نصب رادیاتور اصفهان


نصب رادیاتور در اصفهان که یکی از اقدامات کاربردی در زمینه راه اندازی سیستم گرمایشی هر ساختمانی می باشد از خدمات الوپایپینگ است که سفارشات زیادی را مخصوصا در فصل زمستان به خود اختصاص داده است. نصب شوفاژ در اصفهان با توجه به نوع رادیاتور مد نظر شما، نیازمند تجهیزات و مراحل مشخصی است که انجام آن یک نصاب ماهر و با تجربه را طلب می کند. برای انجام این کار کافی است بدون هیچ گونه اتلاف وقتی سفارشات مربوط به

 • نصب رادیاتور پره ای
 • نصب رادیاتور پنلی
 • جایجایی رادیاتور
 • حذف یا اضافه کردن پره به رادیاتور
 • و...

در همین صفحه ثبت کنید تا یکی از تکنسین های متخصص در این زمینه در اسرع وقت برای هماهنگی و انجام کار با شما تماس بگیرد.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

نصب رادیاتور

علی نبی ، 18 اردیبهشت 1401

همه چی خوب بود.

محمدرضا قاسمی

محمدرضا قاسمی

نصب رادیاتور

نصب رادیاتور

سعید دوامی ، 24 شهریور 1401

کارشون عالی وبا کیفیت رضایت کامل

رضا قاسمی نیا

رضا قاسمی نیا

نصب رادیاتور

نصب رادیاتور

خانم جمشیدی ، 20 شهریور 1401

از هر لحاظ من 5 امتیاز میدم ممنونم کارشون عالی بود رضایت کامل

حامد نصراصفهانی

حامد نصراصفهانی

نصب رادیاتور

نصب رادیاتور

جمشید اکبری ، 22 مهر 1401

بسیار با حوصله و عالی

محمد رجبیان

محمد رجبیان

نصب رادیاتور

نصب رادیاتور

حسین گودرزی ، 25 دی 1401

قیمت نصب یک رادیاتور 80 سانتی 300 هزار تومان نیست یکم منصف باشید

فرزاد سلیمانی زفرهء

فرزاد سلیمانی زفرهء

نصب رادیاتور

نصب رادیاتور

علی سهرابی ، 28 دی 1401

عملکرد بسیار عالی

حامد نصراصفهانی

حامد نصراصفهانی

نصب رادیاتور

نصب رادیاتور

محمد نکوزاده ، 12 بهمن 1401

خوب بود

حامد نصراصفهانی

حامد نصراصفهانی

نصب رادیاتور
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

نصب رادیاتور اصفهان

خدمات نصب انواع رادیاتور پره ای و پنلی در اصفهان

نصب رادیاتور اصفهان گاهی مورد نیاز افرادی است که به دنبال تغییر دکوراسیون، بازسازی و یا ساخت منزل خود هستند، چرا که در زمان بازسازی یا تغییر دکوراسیون، ممکن است نیاز به جابه جایی رادیاتورها داشته باشید.همچنین بسیاری از افراد برای زیباتر شدن دکوراسیون خود به دنبال نصب رایداتور پنلی در اصفهان هستند. اتصال شوفاژها به دیوار همراه با لوله کشی و اتصالات، جابه جایی آن‌ها را دشوار کرده است. در این مقاله نکاتی را در خصوص باز کردن رادیاتور از روی دیوار و نصب دوباره آن را بررسی می‌کنیم. البته این قبیل کارها نیاز به تخصص دارد و نباید خودتان برای آن اقدامی کنید. همچنین در این راستا نیاز به لوله کشی رادیاتور در اصفهان است، که حتما نیاز به یک لوله کش خواهید داشت. شرکت الوپایپینگ در زمینه نصب رادیاتور (شوفاژ) در اصفهان به شما کمک می‌کند.

نصب رادیاتور در اصفهان توسط نصابان الوپایپینگ

 

آشنایی با مراحل جابجایی و نصب رادیاتور اصفهان

در این قسمت با مراحل جابجایی و نصب شوفاژ آشنا خواهید شد.

1 – محل مناسبی را برای نصب رادیاتور در نظر بگیرید.
2 – در صورت نیاز، لوله کشی رادیاتور را در محل جدید انجام دهید.
3 – شوفاژ را از مکان قبلی باز کنید.
4 – آب رادیاتور را تخلیه کنید.
5 – رادیاتور را به محل جدید منتقل کرده و به دیوار متصل کنید.
6 – شوفاژ را هواگیری کنید.
7 – شوفاژ را روشن کنید.

آموزش مرحله به مرحله نصب رادیاتور در اصفهان

در این قسمت می خواهیم شما را با هر مرحله از نصب رادیاتور پره ای یا پنلی در اصفهان آشنا کنیم.

مرحله اول: شیرهای رفت و برگشت را به لوله های رفت و برگشت رادیاتور متصل کنید.

اتصال شیرهای رفت و برگشت را به لوله های رفت و برگشت رادیاتور در محل جدید، را به کمک اتو انجام دهید و به محکم کردن مهره‌های رفت و برگشت در جای خود بپردازید.

مرحله دوم: بست دیواری را نصب کنید.

برای قرارگیری رادیاتور و نصب رادیاتور (شوفاژ) اصفهان باید نصب بست دیواری یا براکت رادیاتور را در محل جدید، انجام دهید. در این صورت ابتدا به طور موقت، در محل نصب رادیاتور، آن را روی دیوار قرار داده تا تراز رادیاتور نسبت به فاصله بین شیرهای رفت و برگشت محل نصب براکت انجام شود. سپس به کمک دریل به سوراخ کردن محل مشخص شده برای نصب بست روی دیوار بپردازید و اقدام به محکم کردن بست دیوار در جای خودش کنید.

مرحله سوم: رادیاتور را بر روی دیوار نصب کنید.

اقدام به قرار دادن رادیاتور بر روی بست دیواری و بستن مهره شیرهای رفت و برگشت به رادیاتور کنید. در نهایت نیز در این مرحله از نصب رادیاتور (شوفاژ) در اصفهان باید به وسیله تراز، مطمئن شوید که رادیاتور صاف است. سپس به کمک آچار به محکم کردن مهره‌های رفت و برگشت بپردازید.

مرحله چهارم: شیرهای رفت و برگشت رادیاتور را باز کنید.

در این مرحله از نصب رادیاتور (شوفاژ) اصفهان باید اقدام به باز کردن شیرهای رفت و برگشت رادیاتور کنید تا رادیاتور بتواند وارد مدار سیستم گرمایش مرکزی ساختمان شود. برای انجام این کار باید به چرخاندن شیرهای پایین و بالای رادیاتور در خلاف جهت عقربه‌های ساعت اقدام کنید. در زمان باز کردن شیر پایین رادیاتور، به این نکته نیز دقت کنید که فاصله رادیاتور تا پکیج، تعیین کننده میزان باز شدن شیر است. هرچه میان رادیاتور نصب شده تا پکیج فاصله بیشتری وجود داشته باشد، باید میزان باز کردن شیر پایین شوفاژ نیز بیشتر باشد.

نصب رادیاتور در اصفهان با الوپایپینگ

مرحله پنجم: رادیاتور را هواگیری کنید.

در این مرحله از نصب رادیاتور (شوفاژ) اصفهان و قبل از اینکه شوفاژ را روشن کنید، باید هواگیری آن را انجام دهید. چرا که هوای زیادی در زمان جابه جایی به لوله وارد شده و باید اکنون آن هوا را خارج کنید. برای این منظور با استفاده از آچار هواگیری به باز کردن شیر بالای رادیاتور به میزان کم بپردازید و پس از خروج آب از شیر، به بستن آن بپردازید.

مرحله ششم: شوفاژ را روشن کنید.

یک کلید برای تنظیم دمای پکیج روی پنل دستگاه وجود دارد که باید در زمان نصب رادیاتور پره ای یا پنلی در اصفهان از آن استفاده کنید. در این مرحله باید با قرار دادن پکیج در حالت زمستانه، به کمک همین کلید، دمای شوفاژ را اندازه گیری کنید. اگر با کم بودن فشار بار پکیج مواجه شدید، با باز کردن شیر پرکن پکیج، فشار مدار را به میزان 1.5 بار برسانید و سپس به بستن شیر پرکن بپردازید. در این مرحله کار شما تمام شده و نصب رادیاتور در اصفهان را انجام داده‌اید. البته همانطور که گفته شد، حتما باید از یم فرد ماهر در این زمینه کمک بگیرید. alopiping برای نصب شوفاژ به شما کمک خواهد کرد.

نکات قابل توجه در نصب رادیاتور (شوفاژ) اصفهان و جابجایی آن

در این قسمت می‌خواهیم نکات مهمی را در این زمینه به شما بگوییم. پس برای دانستن این نکات، تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

 • برای نصب رادیاتور یک محل مناسبی را در نظر بگیرید و سعی کنید رادیاتور را پشت در قرار ندهید.
 • نباید شوفاژ را پشت مبل و کمد و سایر لوازم منزل قرار دهید؛ چرا که این کار اشتباه است.
 • برای نصب شوفاژ، مناسب‌ترین مکان، زیر پنجره است. در این صورت هوای گرم و سرد گردش بهتری خواهند داشت.
 • باید قبل از نصب رادیاتور (شوفاژ) در اصفهان، فضای مورد نیاز را به درستی اندازه گیری کنید.
 • قبل از اینکه شیرهای رفت و برگشت به رادیاتور را ببندید، آن‌ها را به کمک نوار تفلون، به خوبی پوشش دهید.
 • پیش از اینکه اقدام به جابجایی رادیاتور کنید، حتما به تخلیه آب داخل مدار به طور کامل بپردازید.
 • قبل از اینکه نصب رادیاتور (شوفاژ) اصفهان را در محل جدید انجام دهید، علامت زدن نقاط اتصال رادیاتور به دیوار را به کمک مداد و روی دیوار فراموش نکنید.
 • مراقب باشید که برای نصب براکت یا بست دیواری، سوراخ خیلی بزرگی روی دیوار ایجاد نکنید. چرا که در این صورت موجب لق زدن و شل بودن رادیاتور روی دیوار می‌شوید و در نتیجه تراز بودن رادیاتور به هم می‌ریزد.

نصب رادیاتور در اصفهان با الوپایپینگ

نصب انواع رادیاتور پره ای و پنلی در اصفهان با الوپایپینگ

اگر می‌خواهید چیدمان و دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و یا محل نصب رادیاتور شما نامناسب است، باید جابه جایی رادیاتور را انجام دهید. در این مقاله توضیحاتی دادیم تا شما را با نصب رادیاتور در اصفهان آشنا کنیم و همچنین جابه جایی آن را انجام دهید. اما همانطور که می‌دانید برای این کار نیاز به لوله کشی است و حتما باید از لوله کش متبحری در این زمینه کمک بگیرید. شرکت الوپایپینگ برای نصب شوفاژ اصفهان به شما کمک خواهد کرد. دانش و تجربه افراد تیم ما، سبب افزایش کیفیت خدمات انجام شده می‌شود و ما در این راستا پس از انجام خدمات، برای بررسی رضایت شما با شما تماس می‌گیریم. در این صورت می‌توانید با خیالی آسوده از همکاران ما برای نصب رادیاتور پنلی و پره ای در اصفهان کمک بگیرید. همچنین می‌توانید سفارش خود را تا سه روز پیگیری کنید. برای استفاده از خدمات تیم ما، تنها کافی است که در وب سایت ما، سفارش خود را ثبت کنید. همکاران ما برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرند.

سوالات متداول


سرویس نصب رادیاتور (شوفاژ)، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین رادیاتور برای هماهنگی‌های لازم جهت نصب با شما تماس می‌گیرد.

شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ از جمله نصب رادیاتور (شوفاژ) استفاده کنید.
5.0 امتیاز از 1 رای
5.0 امتیاز از 1 رای