تعمیر پکیج لورچ اصفهان


تعمیر و سرویس پکیج لورچ در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ می باشد که در تمامی فصول سال متقاضیان زیادی دارد. در واقع پکیج یکی از سیستم های گرمایشی می باشد که نه تنها در زمستان بلکه در دیگر فصول سال نیز نقش مهم و ضروری را در زندگی ما دارد. گرمایش محیط در فصول سرد سال و تامین آب گرم مصرفی درتمامی فصل ها اهمیت پکیج و کارکرد صحیح آن در زندگی روزمره را افزایش می دهد. ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به علت بروز مشکل در یکی از وسایل خانه برای مدتی قادر به استفاده از آن نبوده اید اما پکیج از آن دست وسایل ضروری محسوب می شود که خرابی و کارکرد می تواند به راحتی زندگی را برای شما سخت و طاقت فرسا کند. کافی است برای چند لحظه به شرایط ذکر شده فکر کنید.

مرحله ی بعد در این زمان پیدا کردن یک تعمیرکار متخصص و با تجربه برای تعمیر پکیج در اصفهان است. اما ماجرا به همینجا ختم نمی شود، سختی های جستجو برای پیدا کردن یک متخصص کار بلد یک طرف قضیه و هماهنگی با متخصص مربوطه و سرعت عمل وی طرف دیگر داستان است که اکثر افراد در این مرحله دچار دردسر می شوند و از کار و زندگی خود عقب می مانند. اما الوپایپینگ راه حل این مشکل بزرگ را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق همین صفحه سفارش تعمیر پکیج لورچ در اصفهان را ثبت نمایید. در کم ترین زمان ممکن یک تکنسین متخصص از مجموعه ما با شما تماس گرفته و برای تعمیر پکیج به محل مورد نظر شما مراجعه می کند.

الوپایپینگ در تمامی لحظات در کنار شما است، اگر هر زمان؛

  • پکیج شما به صورت خود به خود خاموش شد
  • پکیج روشن نشد
  • چراغ چشمک زن پکیج روشن شد
  • پکیج روشن ولی رادیاتور ها گرم نبود
  • پکیج به سر و صدا افتاد یا نشتی آب پیدا کرد و هر نوع مشکل دیگری، کافی است با ما تماس بگیرید.
ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

تعمیر پکیج لورچ

محمد رضا شفیعی ، 10 خرداد 1401

ممنون عالی بود

عباس شهریاری

عباس شهریاری

تعمیر پکیج لورچ

تعمیر پکیج لورچ

پوریا پرچی زاده ، 07 آبان 1401

بسیار عالی

رضا زبردست تکلیمی

رضا زبردست تکلیمی

تعمیر پکیج لورچ
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر پکیج لورچ اصفهان

تعمیر و سرویس پکیج لورچ در اصفهان

یکی از برندهای معتبر در بازار، این روزها برند لورچ است. افراد زیادی نیز از پکیج لورچ استفاده می‌کنند. پکیج نیز همانند بقیه تجهیزات الکترونیکی، دچار خرابی می‌شود و نیاز به تعمیر خواهد داشت. شرکت الوپایپینگ در خصوص تعمیر و سرویس پکیج لورچ در اصفهان به شما کمک خواهد کرد.

سرویس پکیج لورچ در اصفهان

آشنایی با پکیج لورچ

برندهای مختلفی از پکیج در بازار وجود دارند که برند لورچ نیز یکی از آن‌ها است. این روزها، پکیج لورچ طرفداران خاص خود را دارد. این پکیج، دو کار را به طور همزمان انجام می‌دهد، یکی گرم کردن آب مصرفی و دیگری گرم کردن محیط توسط رادیاتورها و ... .  پکیج دیواری لورچ، مدل‌های مختلفی دارد که بسته به متراژ محیط باید انتخاب شود. مدل‌های مختلف پکیج لورچ شامل آدنا، هیرو، هرما، آرتمن و آرایان هستند. این مدل‌ها همگی در رنج‌های مختلف 24000، 28000، 32000 و 36000 وجود دارند و با توجه به متراژ محیط، مدل مناسب انتخاب می‌شود. هرکدام از این مدل‌های پکیج ممکن است دچار مشکل شوند که در این صورت برای تعمیر و سرویس پکیج لورچ اصفهان، alopiping به کمک شما می‌آید.

دلایل نیاز به تعمیر پکیج لورچ در اصفهان

در این قسمت شما را مشکلات رایج پکیج لورچ و عیب یابی آن آشنا خواهیم کرد.

عدم روشن شدن

در این شرایط در قدم اول به بررسی اتصال گاز و برق و شیر ورودی آب بپردازید. سپس باید از سالم بودن جرقه دستگاه مطمئن شوید. اگر جرقه خراب باشد، ممکن است الکترود دستگاه دچار مشکل شده باشد که نیاز به تعویض خواهد داشت. همچنین روشن نشدن شعله، دلیل دیگر برای روشن نشدن پکیج است. در صورتی که پکیج لورچ شما در رسوب گرفتگی شده باشد، در این صورت برای رفع ایراد دستگاه، لازم است که رسوب زدایی انجام شود.

وجود نشتی آب از پکیج دیواری لورچ

گاهی اوقات ممکن است نشتی از پکیج دیواری به وجود آید. در این شرایط باید اهمیت زیادی برای تعمیر پکیج لورچ اصفهان قائل شوید، چرا که نشت آب، به برد کنترلی دستگاه آسیب زده و سبب خراب شدن کل دستگاه می‌شود و دیگر نمی‌توان آن را تعمیر کرد. این مشکل به خاطر مواردی مانند سوراخ شدن لوله‌های ارتباط، نشتی پمپ آب، شکسته شدن مبدل حرارتی و خرابی شیر اطمینان، اتفاق می‌افتد. در این صورت برای تعمیر دستگاه باید تعمیر و یا تعویض قطعه آسیب دیده را انجام دهید.

گرم شدن بیش از حد آب

گاهی اوقات دمای پکیج بیشتر از میزان مشخص شده توسط شما، می‌شود که در این صورت باید به بررسی این مشکل بپردازید. به احتمال زیاد این مشکل به دلیل خرابی ترموستات است و برای تعمیر پکیج لورچ در اصفهان باید به تعویض ترموستات بپردازید.

شنیده شدن سر و صدا

گاهی اوقات سر و صدایی از پکیج شنیده می‌شود که این موضوع آسایش افراد را از بین می‌برد و نیاز به تعمیر خواهد داشت. در این شرایط باید به بررسی قطعات پکیج بپردازید. چرا که پس از گذشت زمان، ممکن است ساییدگی در این قطعات به وجود آمده باشد و سبب بروز سرو صدا شود. در این صورت باید قطعه معیوب را تعویض کنید. همچنین ممکن است رسوب گرفتن پکیج لورچ نیز، دلیل به وجود آمدن این مشکل باشد. در این صورت باید رسوب زدایی پکیج را انجام دهید.

از کار افتادن دکمه‌های پکیج لورچ در اصفهان

اگر دکمه‌های پکیج لورچ از کار بیفتد، نشان دهنده وجود مشکل در برد الکترونیکی پکیج است. همچنین مشکلاتی مانند نشت آب از پمپ، گرم شدن بیش از اندازه آب و ... نیز، ممکن است سبب از کار افتادن دکمه‌ها شوند. برای اینکه دکمه‌ها را تعمیر کنید باید به تعویض آن‌ها بپردازید و یا آن‌ها را باز کنید و به خشک کردن آن‌ها بپردازید و سپس دوباره اتصال آن‌ها را انجام دهید. اگر این دکمه‌ها دچار آسیب دیگری مانند ضربه نشده باشند، دوباره کار می‌کنند.

تعمیر و سرویس پکیج های لورچ در اصفهان

بررسی ارورهای پکیج لورچ

معمولا در صورت بروز مشکل در پکیج، روی صفحه نمایش آن، ارورهایی به نمایش در می‌آید که کار سرویس پکیج لورچ اصفهان را آسان‌تر می‌کند. معمولا در دفترچه راهنمای پکیج، دلیل بروز هر خطا را توضیح می‌دهند. ما نیز در این قسمت به بررسی این موارد می‌پردازیم.

خطای E0

وجود این ارور به معنای عدم اتصال پکیج لورچ به ترموستات است.

خطای E1

وجود این ارور روی صفحه نمایش دستگاه، نشان دهنده روشن نشدن شعله دستگاه است. برای اینکه این ارور را رفع کنید، به فشردن دکمه  C بپردازید. در صورتی که مشکل هنوز پابرجا است، باید از یک تعمیرکار پکیج لورچ در اصفهان استفاده کنید.

خطای E2

مشاهده این ارور روی پکیج، نشانه وجود مشکل در سوئیچ هوا است که در این صورت باید برای برطرف کردن ارور، آن را تعمیر کنید.

خطای E3

با نمایش این خطا در صفحه نمایش پکیج، باید بدانید که نیاز به تعویض ترمیستور گرمایشی پکیج است؛ چرا که دچار مشکل شده است.

خطای E4

وجود این ارور به معنی اختلال در سنسور آب مصرفی و عدم کارکرد مناسب آن است.

خطای E5

در صورتی که این خطا را روی صفحه نمایش مشاهده کردید، باید بدانید که با وجود مشکل در مدولاتور گاز مصرفی مواجه هستید. در نتیجه برای تعمیر و سرویس پکیج لورچ اصفهان، این قطعه باید تعمیر شود.

خطای E6

مشاهده این خطا، نشان دهنده بالا رفتن دمای پکیج بیشتر از 90 درجه سانتی گراد است. در این شرایط با خاموش شدن خودکار پکیج مواجه می‌شوید. در این صورت باید برای تعمیر و سرویس پکیج لورچ در اصفهان اقدامات لازم را انجام دهید.

خطای E7

مشاهده این خطا در پکیج به نشانه وجود اختلال در عملکرد هوای پکیج است . در این شرایط برای  تعمیر و سرویس پکیج در اصفهان نیاز به یک تعمیرکار حرفه‌ای دارید.

خطای E8

این خطا نشان از کم شدن فشار آب است و در این شرایط، پکیج قفل می‌کند. برای رفع این مشکل نیاز به یکک تعمیرکار متبحر دارید. Alopiping می‌تواند به شما کمک کند.

خطای E9

نمایش این ارور نشان دهنده بالا رفتن دما و رسیدن آن به بیش از 100 درجه سانتیگراد است. در این صورت باید به فشردن کلید C بپردازید تا پکیج از حالت قفل خارج شود و به دمای 60 درجه سانتیگراد برگردد و دوباره شروع به کار کند. در صورتی که با انجام این کار، مشکل برطرف نشد، باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

خطای E10

این ارور نشان دهنده وجود هوا در پکیج و افزایش فشار آن است. در این صورت برای رفع این مشکل باید به باز کردن شیر آب بپردازید و مدتی منتظر بمانید تا هوای موجود همراه با آب تخلیه شود. اگر خطا همچنان وجود دارد، باید از تعمیرکار حرفه‌ای در این زمینه استفاده کنید.

خطای E12

نمایش این خطا به دلیل وجود مشکل در سیستم کنترل از راه دور پکیج است. در این صورت باید پکیج را ریست کنید. اگر مشکل هنوز برطرف نشده، برای تعمیر پکیج لورچ اصفهان نیاز به کمک تعمیرکار دارید.

خطای E13

نمایش این خطا به دلیل این است که در نرم افزار روی برد الکترونیکی پکیج، خطا ایجاد شده است.

خطای E15

این ارور نشان دهنده گرفتگی در دودکش است.

خطای E16

این خطا دلایل مختلفی دارد. نمایش این خطا در مدل آریان به معنی وجود مشکل در برد دستگاه و در مدل آرتمن به معنای وجود مشکل در نرم افزار پکیج است.

خطای E25

نمایش این ارور به دلیل این است که دمای پکیج، پایین آمده است.

خطای E26

نمایش این ارور به دلیل وجود مشکل در برق یا گاز پکیج لورچ می‌باشد.

خطای E28

این ارور به معنای اختلال در سنسور آب پکیج است. 

خطای E31

این خطا به معنای به هم ریختن تنظیم ترموستات است. در این شرایط باید آن را دوباره تنظیم کنید.

خطای E40

این خطا به دلیل این است که ترموستات دچار مشکل شده است.

خطای E77

این خطا به دلیل کم و زیاد شدن شعله پکیج است. این مشکل به دلیل خرابی ترموستات اتفاق می‌افتد.

خطای E99

این خطا نشانه وجود مشکل در تنظیم برنامه‌ها است. 

تعمیرکار پکیج لورچ در اصفهان

چرا الوپایپینگ برای تعمیر پکیج لورچ در اصفهان؟

در این جا سرویس پکیج لورچ در اصفهان صحبت کردیم و مشکلات رایج و خطاهای آن را بررسی کردیم. همانطور که گفته شد، بیشتر مشکلات پکیج لورچ، نیاز به اقدامات تخصصی برای برطرف شدن، دارد. شرکت الوپایپینگ در خصوص سرویس پکیج لورچ اصفهان به شما کمک خواهد کرد. تنها کافی است که سفارش خود را در وب سایت ما ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید. تیم ما از افراد باتجربه و حرفه‌ای تشکیل شده است که پس از انجام کار، می‌توانید آن را تا سه روز پیگیری کنید. کلیه خدمات ما دارای گارانتی می‌باشد.

سوالات متداول


بله. تمام خدمات الوپایپینگ دارای ضمانت است و در صورت نارضایتی شما، به سرعت پیگیری می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین پکیج لورچ برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

تعمیر و سرویس پکبج لورچ، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

در صورتی که شما مشکل پکیج لورچ خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.
5.0 امتیاز از 1 رای