تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان


تماس با کارشناسان

0993-779-3880

تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ می باشد که در تمامی فصول سال متقاضیان زیادی دارد. در واقع پکیج یکی از سیستم های گرمایشی می باشد که نه تنها در زمستان بلکه در دیگر فصول سال نیز نقش مهم و ضروری را در زندگی ما دارد. گرمایش محیط در فصول سرد سال و تامین آب گرم مصرفی درتمامی فصل ها اهمیت پکیج و کارکرد صحیح آن در زندگی روزمره را افزایش می‌دهد. ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به علت بروز مشکل در یکی از وسایل خانه برای مدتی قادر به استفاده از آن نبوده‌اید اما پکیج از آن دست وسایل ضروری محسوب می‌شود که خرابی و کارکرد می‌تواند به راحتی زندگی را برای شما سخت و طاقت فرسا کند. کافی است برای چند لحظه به شرایط ذکر شده فکر کنید.

مرحله ی بعد در این زمان پیدا کردن یک تعمیرکار پکیج ایمرگاس در اصفهان است که متخصص و باتجربه باشد. اما ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود، سختی‌های جستجو برای پیدا کردن یک متخصص کار بلد یک طرف قضیه و هماهنگی با متخصص مربوطه و سرعت عمل وی طرف دیگر داستان است که اکثر افراد در این مرحله دچار دردسر می‌شوند و از کار و زندگی خود عقب می‌مانند.

اما الوپایپینگ راه حل این مشکل بزرگ را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق همین صفحه سفارش تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان را ثبت نمایید. در کم ترین زمان ممکن یک تکنسین متخصص از مجموعه ما با شما تماس گرفته و برای تعمیر پکیج به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند.

الوپایپینگ در تمامی لحظات  در کنار شما است، اگر هر زمان؛

 • پکیج شما به صورت خود به خود خاموش شد
 • پکیج روشن نشد
 • چراغ چشمک زن پکیج روشن شد
 • پکیج روشن ولی رادیاتور ها گرم نبود
 • پکیج به سر و صدا افتاد یا نشتی آب پیدا کرد و هر نوع مشکل دیگری، کافی است با ما تماس بگیرید. 03191002024
ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان

خدمات تعمیر پکیج شبانه‌روزی ایمرگاس در اصفهان

تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان یکی از خدمات اصلی ما در الو پایپینگ است که به صورت شبانه‌روزی و در همه روزهای هفته به شما ارائه می‌شود. در صورتی که هر مشکلی در پکیج ایمرگاس شما به وجود آمده باشد، می‌توانید با ما در الو پایپینگ تماس بگیرید تا تعمیرکار پکیج ایمرگاس در اصفهان در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای عیب‌یابی به محل شما اعزام شود و خدمات مربوطه را به شما ارائه دهد.

انواع خدمات تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان

از آنجا که پکیج‌های ایمرگاس در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می‌شوند، باید حتما در زمان نیاز به تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان با کسی تماس بگیرید که در زمینه تعمیر انواع پکیج دیواری و زمینی تخصص دارد. اصلی‌ترین خدمات تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان الو پایپینگ عبارت‌اند از:

 • تعمیر پکیج تک مبدل ایمرگاس
 • تعمیر پکیج دو مبدل ایمرگاس
 • تعمیر پکیج دیواری و زمینی
 • تعمیر پکیج چگالشی و مخزن دار

علاوه بر این به دلیل اینکه قطعات مختلفی در پکیج ایمرگاس وجود دارند، خدمات تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان، تعویض یا تعمیر قطعات را هم شامل می‌شوند. برای مثال در صورتی که فن، قسمت‌های الکتریکی، ترموستات اتاقی، گیج و پرشر آب، یون حسگر و فیوز پکیج دچار مشکل شدند، می‌توانید با شماره تلفن تعمیرکار پکیج در اصفهان تماس بگیرید و از او بخواهید که برای عیب‌یابی به محل شما مراجعه کند.

کدهای خطای پکیج ایمرگاس

در صورتی که برای تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان نیاز به کمک دارید، اولین چیزی که به شما کمک می‌کند، سیستم عیب‌یاب خودکار این سیستم گرمایشی است. عیب‌یابی الکترونیکی در انواع پکیج ایمرگاس باعث می‌شود که شما بتوانید در مدت کوتاه‌تری عیب موجود در پکیج را متوجه شوید و خیلی سریع برای برطرف کردن آن با تعمیرکار پکیج ایمرگاس اصفهان تماس بگیرید. مهم‌ترین کدهای خطای انواع پکیج ایمرگاس عبارت‌اند از:

 • 01 به معنای روشن نشدن شعله
 • 02 به معنای فعال شدن فیوز حد یا کلید حرارتی در پکیج
 • 03 به معنای فعال شدن حسگر دود یا فعال نشدن پرشر سوئیچ دود
 • 05 و 06 به معنای اشکال در NTC
 • 08 به معنای رسیدن به حداکثر حد مجاز ریست پکیج ایمرگاس
 • 10 به معنای کم بودن فشار آب در مدار گرمایشی
 • 11 به معنای وجود مشکل در تخلیه دود
 • 15 به معنای خراب شدن برد پکیج یا اتصال اشتباه کانکتور
 • 24 به معنای خراب شدن دکمه‌های پنل کنترل
 • 27 به معنای عدم گردش صحیح آب در مدار گرمایشی
 • 31 به معنای وجود مشکل در ترموستات اتاقی
 • 37 به معنای افت ولتاژ در پکیج ایمرگاس
 • 38 به معنای خاموش شدن شعله به صورت ناگهانی
 • 43 به معنای خاموش شدن پکیج به دلیل عدم تشکیل شعله

سرویس پکیج ایمرگاس در اصفهان

در صورتی که می‌خواهید هزینه زیادی را صرف تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان نکنید، باید سرویس این سیستم گرمایش را در دوره‌های زمانی مشخص انجام دهید. خدمات سرویس پکیج ایمرگاس در اصفهان الو پایپینگ شامل رسوب‌زدایی از لوله‌های این مدل پکیج شده و در نتیجه از تغییرات ناگهانی دمای آب گرم یا بروز اختلال در گردش آب در مسیر گرمایش جلوگیری خواهد کرد. علاوه بر این موارد دیگری هم در دسته خدمات مربوط به سرویس پکیج ایمرگاس اصفهان قرار می‌گیرند که عبارت‌اند از:

 • تنظیم کردن شعله
 • چک کردن مسیر خروج دود
 • کنترل حسگر شعله و الکترودهای جرقه زن
 • تنظیم فاصله میان الکترودها و مشعل
 • تنظیم کردن فشار باد منبع انبساط

مزیت های سرویس پکیج ایمرگاس در اصفهان

استفاده از خدمات سرویس پکیج ایمرگاس در اصفهان باعث می‌شود که در دوره‌های زمانی مشخص، سلامت قطعات مختلف در سیستم گرمایشی شما مورد بررسی قرار گیرد. در نتیجه در صورتی که یک قطعه نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد، می‌توان خیلی زود آن را تشخیص داده و قبل از گسترش پیدا کردن ایراد به دیگر قسمت‌های پکیج، آن را برطرف کرد.

این صفحه را هم بخوانید: سرویس پکیج بوتان در اصفهان

هزینه سرویس و تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان

هزینه تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان بستگی به نوع مشکلی دارد که در سیستم گرمایشی شما ایجاد شده است. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه داشته باشید، قیمت تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان بیشتر است. علاوه بر این اگر فاصله تعمیرکار پکیج ایمرگاس در اصفهان از محل زندگی شما درو باشد، باید هزینه ایاب و ذهاب را برای او در نظر بگیرید.   در کنار این موارد در صورتی که امکان تعمیر پکیج ایمرگاس در محل وجود نداشته باشد، نیاز است که این سیستم گرمایشی به تعمیرگاه منتقل شود. در نتیجه باید مقدار دیگری را هم بر روی هزینه تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان برای جابجا کردن پکیج در نظر بگیرید.

چرا الو پایپینگ برای تعمیر پکیج ایمرگاس اصفهان؟

ما در الو پایپینگ امکان استفاده از خدمات تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان را توسط مجرب‌ترین و باتجربه‌ترین تکنسین‌ها را برای شما فراهم کرده‌ایم. کلیه کارشناسان ما در تلاش هستند تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرویس پکیج ایمرگاس در اصفهان را انجام داده و تا حد امکان، در زمان تعمیر، از تعویض قطعات جلوگیری کنند. به همین دلیل است که ما در الو پایپینگ کلیه خدمات خود را با تضمین قیمت و کیفیت به شما ارائه می‌دهیم.  برای استفاده از خدمات تعمیرات پکیج ایمرگاس اصفهان تنها کافی است با ما در الو پایپینگ تماس بگیرید. فرقی نمی‌کند که در کدام روز هفته یا ساعت از شبانه‌روز با ما تماس گرفته‌اید، در هر صورت کارشناسان تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و برای انجام خدمات، هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.
 

 

سوالات متداول


به طور معمول تعرفه تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان توسط اتحادیه مشخص می‌شود؛ اما موارد دیگری هم مانند هزینه رفت و آمد تعمیرکار یا نیاز به تعویض قطعات هم بر روی آن تاثیرگذار است.

بله. به دلیل تفاوت در ساختار مدل‌های مختلف این برند از پکیج، فرایند و نیازهای آن‌ها در زمان تعمیر هم با یکدیگر تفاوت خواهد داشت. به همین دلیل برای تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان باید با یک فرد متخصص تماس بگیرید و درخواست خود از تعمیرکار متخصص تعمیر پکیج زمینی ایمرگاس را هم باید جداگانه ثبت کنید.
5.0 امتیاز از 1 رای