نصب منبع آب اصفهان


الوپایپینگ مرجع خدمات تاسیسات در اصفهان به صورت آنلاین است. اگه مشکل تاسیساتی دارید  و یا اگه به کمک یک فرد متخصص و مطمئن برای حل مشکلات تاسیساتی خود نیاز دارید، کافیه سفارش خودتون رو داخل وبسایت الوپایپینگ ثبت کنید یا با شماره 91002024-031 تماس بگیرید. پشتیبانان و مشاوران الوپایپینگ به صورت 12 ساعته آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند. پس از ثبت سفارش شما در وب‌سایت، در اسرع وقت یکی از تکنسین‌های متخصص الوپایپینگ برای انجام کار و هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت. بهتر است بدانید ثبت سفارش در الوپایپینگ 3 روز هم ضمانت دارد.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات_مشتریان


نصب منبع آب

محمود اکبری ، 19 مرداد 1401

راضی نبودم هزینه قطعه هایی که گرفتن زیاد بود

آرمان بردونی

آرمان بردونی

نصب منبع آب
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

نصب منبع آب اصفهان

نصب منبع آب در اصفهان

نصب منبع آب اصفهان بدون استفاده از پمپ، برای مناطقی که جریان برق به طور مداوم قطع می‌شود، مناسب است. زمانی که برق قطع شود، پمپ آب نیز از کار می‌افتد و با بی آبی مواجه خواهید شد. بنابراین بهتر است در کنار پمپ و منبع داخل ساختمان، اقدام به نصب یک منبع آب روی پشت بام خود کنید. در این صورت می‌توانید آب مورد نیاز در زمان قطعی برق را از مخزن روی پشت بام تامین کنید. الوپایپینگ برای نصب منبع آب در اصفهان به شما کمک خواهد کرد.

 

 

نصب منبع آب اصفهان در پشت بام

پشت بام، یکی از بهترین مکان‌ها برای نصب منبع آب در اصفهان است و از گذشته، مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از مزیت‌های این روش، استفاده از فشار ثقلی است که در زمان قطع برق، بسیار کاربردی است. اگر به دلیل قطع برق، می‌خواهید روی پشت بام خود، مخزن نصب کنید، باید به تعبیه انشعاب لوله پرکن، بعد از پمپ بپردازید. در صورت استفاده از سه راهی ۴۵ درجه، باید قرارگیری زاویه 45 درجه، رو به پمپ باشد و سپس، به کمک یک لوله باریک تر از لوله خروجی، این اتصال باید از پمپ به مخزن پشت بام انجام شود. در این صورت، در زمان کار پمپ، تزریق میزانی از آب مخزن پشت بام، به داخل ساختمان اتفاق می‌افتد و در زمان خاموشی پمپ نیز، جایگزینی آب خارج شده به کمک فشار منبع تحت فشار انجام می‌شود. استفاده از شیر خودکار یک طرفه، هم در لوله مسیر ورودی مخزن و هم در خروجی آن، لازم است. وجود شیر خودکار در مسیر پرکن مخزن سبب جلوگیری از مکش هوا می‌شود و وجود آن در مسیر خروجی مخزن، جلوی ورود آب از فیتینگ خروجی مخزن را می‌گیرد. برای حفاظت از یخ زدگی، می‌توان این شیرها را در ابتدای انشعاب نصب کرد. عایق کاری مسیر لوله و مخزن پشت بام حتما باید برای نصب منبع آب اصفهان انجام شود.

برای افزایش گردش در آب پشت بام، باید چه اقدامی انجام داد؟

در ابتدا باید به قرار دادن یک سه راهی ۹۰ درجه یا ۴۵ در خروجی پمپ، اقدام کنید. در این صورت، سبب متمایل شدن مقداری از جریان آب پمپ به سمت مخزن پشت بام در زمان کار پمپ می‌شوید. حال در صورت اجازه فلوتر و گنجایش مخزن، آب به مخزن وارد می‌شود. حال اقدام به قرار دادن سه راهی ۴۵ درجه دوم کنید، به طوری که قرارگیری زاویه 45 درجه، رو به خروجی پمپ باشد. اتصال این سه راهی را نیز به خروجی مخزن و به کمک یک شیر خودکار یکطرفه انجام دهید. در این صورت در زمان خاموشی پمپ، آب نمی‌تواند از خروجی وارد مخزن شود و در زمان کار پمپ نیز، ورودی و خروجی از مخزن اتفاق می‌افتد و میزان روشن و خاموش شدن پمپ نیز، کاهش می‌یابد.
آب هیچگاه نمی‌تواند به صورت خود به خود، به ارتفاع بالاتر برود. همانطور که می‌دانید آب درون مخزن ذخیره نیز، به کمک لوله کشی و بدون پمپاژ، تنها به مناطقی که ارتفاع کمتری دارند، حرکت می‌کند. هرچه محل نصب منبع آب در اصفهان، نسبت به شیرهای آب یا خروجی ها، در ارتفاع بالاتری قرار گرفته باشد، فشار ناشی از ثقل یا نیروی جاذبه زمین سبب پرفشار شدن آب خروجی، می‌شود. اگر به بررسی این موضوع، از نظر علمی و مهندسی بپردازیم، باید این مورد را برایتان توضیح دهیم که اختلاف ارتفاعی به میزان 10 متر، سبب تولید یک بار (BAR) یا ۱۴٫۵ پی اس آی و یا تقریبا یک اتمسفر یا صد هزار پاسکال فشار می‌شود. اگر نگاهی به تجهیزات آبرسانی منزل و یا تجهیزاتی مثل آبگرمکن و یا پکیج‌های آب گرم کنید، با درج عباراتی همچون BAR و یا PSI مواجه می‌شوید.
در زمانی که کاهش شدید فشار آب و یا قطع آن وجود دارد، همه به دنبال یک راه نجات هستند. نصب منبع آب اصفهان و نصب پمپ، راه حل این مشکل است. در واقع برای ذخیره کردن آب، نیاز به نصب مخزن و برای ارسال آب با فشار مناسب به قسمت‌های مختلف ساختمان، نیاز به نصب پمپ دارید.

 

 

نکات لازم برای نصب منبع آب در اصفهان 

بهترین راه برای افزایش فشار آب، نصب منبع آب اصفهان و نصب پمپ است. در گذشته پمپ آب را به طور مستقیم به لوله کشی آب شهری وصل می‌کردند که این یک اقدام نادرست و خلاف قانون بود. نصب اینگونه پمپ، بهداشت افراد را به خطر می‌اندازد و سبب افزایش میزان قبض آب و حتی جریمه، می‌شود. بنابراین باید نصب منبع آب در اصفهان را بین کنتور و پمپ انجام دهید. معمولا ذخیره آب را برای هر نفر، بین 50 تا 75 لیتر آب در نظر بگیرید و با افزایش زمان قطعی و کاهش فشار آب، این میزان را افزایش دهید.
می‌توان برای اینکه در زمان قطع برق، دچار مشکل نشوید، از مخزن ذخیره آب هوایی استفاده کنید. اگر میزان فشار آب به قدری باشد که آب بتواند به منبع هوایی منتقل شود، می‌توانید با نصب منبع آب اصفهان و در ارتفاع زیاد و بدون استفاده از پمپ، فشار مناسب برای انتقال آب را به کمک نیروی جاذبه فراهم کنید. 

نصب منبع آب در اصفهان روی پشت بام بدون پمپ و مخزن تحت فشار

اگر ارتفاع مخزن آب، حداقل پنج متر بالاتر از پشت بام باشد و حجم آن برای 24 ساعت مناسب باشد، می‌توانید نصب تاسیسات پر هزینه پمپ و مخزن تحت فشار و … را انجام ندهید. اما باید به این مسئله دقت کنید که فشار آب، حداقل چند ساعت در روز، به گونه‌ای باشد که مخزن آب موجود در پشت بام، پر شود. از این روش، در بسیاری از کشورها استفاده می‌شود و حتی امروزه نیز، طرفداران زیادی دارد.

چگونه از قطع آب در ساختمان در زمان قطع برق جلوگیری کنیم؟

افرادی که از پمپ آب استفاده می‌کنند، همواره باید در فصول گرم سال، نگران از کار افتادن پمپ در زمان قطع برق باشند؛ که این مورد، قطع آب در ساختمان را به همراه دارد. معمولا دو راه برای این افراد وجود دارد تا کمی از نگرانی آن‌ها در زمان نصب منبع آب اصفهان کاسته شود.
1- استفاده از یک مسیر لوله کشی بای پس یا کنار گذر، سبب شده تا آب بدون اینکه از مخزن و پمپ عبور کند، به طور مستقیم، وارد شبکه لوله کشی ساختمان شود. در این صورت، در زمان قطع برق، توسط شیرهای یکطرفه یا با باز و بست شیرها، آب از شبکه شهری و با فشار طبیعی، از کنتور وارد لوله‌های ساختمان می‌شود و در صورتی که آب دارای فشار باشد و قطع نباشد، حداقل طبقات پایین ساختمان، می‌توانند از آب لوله کشی استفاده کنند.
2 – نصب منبع آب اصفهان روی پشت بام، به عنوان یک منبع ذخیره، دومین راهکار است. باید برای این مخزن، ورودی همراه با فلوتر و خروجی تعبیه شود و اتصال این ورودی و خروجی توسط یک شیر یکطرفه، به یک لوله آب انجام شود. در زمانی که برق قطع شود، ورود آب داخل منبع به شبکه آبرسانی ساختمان توسط فشار ثقلی انجام می‌شود. اگر هر روز قطع برق اتفاق نیفتد و تمام آب داخل مخزن مورد استفاده قرار نگرفته باشد، این روش پاسخگوی نیاز اضطراری افراد است. پیشنهاد می‌شود که جایگزینی آب مخزن را در مواقعی که با قطعی آب به صورت هر روزه مواجه هستید، مانند فصول گرم سال، انجام دهید.

 

 

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله در خصوص نصب منبع آب در اصفهان صحبت کردیم. همچنین راه حل‌هایی را برای جلوگیری از قطع آب بیان کردیم. اگر شما نیز قصد نصب منبع آب اصفهان را دارید، شرکت الوپایپینگ به شما کمک خواهد کرد. تنها کافی است سفارش خود مبنی بر نصب منبع را در وب سایت ما ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید. تیم ما از تعمیرکاران حرفه‌ای تشکیل شده و شما با خیال آسوده می‌توانید سفارش خود را به آن‌ها بسپارید. همچنین تا سه روز می‌تاونید سفارش خود را پیگیری کنید.

 

 

سوالات متداول


بله. با ثبت سفارش خود مبنی بر تصب منبع اصفهان، تا سه روز می‌توانید آن را پیگیری کنید.

ابتدا باید سفارش خود مبنی بر نصب منبع را در وب سایت ما ثبت کنید. سپس منتظر تماس همکاران ما پس از انجام بررسی‌های لازم، باشید.

نصب منبع آب، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ از جمله نصب منبع آب، استفاده کنید.
0.0 امتیاز از 0 رای