تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی اصفهان


تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی اصفهان

تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی در اصفهان

تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی اصفهان، از اقداماتی است که برای اینکه طول عمر دستگاه را افزایش دهیم، باید در برنامه خود داشته باشیم. امروزه نیز در بیشتر ساختمان‌ها از پمپ استفاده می‌شود و اهمیت تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی در اصفهان، بیشتر مشخص می‌شود. حال برای اینکه کمتر به تعمیر پمپ آب نیاز پیدا کنید، بهتر است که سرویس پمپ آب را در مواقع لازم انجام دهید. برای سرویس پمپ آب، منبع تحت فشار را تنظیم می‌کنند و یا پروانه پمپ آب را تعویض می‌کنند. تعمیرکار پمپ آب خانگی اصفهان از شرکت الوپایپینگ، در این زمینه به شما کمک می‌کند. بهتر است همواره شماره تلفن تعمیرکار پمپ آب را در دسترس داشته باشید. در این مقاله نیز تعدادی از مشکلات رایج پمپ و نحوه برطرف کردن آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

 

 

راهکار برای تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی در اصفهان

تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی اصفهان، اقدامی است که تکنسین‌های ما در alopiping برای شما انجام می‌دهند. با این وجود در این قسمت به توضیح مشکلات رایج در پمپ می‌پردازیم تا در صورت نیاز، برای تعمیر پمپ آب از آن استفاده کنید.

چرا پمپ آب خانگی روشن نمی‌شود؟

 اصلی‌ترین دلیل برای بروز این مشکل، نصب دستگاه به صورت غیر اصولی است. دلیل دیگر برای روشن نشدن پمپ آب، وجود مشکل در ست کنترل پمپ یا اتومات مکانیکی است. برای اینکه بتوانید مشکل را به درستی پیدا کنید، باید از یک تعمیرکار پمپ آب خانگی اصفهان با استفاده از شماره تلفن تعمیرکار پمپ آب، برای تعمیر پمپ آب کمک بگیرید.

چرا پمپ آب، دچار افت فشار می‌شود؟

 ممکن است پمپ شما روشن باشد ولی همچنان فشار آب کم باشد. دلایل بروز این مشکل شامل موارد زیر هستند:

 • در پمپ، مکش زیاد اتفاق می‌افتد.
 • ممکن است در قسمت مکش پمپ آب، هوا وجود داشته باشد.
 • ممکن است پروانه پمپ دچار مشکل شود و یا یک جسم خارجی در بین پره‌ها گیر کرده باشد.

برای برطرف کردن این مشکل، باید به بررسی موارد گفته شده، بپردازید. اما معمولا دلیل بروز این مشکل، هوا گرفتن پمپ است. اگر هوا درون پمپ آب جمع شود، پمپ نمی‌تواند عملکرد خود را به درستی انجام دهد؛ یعنی با وجود اینکه پمپ روشن است، مکش آب اتفاق نمی‌افتد. در این صورت برای تعمیر پمپ آب، نیاز به هواگیری است. برخی مواقع نیز همه موارد بالا در کنار هم، سبب افت فشار در پمپ می‌شوند که در آن شرایط، نیاز به سرویس پمپ است.

چرا منبع تحت فشار در تعمیر پمپ، اهمیت دارد؟

فشار درون منبع تحت فشار بسیار مهم است چرا که سبب روشن شدن شیر کنترل پمپ آب در زمان و فشار مناسب شده و در نتیجه مانع کار اضافه پمپ می‌شود. این منبع به پمپ آب متصل شده و همواره بسته به ظرفیتش، یک حجم مشخص از آب را درون خود، تحت فشار قرار می‌دهد. به این ترتیب وقتی شیر آب باز می‌شود، ابتدا آب درون منبع استفاده شده و پس از اتمام آن، پمپ روشن می‌شود. انتخاب مناسب این منبع، بسته به مصرف ساختمان، از روشن و خاموش شدن مداوم پمپ جلوگیری کرده و سبب افزایش طول عمر پمپ آب، می‌شود.
حال اگر این منبع تحت فشار دچار مشکل شود، ممکن است سبب کارکرد مداوم پمپ و یا تغییر در فشار آب درون لوله‌ها شود. مواردی مانند نشتی یا کاهش هوای داخل منبع و یا خرابی واشرها، موجب خراب شدن پمپ آب می‌شوند. همچنین اگر کاهش فشار هوای تیوپ منبع، اتفاق بیفتد، سبب سوراخ شدن تیوپ می‌شود و اگر تیوپ را به موقع عوض نکنید، منبع فلزی نیز دچار مشکل می‌شود. حال با توجه به این موارد، اهمیت تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی اصفهان مشخص شد.

چرا پمپ آب بیش از حد خاموش و روشن می‌شود؟

دلیل بروز این مشکل را می‌توان وجود مشکل یا تنظیم نبودن شیر کنترل دانست. شیر کنترل بسته به فشار مناسب، دستور خاموش و روشن شدن را به پمپ می‌دهد. در این صورت اگر این شیر سالم باشد، برای تعمیر پمپ آب، تنها کافی است که شیر را تنظیم کنید. در ادامه مراحل تنظیم شیر کنترل را بررسی می‌کنیم.

 • ابتدا فقط یکی از شیرهای آب داخل خانه را باز بگذارید و بقیه را ببندید.
 • اقدام به باز کردن و برداشتن محفظه رویی شیر کنترل کنید.
 • حال با وجود دو پیچ در زیر پوشش محفظه، مواجه می‌شوید.
 • باید این دو پیچ را بچرخانید تا فشار پمپ تنظیم شود.

به این نکته توجه کنید که همواره برای تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی در اصفهان، باید به نوع لوله کشی نیز اهمیت دهید.ممکن است اگر فشار را بیش از اندازه افزایش دهید، در اتصالات لوله‌ها نشتی به وجود آید.
شیر کنترل نیز به دلیل مشکل در منبع تحت فشار، کنتاکت‌ها و ... دچار مشکل می‌شود که در این صورت باید با استفاده از شماره تلفن تعمیرکار پمپ آب، از تعمیرکار پمپ آب خانگی اصفهان برای تعمیر پمپ آب کمک بگیرید.

چرا پمپ آب صدای زیادی تولید می‌کند؟

پمپ آب همواره صدا تولید می‌کند ولی ممکن است گاهی این صدا خیلی زیاد شود و با لرزش باشد، که این مورد، نشانه وجود مشکل است و باید برای تعمیر پمپ آب اقدام شود. دلایل مختلفی سبب بروز این مشکل می‌شوند که آن‌ها را بررسی میکنیم.

 1. اگر پروانه‌های پمپ خراب شود یا جسمی درون آن‌ها گیر کند و یا در سیستم انتقال حرکت پمپ مشکلی به وجود آید، موجب تولید صدای زیاد از پمپ می‌شود.
 2. اگر در پایه‌های بست موتور و یا محل بستن مشکلی باشد، لرزش موتور را به همراه خواهد داشت. بنابراین لازم است تا به محل نصب موتور دقت کنید تا صاف و محکم باشد و آن را توسط ضربه گیر و واشر پلاستیکی ببندید. به این ترتیب هم از لرزش موتور و تولید صدا جلوگیری می‌شود و هم پیچ‌ها شل نمی‌شود
 3. اگر یاتاقان‌ها و بلبرینگ‌ها دچار مشکل شوند نیز، سر و صدای زیادی تولید می‌کنند. اگر با این مشکل مواجه شدید، برای جلوگیری از مشکلات بیشتر، باید به سرعت برای تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی اصفهان با استفاده از شماره تلفن تعمیرکار پمپ آب توسط تعمیرکار پمپ آب خانگی اصفهان اقدام کنید.

اگر سر و صدا از لوله‌های آب باشد، باید به بررسی موارد زیر بپردازید.

 • افزایش فشار
 • بررسی لوله‌های آب از نظر وجود هوا
 • بررسی لوله‌ها از نظر پیچ و تاب آن‌ها
 • وجود مشکل در پروانه و تعمیر پمپ آب

با توجه به موارد گفته شده، می‌توان گفت که خراب شدن پروانه، یکی از مشکلات رایج در پمپ است. می‌توان برای پیشگیری از این مشکلات، قبل از ورودی پمپ آب، فیلتر مخصوصی را نصب کرد. هم می‌توانید خودتان فیلتر را خریداری کنید و هم با استفاده از شماره تلفن تعمیرکار پمپ آب، از تعمیرکار پمپ آب خانگی اصفهان بخواهید که این کار را انجام دهد.

 

 

چرا موتور، گیرپاژ می‌کند؟

رفع مشکل گیرپاژ در موتور، به راحتی و بدون نیاز به تعمیر پمپ آب انجام می‌شود. حال مواردی که سبب بروز این مشکل می‌شوند را بررسی می‌کنیم.

اجسام خارجی به داخل پروانه‌ها وارد شده‌اند

در این زمان دو کار را می‌توانید انجام دهید:

 1. قبل از ورودی آب، فیلتر بگذارید.
 2. پمپ آب را سرویس کنید و پر‌ها را تمیز کنید.

قطعات پمپ دچار زنگ زدگی  شده‌اند

در این زمان باید این قطعات که شامل پروانه‌های مکش هوا و پره‌های داخلی محفظه پمپاژ هسستند را تمیز کنید.

بلبرینگ دچار خرابی شده است

اگر پمپ به طور مداوم خاموش و روشن شود، بلبرینگ خراب شده و موتور گیرپاژ می‌کند. همچنین این خاموش و روشن شدن‌ها، از موتور آمپر می‌کشد و سبب افزایش هزینه برق و سوختن الکتروموتور می‌شود. به طور کلی بلبرینگ به دلیل کارکرد زیاد، ممکن است دچار خرابی شود. در این صورت لازم است به تعویض بلبرینگ جلویی و عقبی پمپ برای تعمیر پمپ آب توسط تعمیرکار پمپ آب خانگی اصفهان بپردازید.

چرا پمپ آب، خاموش نمی‌شود؟

دلایل یکسره شدن پمپ آب شامل بی‌آب شدن پمپ و خشک کار کردن آن، متصل شدن کنتاکت‌های کلید اتومات مکانیکی، عدم تنظیم اتومات مکانیکی و هوا کشیدن پمپ می‌باشد. برای بررسی این موارد باید تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی در اصفهان انجام شود.

چرا با اینکه شیر آب باز است، پمپ کار نمی‌کند؟

دلیل بروز این مشکل، نشتی در لوله آب و یا خرابی فلوتر توالت فرنگی یا فلاش تانک توالت است. برای بررسی این مشکل با استفاده از شماره تلفن تعمیرکار پمپ آب از یک تعمیرکار پمپ آب خانگی اصفهان برای تعمیر پمپ آب کمک بگیرید.

چرا سرعت پمپ در زمان شروع به کار کم شده است؟

اگر اخیرا متوجه شده اید که پمپ شما در زمان شروع به کار دچار کاهش سرعت نسبت به قبل شده است یا اصطلاحا کند استارت می‌خورد به این دلیل است که فضای خلاصی پمپ شما زیاد شده است. البته ممکن است این علت کندی پمپ شما نیاشد در این صورت بهتر است موارد زیر را چک کنید.

وجود نشتی در اتصالات

سفت شدن پیچ واش

مسدود شدن لوله ها و اتصالات

نیم سوز شدن موتور پمپ

هوا گرفتن

و..

اگر با چک کردن موارد بالا بازهم متوجه مشکل نشدید می توانید برای تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی خود با الوپایپینگ تماس بگیرید.

انتخاب پمپ مناسب برای خرابی کمتر

اگر تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی اصفهان را به طور منظم انجام دهید، از بروز هزینه‌های اضافی و سنگین ناگهانی، جلوگیری می‌شود. حال باید بدانید که اگر می‌خواهید پمپ آب مناسبی را خریداری کنید، به مواردی مانند متراژ واحد، تعداد طبقات آپارتمان و میزان مصرف آب ساختمان دقت کنید. اگر نیاز به مشورت داشتید، از یک کارشناس کمک بگیرید.

 

 

شماره تلفن تعمیر کار پمپ آب ساختمان در اصفهان

نصب و تعمیر پمپ آب یکی از خدمات مهمی است که در نمامی فصول سال و مخصوصا تابستان متقاضی زیادی در الوپایپینگ دارد. سپردن این امر به یک تعمیرکار کاربلد و حرفه ای به خاطر نقش مهمی که آب در زندگی روزمره انسان ها دارد، از اهمیت خاصی برخوردار است. شما می توانید این امر مهم را با خیال راحت به الوپایپینگ بسپارید.
03191002024 شماره تلفن تعمیرکار پمپ آب در اصفهان در الوپایپینگ می باشد. شما می توانید از طریق تماس با این شماره یا ثبت سفارش در همین صفحه برای تعمیر و سرویس پمپ آب ساختمان خود در اصفهان اقدام کنید تا در سریع ترین زمان یکی از تکنسین های ماهر در این زمینه با شما تماس بگیرند.

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله در خصوص نحوه تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی اصفهان بررسی گردید؛ مشکلات رایج پمپ را بیان کردیم و راهکار برای تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی در اصفهان را به شما آموزش دادیم. همانطور که گفته شد، برای رفع بسیاری از این مشکلات نیازمند تعمیرکار پمپ آب خانگی اصفهان هستید. شرکت الوپایپینگ اینجاست تا به شما کمک کند. تیم ما متشکل از تعمیرکاران باتجربه و کارشناس است که پس از ثبت سفارش تعمیر پمپ آب توسط شما، با شما تماس می‌گیرند. می‌توانید شماره تلفن تعمیرکار پمپ آب را نزد خود نگه دارید. همچنین با ثبت سفارش، تا سه روز می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید.

پمپ آب و منبع یکی از مهم ترین و ضروری ترین تجهیزاتی هستند که امروزه در ساختمان های مسکونی و تجاری به خصوص در شهرهای بزرگ و پر جمعیت مورد استفاده قرار می گیرند. در دنیای امروزی ما و با توجه به دست و پنجه نرم کردن با مشکل کم آبی، پمپ آب نقش پر رنگی در زندگی ساکنین شهرهای پر جمعیت پیدا کرده است به صورتی که بروز مشکل در این وسیله حتی برای یک روز می تواند زندگی را به مراتب برای شما سخت و طاقت فرسا کند.
اما جای نگرانی نیست در این مرحله تنها کار لازم جست و جو برای پیدا کردن یک متخصص کار بلد است. البته ممکن است جست و جو برای یافتن یک فرد با مهارت و قابل اطمینان هم کاری سخت و زمان بر به نظر برسد.
بازهم جای نگرانی نیست، الوپایپنگ در این مواقع همراه شما است، کافی است سفارش تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی در اصفهان را در الوپایپینگ ثبت کنید تا به راحتی  حرفه ای ترین و قابل اعتماد ترین تکنسین ها مشکل شما را حل کنند.

الو پایپینگ در تمامی زمینه های:

 • تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
 • تعویض اتوماتیک پمپ
 • شارژباد منبع
 • تعویض منبع انبساط پمپ
 • تعمیر برد پمپ
 • و...

در کنار شما کاربران عزیز است.

شماره تماس ما : 91002024 - 031

با ثبت سفارش خود در وبسایت الوپایپینگ از 20 درصد تخفیف دستمزد تا سقف 100 هزار تومان بهرمند شوید.

ویژگی الوپایپینگ

متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

بدون معطلی کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا  بهترین تکنسین‌ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش‌های مستمر در تلاش است خدمات را  با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد .  پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می‌کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می‌گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

#نظرات_مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند ؟


تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
حمید رحیمی ، 07 اردیبهشت 1401

کارشون خوب بود و فعلا که ما مشکلی نداشتیم تشکر میکنم از شما

آرمان بردونی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
امیررضا قربانی ، 21 اردیبهشت 1401

کارشون رو بسیار خوب و با حوصله انجام دادند و خیلی عالی بود

مسعود اسدی پور
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
علیرضا صالحی ، 15 اردیبهشت 1401

من که راضی بودم از کارشون دستشون درد نکنه

امید باز علی نژاد
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
فرهاد پورحقانی ، 24 اردیبهشت 1401

همه چی عالی بود واقعا ممنون از کار خوب اقای باز علی نژاد

امید باز علی نژاد
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
مهرداد شهسواري ، 01 خرداد 1401

آقای جعفری به نحو احسن کار من رو انجام دادن

محمد جعفری
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
اسحاق رحیمی ، 28 اردیبهشت 1401

من امتیاز 5 میدهم و راضی هستم

امین باقری کمال آبادی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
فرهاد کاظمی ، 24 اردیبهشت 1401

...

امید باز علی نژاد
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
سوده سنجری ، 01 خرداد 1401

از نظر عملی و مهارت خوب بودند

غلامرضا زمانی اسفهرانی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی
محمد مهدی ، 28 اردیبهشت 1401

اگه باز هم کار مربوط به تعمیرات یا تاسیسات ساختمان داشته باشم با کسی بخواد حتما ایشون رو معرفی میکنم.فوق العاده خوشبخت برخورد ،مودب ،متخصص و متعهد

احمدرضا عظیمی گندمانی
تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی

برای شروع آماده اید ؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول


اگردر عملکرد پمپ آب خانگی خود تغییراتی مثل تولید صدا زیاد توسط پمپ، خاموش و روشن شدن بیش از حد آن، خاموش نشدن آن و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر پمپ آب خانگی خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین پمپ آب خانگی برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل پمپ آب خانگی خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

این مورد بستگی به مشکل دستگاه دارد. خدمات الوپایپینگ تا حد امکان در محل انجام می‌شود اما بعد از بررسی پمپ آب خانگی در صورت نیاز، تکنسین با رضایت شما دستگاه را برای تعمیر از محل خارج می‌کند.