگر شما ساکن اصفهان هستید می توانید  تعمیر و سرویس پکیج بوتان در اصفهان  را به الوپایپینگ بسپارید و آرامش و آسایش را تجربه کنید.

تعمیر و سرویس پکیج فرولی در اصفهان

پکیج فرولی یکی از با کیفیت ترین و استانداردترین پکیج هایی می باشد که به در طی این سالیان به بازار عرضه شده است و به دلیل کیفیت قطعات مورد استفاده و خدمات پس از فروش، طرفدارن زیادی دارد. عمر طولانی و راندمان بالا از مواردی است که در محبوبیت این برند تاثیر بسیار دارد.
اگر شما هم یکی از طرفداران این برند هستید و از آن استفاده می کنید، می توانید تعمیر و سرویس پکیج فرولی در اصفهان را بدون هیچگونه اتلاف وقتی به تکنسین های متخصص الوپایپینگ در این زمینه بسپارید.

تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در اصفهان

یکی از پرکاربردترین پکیج‌هایی که در بازار موجود است، مارک ایران رادیاتور می‌باشد. پکیج‌های این برند متناسب با هر نوع آب‌و‍‌هوا و با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز ساخته می‌شوند. اما در این میان این نکته هم قابل ذکر است که هر وسیله‌ای با بالاترین کیفیت هم پس از استفاده طولانی دچار مشکل و استهلاک قطعات می‌شود. بنابراین در این شرایط بهتر است هرچه زودتر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. برای حل این مشکل شما می‌توانید بدون هیچگونه اتلاف وقتی سفارش تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در اصفهان را در وبسایت الوپایپینگ ثبت کنید تا در اسرع وقت یکی از تکنسین‌های متخصص در این زمینه با شما تماس بگیرد.

تعمیر و سرویس پکیج آریستون در اصفهان

پکیج آریستون که تولید کشور ایتالیا می‌باشد، یکی دیگر از پکیج‌های معروف موجود در بازار است. ساختار پیچیده‌ای که پکیج‌های این برند ایتالیایی دارند و همچنین کمبود قطعات یدکی آن‌ها، سرویس و تعمیر این دستگاه را کمی دشوار کرده است. در این مورد ریسک سپردن دستگاه به افراد آماتور و غیرحرفه‌ای بسیار زیاد است و این مورد می‌تواند باعث تشدید مشکل یا تنها رفع موقتی آن شود. اما هیچ نگران نباشید اگر شما ساکن اصفهان هستید، می‌توانید به راحتی و بدون هیچگونه اتلاف وقتی سفارش تعمیر و سرویس پکیج آریستون در اصفهان را به الوپایپینگ بسپارید و لذت آرامش را تجربه کنید.

 

چرا الوپایپینگ؟


الوپایپینگ مرجع آنلاین خدمات تاسیسات در استان اصفهان است. شما می‌توانید از طریق الوپایپینگ تمامی کارهای تاسیساتی خود از جمله سرویس و تعمیر پکیج در اصفهان را در هر زمان که اراده کنید انجام دهید. کافی است با ما تماس بگیرید یا در وبسایت ما سفارش خود را ثبت کنید. در این صورت نزدیک‌ترین تکنسین به محل شما، با شما تماس خواهد گرفت و در زمان مورد نظر شما برای ارائه خدمت به محل مراجعه می‌کند. ثبت سفارش در الوپایپینگ به شما این امکان را می‌دهد که تا 3 روز بعد از انجام سفارشتان آن را پیگیری نمایید. با الوپایپینگ مهارت و کیفیت را تجربه کنید.

 

دنبال یک تعمیرکار متخصص و با تجربه برای تعمیر پکیج در اصفهان هستی؟

کافیه با ما تماس بگیری یا از طریق همین صفحه سفارش تعمیر پکیج در اصفهان را ثبت کنی. در کم ترین زمان ممکن یک تکنسین متخصص از مجموعه ما با شما تماس گرفته و برای تعمیر پکیج به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کنه.

تعمیر کار پکیج در اصفهان 

 

الوپایپینگ در تمامی لحظات  در کنار شما است، اگر هر زمان؛

  •     پکیج شما به صورت خود به خود خاموش شد
  •     پکیج روشن نشد
  •     چراغ چشمک زن پکیج روشن شد
  •     پکیج روشن ولی رادیاتورها گرم نبود
  •     پکیج به سر و صدا افتاد یا نشتی آب پیدا کرد

و هر نوع مشکل دیگری، کافی است با ما تماس بگیرید.031-91002024

ویژگی الوپایپینگ

متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

بدون معطلی کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا  بهترین تکنسین‌ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش‌های مستمر در تلاش است خدمات را  با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد .  پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می‌کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می‌گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

#نظرات_مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند ؟


تعمیر و سرویس پکیج
جعفر قدیمی ، 28 فروردین 1401

کارشون خوب بود

عباس شهریاری
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
موسی اشرافی ، 08 اردیبهشت 1401

کارشون خیلی عالی بود و من واقعا راضیم. خیلی هم سریع به کار من رسیدگی کردندو مرسی از خدمات خوبی که دارید

محسن شاددل
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
داوود عسگری ، 07 اردیبهشت 1401

برخورد خوب و بسیار کار بلد

علیرضا ربیعی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
فرشته افتاده ، 06 اردیبهشت 1401

فعلا مشکلمون حل شده و مشکلی نداریم

محمد خدادادی کلیشادی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
اسماعیل هاشمی ، 15 اردیبهشت 1401

برخورد خوبی داشتند و بسیار کار بلد بودند

محمد رضا محمدی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
نادره نوری ، 15 اردیبهشت 1401

به موقع تماس گرفتند و برخورد خیلی خوبی داشتند

عباس شهریاری
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
مهدی زینل العابدینی ، 17 اردیبهشت 1401

آقای نصیر زاده عالی بودند از هر نظر حتی دیر وقت باهاشون قرار گذاشتیم و مراجعه کردند

محمد رضا نصیرزاده
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
محمد هرندی ، 22 اردیبهشت 1401

بسیار خوش اخلاق و برخورد خوبی داشتند کار را هم به خوبی انجام دادند

حمزه اصلانی 
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
مریم پدریان ، 15 اردیبهشت 1401

بسیار عالی و خوش برخورد

محمد خدادادی کلیشادی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
احمد شیاسی ، 17 اردیبهشت 1401

اقای الله بخشی کارشون خوب بود و قرار شده برای مشکل جدید پکیجم هم مراجعه کنن. اخلاقشون هم خوب بود

بهمن الله بخشی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
سعید کرمعلی ، 21 اردیبهشت 1401

به موقع هم باهم تماس گرفتند و هم مراجعه کردند و ممنونم

محسن ابراهیمی صیدآبادی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
آرش سلیمانیان ، 21 اردیبهشت 1401

تشکر از برخورد خوب و کار خوبشون

عباس شهریاری
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
اسماعیل عابدی ، 24 اردیبهشت 1401

خیلی عالی بودند اقای خدادادی . من اولین باری بود که از الوپایپینگ خدمات گرفتم و خیلی راضی بودم هم از برخود پرسنل و اوپراتور و هم از کار تکنسین

محمد خدادادی کلیشادی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
رضا اسماعیلی ، 24 اردیبهشت 1401

خوب بود راضیم. بمن گفتن ممکنه یه قطعه مشکل داشته باشه و اگه مشکل پیدا کرد مجدد باهام تماس بگیر. امروز تماس گرفتم و مراجعه کردند و انجام دادند

داود پرویزی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
عماد عبدالهی ، 29 اردیبهشت 1401

اقای خدادادی خوب بودند و من راضیم ازشون

محمد خدادادی کلیشادی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
رضا اسماعیلی ، 29 اردیبهشت 1401

عالی

داود پرویزی
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
الهام سادات هاشمی ، 27 اردیبهشت 1401

کارشون بسیار عالی بود، با صبر و حوصله کار کردن و در کارشون بسیار مهارت دارن

حمزه اصلانی 
تعمیر و سرویس پکیج
تعمیر و سرویس پکیج
محمدرضا شفیعی ، 27 اردیبهشت 1401

سلام اقای شهریاری بسیارکاردان ،معدب ودرعیب یابی عالی هستند ازایشان کمال تشکرراداریم ممنون ازلطف شما

عباس شهریاری
تعمیر و سرویس پکیج

برای شروع آماده اید ؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول


در صورتی که شما مشکل پکیج خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

بعد از اینکه سفارش تعمیر و سرویس پکیج شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین پکیج، برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

این مورد بستگی به مشکل دستگاه دارد. خدمات الوپایپینگ تا حد امکان در محل انجام می‌شود اما بعد از بررسی دستگاه در صورت نیاز، تکنسین با رضایت شما دستگاه را برای تعمیر از محل خارج می‌کند.