نصب پکیج اصفهان


نصب پکیج اصفهان

نصب پکیج اصفهان

نصب پکیج در اصفهان موضوعی است که در این مقاله می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم پس تا انتها همراه ما باشید. امروزه تغییر و تحوالات زیادی را در زمینه ساختمان سازی مشاهده می‌کنیم. یکی از تغییرات چشمگیر در این زمینه استفاده از سیستم پکیج و رادیاتور می‌باشد. با گذشت زمان و پیشرفت سطح علمی جهان دستگاهی به نام پکیج ساخته شد که جای موتورخانه‌های قدیمی را گرفت. آب گرم مصرفی و گرمایش تعداد زیادی خانه اروزه به وسیله‌ی همین پکیج‌ها تامین می‌شود. این دستگاه سبک‌تر و کوچکتر که نسبتا به روز هم بود بسیار سریع جای موتورخانه‌ها و همینطور آبگرمکن‌ها را گرفت. این دستگاه‌ها به علت مزایایی که دارند مثل سبک بودن، کم حجم بودن و مصرف بهینه‌ی سوخت معمولا در اکثر خانه‌ها و آپارتمان‌ها مورد استفاده قرار گرفتند. پکیج‌ها انواع مختلفی دارند کعپه در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. اگر به تازگی برای منزل خود پکیج تهیه کرده‌اید یا قصد آن را دارید تا پایان این مقال همراه باشید و اگر در شهر اصفهان سکونت دارید برای نصب پکیج اصفهان، الوپایپینگ در خدمت شماست.


 

مدل‌های نصب پکیج در اصفهان

نصب پکیج در اصفهان شامل اقداماتی است که برای نصب و راه‌اندازی پکیج در ساختمان توسط نصاب پکیج انجام می‌شود و در فصول سرد بیشترین تقاضا را دارد. به دلیل تغییری که در روند ساختمان سازی انجام شده است و افزایش نیاز به مستقل سازی سیستم گرمایشی آپارتمان‌ها، درخواست نصب پکیج اصفهان افزایش یافته است. نصب پکیج یک امر تخصصی است و نیاز به مهارت و تجربه دارد، در این زمینه شما می‌توانید با یک تماس از الوپایپینگ کمک بگیرید. 

نصب پکیج به دو صورت زمینی و دیواری امکان‌پذیر است و مراحل آن با توجه به شرایط محل نصب و تجهیزات متفاوت است. در نتیجه برای این اقدام حتما به فردی نیاز است که در این زمینه تجربه داشته باشد و همچنین از قوانین نصب آگاه باشد.

پکیج‌های زمینی معمولا برای فضاهایی استفاده می‌شوند که امکان نصب پکیج دیواری وجود ندارد زیرا در این محیط‌ها انرژی بیشتری مورد نیاز است. در مقابل ولی پکیج دیواری هم، از مزایای بسیاری برخوردار است مثل  اشغال فضای کم، مصرف انرژی پایین تر نسبت به پکیج زمینی، صرفه اقتصادی از نظر هزینه نگهداری و ..

 

سرویسکار و نصاب پکیج در اصفهان

نصب پکیج در اصفهان یکی از مواردی است که بیشترین تقاضا را در اصفهان دارد. روزانه صدها سفارش برای راه‌اندازی سیستم گرمایشی ساختمان‌های مسکونی و تجاری در اصفهان ثبت می‌شود. شما هم می‌توانید برای راه‌اندازی پکیج خود در وبسایت الوپایپینگ یا از طریق تلفن ثبت سفارش کنید و از یک نصاب پکیج ماهر کمک بگیرید.

در ادامه می‌خواهیم به طور خلاصه درباره‌ی نصب تعدادی از پکیج‌های معروف صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

 

نصب پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور در سایزها و ابعاد مختلفی ساخته می‌شود. 64 مترمربع حداقل فضایی است که برای نصب پکیج ایران رادیاتور نیاز است. اگر چنین فضایی برای نصب وجود ندارد حتما باید از دریچه هوا به منظور احتراق استفاده کنید. محلی که قرار است پکیج را در آن نصب کنید حتما باید از نظر حجم و شرایط مناسب برای دودکش و محفظه‌ی هوا، از قوانین نصب پیروی کند. توجه کنید که توصیه‌های ایمنی درباره‌ی نصب پکیج را حتما رعایت کنید زیرا در غیر این صورت ممکن است داخل پکیج گاز جمع شود. برای نحوه‌ی نصب شما می‌توانید از دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور استفاده کنید و طبق راهنمای آن عمل کنید، ما نیز توضیحات کامل نصب پکیج ایران رادیاتور را در مقاله ‌ای دیگر برای شما بیان می‌کنیم. همراه ما باشید. همچنین برای نصب یا سرویس پکیج خود در اصفهان می‌توانید در وبسایت الوپایپینگ سفارش ثبت نمایید.


نصب پکیج بوتان

قبل از اقدام به نصب پکیج بوتان در ابتدا باید آستانه تحمل دیوار و همینطور سختی آب اندازه‌گیری شود. در صورتیکه سختی آب بیشتر از 250 باشد، حتما باید از سختی‌گیر استفاده شود.

در مرحله‌ی بعد باید پیچ مشکی رنگی که به هواگیری مربوط است را باز کنید تا هوا خارج شود. حال شابلون داخل وسایل را 40 سانتی‌متر زیر سوراخ دودکش نصب کنید. محل‌های سوراخ‌کاری را علامت بزنید و بعد از اینکه شابلون را برداشتید، محل‌های مشخص شده را با مته سوراخ کنید. بعد از اینکه پکیج را نصب کرید برای آبگیری، شیر فلکه و شلنگ‌ها را وصل کنید. اگر پکیج خود را در داخل کابینت قرار داده‌اید، سقف و کف را ببرید تا هوا به اندازه‌ی کافی به آن برسد. با الوپایپینگ نگران نصب پکیج در اصفهان نباشید. تکنسین های با مهارت ما در سراسر اصفهان آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما می‌باشند.

 

نصب پکیج زمینی

پکیج زمینی دو نوع دارد که عبارت است از مشعلی و خود برنر. پکیج زمینی خود برنر معمولا استاندارد لازم را ندارد. محلی که قرار است پکیج زمینی را نصب کنید باید حتما تراز و بدون نم باشد. هنگام نصب پکیج زمینی باید فاصله 15 سانتی‌متری آن را با دیوار رعایت کنید. دو شاخه را به برق بزنید و کلید برق نمایشگر را روشن نمایید. شیر گاز پکیج را باز کنید. شمعک را با جرقه روشن نمایید و آن را تنظیم کنید. مشعل فن دار یکی از ویژگی‌های پکیج زمینی می‌باشد که به علت ایجاد سروصدای زیاد آن را برای استفاده در آپارتمان‌ها نامناسب کرده است. قابل ذکر است نصب پکیج زمینی بهتر است بیشتر در مکان‌هایی انجام شود که سختی آب کم است.

 

نصب پکیج در فضای باز

در زمان نصب پکیج حتما باید این نکته را در نظر بگیرید که در چه فضایی قرار است پکیج را نصب کنید. آیا نصب در آن محل با قوانین نصب مطابقت دارد و به چه مقدار فضا نیاز است. زمانی که قصد دارید پکیج را در فضای باز نصب کنید، باید از پکیج‌های فن دار استفاده نمایید.

 

هزینه نصب پکیج

  • عملیات مقدماتی اولین عاملی است که در هزینه نصب تاثیرگذار است. در مرحله اول باید لوله کشی ساختمان مورد بررسی قرار گرد و در صورت یافتن هر عیب و مشکلی در آن، قبل از نصب پکیج نسبت به رفع آن اقدام شود.
  • یکی دیگر از عوامل مهم و حیاتی در این مرحله که در هزینه نصب پکیج تاثیرگذار است، مربوط به لوله کشی های پکیج است پکیج های دیواری نیاز به لوله کشی دارند و در این صورت هزینه مواردی همچون نقشه لوله کشی، لوازم مورد نیاز و انجام لوله کشی در هزینه نهایی تاثیرگذار است. سعی کنید فضایی مناسب را برای نصب در نظر بگیرید تا مجبور به پرداخت هزینه‌ی تعویض و تعمیر یا برش کابینت نشوید.
  • یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در هزینه‌ای شما انتخاب یک نصاب پکیج حرفه‌ای است. درست است که نصابان حرفه‌ای هزینه بیشتری را به شما تحمیل می‌کنند ولی در عوض شما با انتخاب یک فرد متخصص و کار بلد از هزینه‌های آینده‌ی خود که مربوط به تعمیر پکیج خواهد بود، جلوگیری نموده‌اید.
  • مورد دیگری که روی هزینه‌های شما تاثیرگذار است، نوع دستگاهی است که انتخاب می‌کنید. شما می‌توانید دستگاهی انتخاب کنید که تنها برای گرم کردن آب کاربرد دارد وهمچنین می‌توانید دستگاهی انتخاب کنید که علاوه بر گرم کردن آب، در گرمایش منزل هم نقش داشته باشد.

 

نکات مهم در زمان نصب پکیج اصفهان

  1. هر پکیج در زمان نصب باید 15 سانتی‌متر از کابینت‌های مجاورش فاصله داشته باشد. این فاصله برای زمانی است که تعمیرکار در حال تعمیر پکیج است. اگر فاصله‌ی 10 تا 15 سانتی‌متری پکیج از کابینت‌های اطراف حفظ نشود سرویسکار پکیج در زمان تعمیر مجبور است، پکیج را از محل خود خارج کند که این کار باعث افزایش هزینه‌های شما می‌شود.
  2. از نصب پکیج در بالای لوازم گرمازا مانند گاز و مکان‌هایی که نم دارد، خودداری نمایید.
  3. در زمان نصب پکیج در اصفهان از نصاب بخواهید تا در مسیر ورود هوا حتما از فیلتر استفاده کنید. این کار باعث افزایش طول عمر پکیج می‌شود زیرا از ورود گرد و غبار به داخل آن جلوگیری می‌کنند.

 

نحوه ثبت سفارش نصب پکیج اصفهان در الوپایپینگ

برای برخورداری از تمامی خدمات تاسیساتی نظیر نصب پکیج اصفهان شما به راحتی می‌توانید در وبسایت الوپایپینگ ثبت سفارش کنید، همچنین می‌توانید با یکی از شماره‌های ما، تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا تکنسین به محل شما مراجعه نماید. الوپایپینگ تمامی سفارشات خود را تا 3 روز پس از اتمام سفارش ضمانت می‌کند. شما همچنین می‌توانید برای تخمین هزینه به تعرفه‌های ذکر شده در سایت الوپایپینگ مراجعه کنید. 


 

نصب پکیج در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ می باشد که در تمامی فصول سال متقاضیان زیادی دارد. در واقع پکیج یکی از سیستم های گرمایشی می باشد که نه تنها در زمستان بلکه در دیگر فصول سال نیز نقش مهم و ضروری را در زندگی ما دارد. گرمایش محیط در فصول سرد سال و تامین آب گرم مصرفی درتمامی فصل ها اهمیت پکیج و کارکرد صحیح آن در زندگی روزمره را افزایش می‌دهد.

اگر شما هم تصمیم گرفته اید که برای سیستم گرمایش خود از پکیج استفاده کنید، قابل توجه است که پیدا کردن یک تعمیرکار متخصص و با تجربه برای این کار از اهمیت زیادی برخوردار است. اما ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود، سختی‌های جستجو برای پیدا کردن یک متخصص کار بلد یک طرف قضیه و هماهنگی با متخصص مربوطه و سرعت عمل وی طرف دیگر داستان است که اکثر افراد در این مرحله دچار دردسر می‌شوند و از کار و زندگی خود عقب می‌مانند.

اما الوپایپینگ راه حل این مشکل بزرگ را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. کافی است سفارشات خود از قبیل:

  • نصب پکیج
  • جابجایی پکیج
  • و...

از طریق همین صفحه ثبت نمایید. در کم ترین زمان ممکن یک تکنسین متخصص از مجموعه ما با شما تماس گرفته و برای نصب پکیج به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند.

ویژگی الوپایپینگ

متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

بدون معطلی کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا  بهترین تکنسین‌ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش‌های مستمر در تلاش است خدمات را  با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد .  پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می‌کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می‌گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

#نظرات_مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند ؟


نصب پکیج
احمد نوربخش ، 17 اردیبهشت 1401

اخلاق و رفتار اقای حیدری خوب بود و من از کارشون هم راضیم

امین حیدری
نصب پکیج
نصب پکیج
پرویز چراغی ، 07 اردیبهشت 1401

بسار عالی و برخورد بسیار خوبی داشتند

امید قناعتی
نصب پکیج

برای شروع آماده اید ؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول


لیلی