مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان


خرید دستگاه تصفیه آب در اصفهان به دلیل آلودگی‌ها و رسوباتی که در آب وجود دارند، بسیار رواج پیدا کرده است. دستگاه های تصفیه آب خانگی در اصفهان و در تمامی نقاط دیگر جهان، از مهم ترین و پر طرفدار ترین اختراعات بشری می باشد. از اولین روزهای زندگی انسان در این کره خاکی تا کنون آب یک عامل مهم برای ادامه زندگی و در واقع مایه حیات برای تمامی جانداران می باشد. یکی از اصلی ترین و مهم ترین کاربردهای آب، استفاده برای پاکیزگی و سلامتی است و به همین خاطر اگر به صورتی غیر بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد، ممکن است خطرات و ضررهای جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. حتما از این موضوع اطلاع دارید که آب بخش اعظمی از مغز و عضلات انسان را تشکیل داده است و همین موضوع به تنهایی اهمیت آن را در زندگی ما نشان می دهد. تصور کنید فقط یک روز آب در اختیار نداشته باشید! چه مشکلاتی برای شما بوجود می آید؟

با توجه به اینکه کشور ما با مشکل کم آبی رو برو است و به همین خاطر کیفیت آب آشامیدنی تا حد زیادی کاهش یافته است؛ شرکت های زیادی در ایران و کشورهای دیگر در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب اقدام نموده اند. اما نکته حائز اهمیت در این زمینه پیدا کردن مراکز معتبر برای خرید دستگاه تصفیه آب در اصفهان با قیمت مناسب و همچنین مراکز تخصصی برای دریافت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی است.  کافی است هر زمان که تمایل به:

 • خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی
 • تعمیر دستگاه تصفیه آب
 • تعویض فیلتر به صورت هر 6 ماه یکبار
 • و...

داشتید با الوپایپینگ تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین برای انجام خدمات با شما تماس بگیرد.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

خانم نظری ، 02 تیر 1401

وارد و روند به کار نبود

محمد هادی هراتیان

محمد هادی هراتیان

مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان

مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان با بهترین کیفیت

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان لازمه زندگی امروز است. چرا که سبب بالا بردن سطح سلامت افراد می‌شود. حال باید بدانید که برای انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی، به چه مواردی باید دقت کنید. ابتدا باید ببینید هدف شما از خرید این دستگاه چیست؟ فقط برای حذف کلر؟ یا طعم و مزه نامناسب؟ و یا مشکل در آب منطقه شما؟ در این مقاله نکاتی که برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان نیاز دارید را بررسی خواهیم کرد. اگر نیاز به مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارید، مشاوران ما در الوپایپینگ شما را راهنمایی خواهند کرد.

مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب در اصفهان | الوپایپینگ

چرا خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان اهمیت دارد؟

مهمترین هدف افراد برای خرید دستگاه تصفیه آب در اصفهان از بین بردن آلاینده‌ها، ناخالصی‌ها و سموم حل شده درون آب می‌باشد. مهمترین آلاینده‌ای که در آب وجود دارد، کلر و محصولات جانبی آن، یعنی تری هالومتان‌ها (THMs) می‌باشد. همچنین سایر مواردی که در آب وجود دارند و باید حذف شوند، شامل سرب، نیترات و گازهای شیمیایی حل شده در آب (VOC) می‌باشند. به طور کلی باید بدانید که ترکیبات و سموم مختلفی ممکن است در آب منطقه شما وجود داشته باشند. بنابراین باید در زمان دریافت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب، یک دستگاه کامل را انتخاب کنید تا تمام ترکیبات مضر موجود در آب آشامیدنی را بتواند از بین ببرد.

نکات مورد نیاز هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان

در زمان خرید دستگاه تصفیه آب، باید به چند نکته توجه کنید که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

1 – برای انتخاب دستگاه تصفیه آب، گواهینامه NSF را در نظر داشته باشید.

زمانی که دستگاه تصفیه آب آزمایش‌ها و تست‌های دقیق را انجام داده باشد و مطابق استانداردهای ایمنی بهداشتی باشد، گواهینامه بنیاد ملی بهداشت (NSF) را دریافت می‌کند. شما نیز در زمان خرید دستگاه تصفیه آب در اصفهان حتما دستگاهی را انتخاب کنید که این گواهینامه را داشته باشد.

2 – برای انتخاب دستگاه تصفیه آب، در خصوص خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه تصفیه آب، اطلاعات کافی را کسب کنید.

 از دیگر نکات مهم برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان توجه به وجود خدمات پس از فروش و گارانتی برای دستگاه تصفیه آب خانگی است. از فروشنده سوالاتی را بپرسید تا از همه چیز مطمئن شوید. هزینه تعمیر دستگاه تصفیه آب را چه کسی باید پرداخت کند؟ گارانتی دستگاه، تا چه مدت اعتبار دارد و شامل دریافت قطعه جدید می‌باشد؟ هزینه‌های سرویس کار از جمله دستمزد و ایاب ذهاب چقدر است؟ اگر دستگاه شما دچار مشکل شد و قابل تعمیر نبود، آیا آن را تعویض می‌کنند؟ شما می‌توانید برای دریافت خدمات تعمیر دستگاه تصفیه آب در اصفهان هم با ما در الوپایپینگ تماس بگیرید.

3 – حتما در خصوص نحوه دریافت فیلترهای یدکی و قطعات پرس و جو کنید.

تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب باید هر 6 ماه یکبار انجام شود. پس باید سوالاتی را از فردی که در حال فروش دستگاه تصفیه آب در اصفهان است، بپرسید. در نزدیکی محل شما، نمایندگی برای فروش فیلتر وجود دارد؟ آیا فیلترها را باید از فروشنده تحویل بگیرید؟ آیا فروشنده، انباری برای تامین محصولات دارد؟ برای تعویض فیلترها، چقدر هزینه لازم است؟ اگر تمام این سوالات و ابهامات خود را رفع کنید، در آینده در خصوص تعویض فیلتر، مشکلی نخواهید داشت. همچنین برای به حداقل رسیدن این مشکلات، میتوانید از خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان هم استفاده کنید.

4 – به کدامیک از فیلترهای موجود نیاز دارید؟

در زمان مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانکی از شما پرسیده میشود که چه فیلتری میخواهید؟ بهتر است ابتدا آب آشامیدنی خود را بررسی کنید تا بدانید که چه آلاینده‌هایی درون آن وجود دارند. سپس برای خرید دستگاه تصفیه آب خود، انتخابی متناسب یا نیازتان داشته باشید. بهتر است یک نمونه از آب آشامیدنی محل زندگی خود را به آزمایشگاه ببرید تا از نوع آلودگی‌های آن مطمئن شوید.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان | الوپایپینگ

5 – مطمئن شوید که سوئیچ‌ها و تجهیزات محافظ پمپ، از اجزای تشکیل دهنده این دستگاه تصفیه آب باشند.

 باید از فروشنده در خصوص اینکه پمپ دستگاه در زمان قطع برق و یا قطع آب ورودی به منزل، به عملکرد خود ادامه می‌دهد و یا به صورت اتوماتیک قطع می‌شود، سوال کنید. نیاز است تا قطع کننده اتوماتیک درون دستگاه‌های تصفیه آب وجود داشته باشد که در فشار پایین، عمل کند. به این ترتیب که اگر آب ورودی قطع شود، یک سوئیچ قطع، سبب خاموش شدن پمپ دستگاه می‌شود و اینگونه از پمپ محافظت می‌کند. بنابراین به این مورد در زمان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان دقت کنید.

6 – نوع اتصالات دستگاه را در نظر بگیرید.

 در دستگاه تصفیه آب، دو نوع اتصالات به کار برده می‌شود. دستگاه‌هایی که از اتصالات فیتینگ استفاده می‌کنند، دارای دوام و کارایی بالاتری هستند و مرغوب‌تر هستند. بنابراین در زمان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان، دستگاهی را انتخاب کنید که دارای اتصالات فیتینگ باشد. البته مراقب باشید که اتصالات بی کیفیت و چینی نباشد و تایوانی باشد.

7 – از اصل بودن برند مطمئن شوید.

برندهای زیادی در تولید دستگاه تصفیه آب، دست دارند. اگر روی دستگاه "تولید تایوان" نوشته شده، تمام قطعات آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید، همگی از یک برند باشند. در غیر این صورت احتمالا دستگاه تصفیه آب، تقلبی است. این موردی است که ما در زمان مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به همه مشتریان خود میگوییم تا مشکلی برایشان ایجاد نشود.

8 – از کیفیت پلاستیک به کار رفته در دستگاه مطمئن شوید.

به بررسی قطعات پلاستیکی بپردازید و آن‌ها را به دست لمس کنید تا از کیفیت آن‌ها اطمینان یابید.

9 – به جنس مخزن دستگاه توجه کنید.

در زمان خرید دستگاه تصفیه آب اصفهان توجه کنید که جنس مخزن دستگاه، فلزی و یا سه لایه با یک لایه استیل باشد. هرگز مخزن پلاستیکی را انتخاب نکنید. مخزن یکی از موارد مهم برای خرید دستگاه تصفیه آب است.

10 – برای انتخاب فروشنده مناسب، پرس و جو کنید.

باید ببینید که این فروشنده، چند سال سابقه برای فروش دستگاه تصفیه آب در اصفهان دارد؟ باید ببینید که آشنایی فروشنده با این دستگاه تا چه میزان است؟ سعی کنید از فروشنده‌ای خرید کنید که در زمینه کاری‌اش اطلاعات کاملی داشته باشد. در این صورت اگر با مشکلی مواجه شدید، بتواند شما را راهنمایی کند و پشتیبانی دستگاه را انجام دهد.

مشکلات رایج در دستگاه تصفیه آب خانگی

همانطور که گفته شد، تعویض فیلترهای دستگاه که طبق زمان مشخص (حدود 6 ماه یکبار) باید انجام شود. اما مشکلات دیگری نیز ممکن است برای دستگاه شما پیش آید . نیاز به تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی وجود داشته باشد. در ادامه چند مورد از مشکلات متداول را لیست کرده‌ایم.

 • دستگاه تصفیه آب، اصلا روشن نمی‌شود و کار نمی‌کند.
 • دستگاه تصفیه آب روشن می‌شود ولی به طور مداوم خاموش و روشن می‌شود.
 • دستگاه تصفیه آب بدون کوچکترین وقفه و به صورت مداوم کار می‌کند.
 • میزان و یا کیفیت آب تصفیه دستگاه، کاهش می‌یابد.
 • آب تصفیه شده مزه و طعم خوبی ندارد.
 • در زمانی که دستگاه خاموش می‌شود، پساب هنوز در جریان است.
 • دستگاه تصفیه آب، سر و صدای زیادی تولید می‌کند.
 • هوزینگ‌ها دچار نشتی شده‌اند.
 • آب بوی نامطبوعی دارد.
 • آب تصفیه شده در مخزن تولید می‌شود ولی با این حال هیچ آبی از شیر خارج نمی‌شود.

مشاوره خرید تصفیه آب خانگی در اصفهان | الوپایپینگ

چرا مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب اصفهان با الو پایپینگ؟

در این مقاله در خصوص خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان صحبت کردیم و نکاتی که در زمان خرید نیاز دارید را بررسی کردیم تا بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید. شرکت الوپایپینگ نیز در زمینه خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان می‌تواند به شما کمک کند. ما علاوه بر تعمیر دستگاه تصفیه آب، در زمینه فروش آن نیز فعالیت داریم.

 

سوالات متداول


قیمت دستگاه‌های تصفیه آب از 2/900/000 تومان شروع می‌شود.

برندهای محبوب دستگاه تصفیه آب به ترتیب اولویت عبارتند از سی‌سی‌کا، سافت واتر، آکواجوی، سامسونگ و ...

شما می‌توانید با ثبت سفارش در این صفحه، با تکنسین تصفیه آب صحبت کنید و تمامی سوالات خود را از او بپرسید و گزینه مناسب را انتخاب کنید.
4.8 امتیاز از 2 رای