لوله کشی پلی اتیلن اصفهان


لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان یکی از خدمات پر طرفدار الوپایپینگ می باشد. یکی از مناسب ترین لوله ها برای انتقال آب در سیستم های آب رسانی این جنس لوله است در واقع اکثر لوله های انتقال دهنده آب شرب نیز از جنس پلی اتیلن می باشند. گفتنی است با توجه به کاربرد وسیع این لوله ها در صنعت و ساختمان سازی، پیدا کردن یک متخصص ماهر در این زمینه هم اهمیت زیادی پیدا می کند. اما جای نگرانی نیست؛ الوپایپینگ در این زمینه همراه شما است. کافی است در هر کدام از موارد زیر:

  • لوله کشی پلی اتیلن در ساختمان سازی ( آب و فاضلاب و گاز)
  • لوله کشی پلی اتیلن برای آبیاری قطره ای
  • لوله کشی پلی اتیلن برای آبیاری تحت فشار
  • تعمیر لوله کشی پلی اتیلن
  • و...

سفارش خود را به صورت رایگان در همین صفحه ثبت کنید تا یکی از تکنسین های متخصص در این زمینه با شما تماس بگیرد. شما همچنین می توانید از مشاوره رایگان مشاوران الوپایپینگ در این زمینه استفاده کنید.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

لوله کشی پلی اتیلن اصفهان

لوله کشی پلی اتیلن اصفهان در 7 روز هفته

لوله کشی پلی اتیلن اصفهان یکی از قسمت‌های اصلی در صنعت ساختمان است. اگر لوله کشی ساختمان به درستی انجام نشود، سبب بروز مشکلات فراوانی می‌شود. لوله پلی اتیلن به دلیل داشتن ویژگی‌هایی همچون مقاومت در برابر گرما و خوردگی و بالا بودن طول عمر، بسیار پرکاربرد است و در صنعت و کشاورزی استفاده می‌شود. در این مقاله شما را با نحوه لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان آشنا خواهیم کرد. مشاوران ما در الوپایپینگ نیز در صورت نیاز، شما را راهنمایی می‌کنند.

لوله کشی پلی اتیلن اصفهان در ۷ روز هفته با الوپایپینگ

آشنایی با لوله پلی اتیلن

زمانی که گاز اتیلن (C2H4) دچار پلیمریزاسیون شود، لوله پلی اتیلن تولید می‌شود. این جنس لوله، دارای مزیت‌های زیادی از جمله طول عمر بالا، استفاده در موارد آب شرب و بهداشتی، انعطاف و نصب ساده و قدرت تحمل گرمایی بالا می‌باشد. در مواردی که نصب لوله در زیر زمین صورت می‌گیرد، برای انتقال مایعات شیمیایی و یا شرب، از لوله پلی اتیلن استفاده می‌شود یا اینکه لوله کشی پلی اتیلن فاضلاب در اصفهان انجام میشود. همچنین به دلیل اینکه این لوله‌ها در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارند، در کشاورزی و باغداری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. الوپایپینگ برای کلیه خدمات لوله کشی در اصفهان در کنار شما است.

مراحل لوله کشی پلی اتیلن اصفهان برای لوله تک جداره

همانطور که گفته شد از لوله پلی اتیلن، برای انتقال بین شهری، انتقال فاضلاب و پسماندهای شهری و شیمیایی، آبیاری باغ و انتقال آب آشامیدنی استفاده می‌شوند. این لوله‌ها که دارای قدرت انعطاف زیادی هستند، در برابر ضربه، مواد شیمیایی و فرسودگی نیز مقاوم هستند. ابتدا با توجه به محل و نوع کاربرد، انتخاب نوع و قطر لوله پلی اتیلن و خرید آن را انجام دهید. اگر در خصوص انتخاب لوله، نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید از همکاران ما در alopiping مشاوره بگیرید. این مراحل، در قیمت لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان هم تاثیر زیادی دارند.

1 - برش لوله پلی اتیلن تک جداره

در اولین مرحله از لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان، باید برش لوله‌ها انجام شود. برای اینکه بتوان دو لوله را بدون درز، به هم متصل کرد، باید برش لوله‌ها به صورت صاف و بدون پلیسه و بر محور لوله، عمود باشد. اگر قطر لوله کم است، به کمک اره آهن بر یا اره‌هایی با دندانه‌های ریز و اگر قطر لوله بیشتر از 100 میلی‌متر است، به کمک ابزار مخصوص، برش لوله را انجام دهید. در زمان برش، باید موارد ایمنی را رعایت کنید و از عینک و دستکش استفاده کنید و لوله را نیز ثابت قرار دهید تا لرزشی نداشته باشد.

2 - تمیزکاری و نظافت محل جوش لوله

در مرحله دوم از لوله کشی پلی اتیلن اصفهان باید دو سر لوله و محل اتصال را تمیز کنید. اگر در محل برش پلیسه وجود دارد، باید با سوهان، آن را صاف کنید. در نهایت نیز گردگیری محل اتصال لوله را به وسیله یک پارچه خشک انجام دهید.

3 - تنظیم کردن محل اتصال لوله پلی اتیلن

اگر لوله برای انتقال شهری و محل قراردهی آن‌ها در زیر زمین باشد، باید زیر لوله‌ها را با ریختن خاک نرم، صاف و یکدست کنید تا پس از ریختن خاک بر روی لوله‌ها، آسیب به آن‌ها وارد نشود. برای انجام لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان در باغ و زمین کشاورزی، باید محل لوله‌ها به گونه‌ای مشخص باشد و در مسیر عبور و مرور نباشد تا زیر پا شکسته نشود. این موضوع در زمینه لوله کشی پلی اتیلن فاضلاب اصفهان هم بسیار اهمیت دارد. همچنین نباید لوله‌ها در کنار دیوار و یا مکان‌هایی نصب شود که احتمال سقوط اجسام باشد. مکان مناسب برای نصب لوله در باغ، در میان درختان و مرزهای کشاورزی است. برای نصب لوله‌ها جهت انتقال آب و فاضلاب بین شهری، شرایط نگهداری لوله و اندازه‌های آن بسیار مورد اهمیت است. باید لوله‌ها در جایی قرار بگیرند که محفوظ باشند و دچار پیچ خوردگی، تغییر شکل و یا خم شدگی نشوند.

مراحل لوله کشی پلی اتیلن اصفهان برای لوله تک جداره توسط متخصصین الوپایپینگ

4 – جوش دادن لوله پلی اتیلن

در این مرحله از لوله کشی پلی اتیلن اصفهان، لوله‌ها را در جای خود و با فواصل یکسان قرار دهید و داخل و محل اتصال آن‌ها را بررسی و تمیز کنید. حال ممکن است نیاز به برش لوله و تبدیل آن به قطعات کوچکتر داشته باشید. سپس باید عملیات جوش به صورت لب به لب توسط دستگاه جوش انجام شود. باید لوله‌ها از یک سمت مسیر، نصب و جوش داده شوند. سپس باید محل اتصال بررسی شود و در صورت عدم وجود مشکل، توسط جرثقیل، خاکریزی روی لوله‌ها انجام شود. اگر نیاز به خم کردن لوله در مسیر باشد، باید حتما تحت نظر کارشناس مربوطه انجام شود. در نهایت نیز باید تمامی مسیر بررسی شود و قبل از ورود مواد به داخل لوله، تست اولیه انجام شود.

نحوه لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان جهت آبیاری قطره‌ای

برای استفاده از لوله پلی اتیلن در آبیاری قطره‌ای، کیفیت لوله بسیار اهمیت دارد. اگر لوله ارزان و بی کیفیت باشد، سبب بروز نشتی و پوسیدگی می‌شود. اگر بست‌ها و اتصالات بی کیفیت باشند، نمی‌توانند به خوبی چفت شوند و همواره دچار مشکلاتی از جمله نشتی و چکه کردن می‌باشند. در لوله کشی پلی اتیلن اصفهان برای آبیاری قطره‌ای، ابتدا باید قطعاتی از لوله با طول مناسب را با توجه به محل نصب لوله‌ها، فاصله درختان و یا بخش‌های زمین کشاورزی انتخاب کنید. سپس اتصالات مناسب برای این لوله‌ها را نیز باید در نظر بگیرید. در انتخاب این لوله‌ها باید بسیار دقت کنید که دارای کیفیت بالایی باشند. چرا که این لوله‌ها نزدیک سطح زمین و زیر نور مستقیم آفتاب قرار می‌گیرند. بنابراین کیفیت خوب لوله‌ها سبب افزایش طول عمر آن‌ها شده و از بروز خسارت و هزینه‌ها اضافه در آینده، جلوگیری می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به لینک لوله کشی آبیاری قطره ای در اصفهان مراجعه کنید.

در ابتدا باید شروع به تمیز کردن لوله‌ها کنید و قطعات مورد نیاز را آماده کنید و در مسیر نصب لوله در کنار هم قرار دهید. از ابتدای مسیر شروع کرده و اتصال بست‌ها را انجام دهید و رو به جلو حرکت کنید. در صورت نیاز به نوار تفلون، از آن استفاده کنید. به هیچ عنوان نباید در لوله کشی باغ، از مواد روان کننده یا چسب استفاده کنید و باید آب بندی تمامی اتصالات، بست‌ها و انشعابات را به طور خودکار انجام دهید. اگر بست‌ها به خوبی چفت نشدند و با وجود نشتی در مسیر لوله‌های پلی اتیلن مواجه شدید، می‌توانید به کمک نوار تفلون، آب بندی لوله‌ها را انجام دهید.

باید در انتهای لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان به بستن انتهای لوله‌ها به کمک درپوش مخصوص بپردازید و سپس آن‌ها را آب بندی کنید. اگر لوله‌ها نیاز به مدفون شدن در مسیر دارند، باید چاله یا شیار مورد نظر را زیرسازی کنید. به این شکل که ابتدا اقدام به ریختن خاک نرم الک شده در زیر لوله‌ها کنید. حال بعد از قرار دادن لوله‌ها در کف گودال، باید به ریختن خاک رس نرم الک شده بپردازید. سپس باید به ریختن خاک معمولی روی آن‌ها بپردازید و در نهایت باید اقدام به کوبیده کردن خاک کنید. باید بسته به قطر لوله‌ها، فاصله و عمق چاله‌ها را با توجه به استاندارد لازم انتخاب کنید تا فشار و ضربه، سبب خسارت به آن‌ها نشود. فاصله و عمق چاله‌ها باید حداقل 4 برابر ارتفاع قطر لوله‌ها باشد.

نحوه لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان جهت آبیاری قطره‌ای توسط الوپایپینگ

چرا الوپایپینگ برای لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان؟

در این مقاله در خصوص لوله کشی پلی اتیلن اصفهان صحبت کردیم و نحوه این لوله کشی را بررسی کردیم. اما انجام این کار باید تحت نظر کارشناس انجام شود. همکاران ما در الوپایپینگ می‌توانند برای لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان به شما کمک کنند. تیم ما از افراد متخصص تشکیل شده از از لحاظ تجربه و تبحر، مورد تایید هستند و پس از ثبت سفارش شما در وب سایت ما، بین 10 تا 30 دقیقه بعد، با شما تماس می‌گیرند. همچنین شما می‌توانید تا سه روز بعد، سفارش خود را پیگیری کنید. در کنار این موارد، ما در الوپایپینگ، بهترین قیمت لوله کشی پلی اتیلن در اصفهان را به شما ارائه میدهیم.

 

 

سوالات متداول


تنها کافی است سفارش خود را در وب سایت ما ثبت کنید تا همکاران ما پس از بررسی آن، با شما تماس بگیرند.

بله. انجام لوله کشی پلی اتیلن توسط تیم ما گارانتی دارد و تا سه روز قابل پیگیری است.

عملیت لوله کشی پلی اتیلن، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، لوله کش پلی اتیلن برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.
4.5 امتیاز از 1 رای
4.5 امتیاز از 1 رای