تعمیر آبگرمکن بوتان اصفهان


تماس با کارشناسان

0993-779-3880

تعمیر آبگرمکن بوتان در اصفهان و همچنین در سایر شهرها، جزء پردرخواست ترین خدمات محسوب می شود. عجین شدن آبگرمکن با زندگی روزمره انسان و نقش پر رنگ آن در تمامی جوانب زندگی از عوامل اصلی این موضوع است. در واقع می توان گفت در تمامی ساختمان های مسکونی و همچنین اداری که از سیستم گرمایشی پکیج استفاده نمی کنند، حداقل یک نوع آبگرمکن برای گرم کردن آب وجود دارد.

حال با توجه به نقش پر رنگ این وسیله و لزوم استفاده از آن، تصور کنید که خرابی آبگرمکن حتی برای یک روز چه فاجعه ای می تواند به بار بیاورد! این نکته قابل ذکر است که ارتباط همزمان آبگرمکن با آب و گاز و در بعضی از موارد برق و همچنین تعداد زیاد قطعات و پیچیدگی آن ها، تخصص و ظرافتی را برای تعمیر این وسیله مهم و حیاتی طلب می کند که شاید از عهده هر شخصی بدون اطلاعات فنی خارج باشد.

اما جای هیچ نگرانی نیست! الوپایپینگ امکان دسترسی به متخصصین باتجربه و بامهارت در تمامی زمینه ها را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر:

 • روشن نشدن شعله ی آبگرمکن
 • روشن نماندن شمعک آبگرمکن
 • گرم نشدن آب
 • فشار کم آب گرم
 • خرابی هر کدام از قطعات آبگرمکن
 • و...

سفارش خود را در این صفحه ثبت نمایید تا یکی از بهترین تکنسین های مربوطه، در کسری از ثانیه با شما تماس بگیرد و برای انجام کار شما اعلام آمادگی نماید. 03191002024

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

تعمیر آبگرمکن بوتان

علیرضا سعیدی ، 22 اردیبهشت 1401

کارشون خوب بود و فقط کمی دیر مراجعه کردند

بهمن الله بخشی

بهمن الله بخشی

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان

اکبر طاووسی ، 28 اردیبهشت 1401

تخلاق و کارشون خیلی خوب بود

حسینعلی جعفری

حسینعلی جعفری

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان

محمد محمدی ، 18 خرداد 1401

ممنون از کار خوب شما

امید باورساد

امید باورساد

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان

سیدمجید رحیمی ، 12 تیر 1401

رفتار و نحوه برخوردشون خوب بود با نهایت دقت و کیفیت کار انجام دادند فقط یکم معطل شدیم بابت اومدنشون

بهمن الله بخشی

بهمن الله بخشی

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان

ایرج علی اکبری ، 04 مهر 1401

خیلی خوب بود.به موقع انجام دادن کار رو

محمدحسین منصوری حبیب ابادی

محمدحسین منصوری حبیب ابادی

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان

خانم فلاحی ، 06 اسفند 1401

سپاس ويژه از آقاي يعقوبي كه در روز تعطيل مشكل آبگرمكن منزل ما را برطرف كردند و ايشان بسيار كاربلد و با اخلاق بودند فلاحي

مرتضی یعقوبی همگینی

مرتضی یعقوبی همگینی

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان

محمدرضا قفقازی ، 19 اردیبهشت 1402

ایشان در کار خود ماهر و توانمند بود.سر وقت آمد.با اخلاق و رفتار خوب.

مسعود مردانیان قهفرخی

مسعود مردانیان قهفرخی

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان

حامد ربیعی ، 07 آبان 1402

بسیار عالی لذت بردم

بهروز باقری ورنوسفادرانی

بهروز باقری ورنوسفادرانی

تعمیر آبگرمکن بوتان
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر آبگرمکن بوتان اصفهان

خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری در اصفهان

برای اینکه بتوانید به تعمیر آبگرمکن بوتان در اصفهان بپردازید، باید بتوانید آن را بررسی و عیب یابی کنید. مشکلاتی مانند خاموش شدن آبگرمکن، سرد شدن آب، روشن نشدن آن و ... ممکن است برای آبگرمکن اتفاق بیفتد که باید توسط تعمیرکار بررسی و رفع شود. بهتر است همواره در صورت بروز مشکل در آبگرمکن، از یک تعمیرکار با تجربه برای تعمیر آبگرمکن بوتان اصفهان کمک بگیرید. در این مقاله به بررسی مشکلاتی که ممکن است برای آبگرمکن شما اتفاق بیفتد، می‌پردازیم.

خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری در اصفهان توسط الوپایپینگ

تماس و مشاوره رایگان

0993-779-3880

مشکلات رایج و راهکارهایی برای تعمیرات آبگرمکن بوتان اصفهان

حال می‌خواهیم به بررسی این مشکلات بپردازیم. برخی از این مشکلات را هر کسی می‌تواند برطرف کند ولی برخی از این مشکلات، حتما نیاز به تعمیر کار آبگرمکن بوتان در اصفهان دارید. همچنین در صورتی که به مشکلات دیگری در آبگرمکن خود برخورد کردید، می توانید به صفحه تعمیر آبگرمکن اصفهان مراجعه کنید.

1 - آبگرمکن نمی‌تواند آب را گرم کند

در صورتیکه آبگرمکن روشن می‌شود ولی آب گرم نیست، باید به بررسی دو مشکل مهم بپردازید.

 • مطلوب نبودن رنگ و اندازه شعله: در این صورت ممکن است مشکل به دلیل مواردی مانند کم بودن فشار گاز ورودی، باز نبودن کامل شیر ربع گرد، باز نبودن شیر پروانه‌ای و وجود مشکل در شیر سوپاپ باشد.

 • عدم انتقال مناسب گرما به آب: در این صورت ممکن است دلیل بروز این مشکل، تشکیل رسوب در مبدل حرارتی باشد.

حال با توجه به موارد گفته شده، باید ابتدا دلیل گرم نشدن آبگرمکن را پیدا کنید. به این نکته نیز دقت کنید که ممکن است این ایراد با تنظیم آبگرمکن برطرف شود. بنابراین بهتر است اول برای سرویس آبگرمکن دیواری بوتان در اصفهان تماس بگیرید و سپس در صورت نیاز، به سراغ تعمیرات بروید. اگر وضعیت شعله مناسب است، ولی هنوز آب گرم را در دسترس ندارید، باید به رسوب زدایی آبگرمکن بپردازید. بدین ترتیب تعمیر آبگرمکن بوتان در اصفهان را انجام می‌دهید.

 2 - فشار آب گرم کم است

برای اینکه این مشکل را برطرف کنید، نیاز به سرویس آبگرمکن بوتان در اصفهان دارید. در طی این فرایند باید تمام قطعات از جمله فیلتر، شیپوره و ... را بررسی کنید؛ اما معمولا بروز این مشکل، به دلیل تشکیل رسوب در مبدل حرارتی است. اگر مبدل حرارتی رسوب بگیرد، آبگرمکن نمی‌تواند گرما را انتقال دهد و آب گرم نمی‌شود. برای اینکه این مشکل برطرف شود، با با استفاده از اسید، لوله‌ها و مبدل را بشویید. البته به هیج عنوان نباید این کار را خودتان انجام دهید چرا که عدم مهارت در این کار، منجر به سوختگی پوست و موارد دیگری می‌شود. می‌توانید برای اینکه از تکرار مداوم این مشکل جلوگیری کنید، یک فیلتر رسوب گیر را برای آن نصب کنید. حال تعمیر آبگرمکن بوتان اصفهان شما انجام شده است.

3 - آبگرمکن خاموش می‌شود

موارد مختلفی در خاموش شدن آبگرمکن دخیل هستند؛ مانند مشکل در واشر دیافراگم آبگرمکن، کاهش فشار گاز که از شعله‌ور شدن شمعک و شعله جلوگیری می‌کند، خرابی ترموکوپل و وجود ایراد در مشعل آبگرمکن. همچنین زیاد بودن ارتفاع شمعک نیز در برخی موارد سبب خاموش شدن شمعک و در نتیجه خاموشی آبگرمکن می‌شود.

راهکارهایی برای تعمیرات آبگرمکن بوتان در اصفهان با الوپایپینگ

4 - مشعل آبگرمکن روشن نمی‌شود

این مشکل ممکم است برای آبگرمکن های نو هم به دلیل نصب نشدن اصولی اتفاق بیفتد. به همین دلیل باید برای نصب آبگرمکن در اصفهان به یک متخصص مراجعه کنید. اگر پس از باز کردن شیر آب گرم، روشن شدن شعله آبگرمکن اتفاق نمی‌افتد، یعنی با یکی از موارد زیر مواجه هستیم.

 • قطع بودن گاز ساختمان
 • بسته بودن شیر ربع گرد ورودی آب گرم
 • خراب بودن دیافراگم
 • باز بودن بیش از حد شیر تنظیم دما
 • تشکیل رسوب در لوله‌های مبدل حرارتی
 • مسدودی صافی آب

تماس فوری جهت تعمیرات

0993-779-3880

بعضی مواقع، باز نبودن شیر گاز، دلیل روشن نشدن آبگرمکن است. مثلا چند روز در خانه نبودید و پس از بازگشت، شیر گاز را باز نکرده‌اید، هممچنین ممکن است در زمان نصب، شیر آب گرم و سرد، جابه‌جا شده باشد و شما به اشتباه، آب سرد را باز کنید. بنابراین حتما در ابتدا این مورد را چک کنید.محل اتصال بخش گازی و آبی آبگرمکن، دیافراگم نام دارد. فشار آب سبب ایجاد فشار دیافراگم به سوپاپ گاز شده و موجب باز شدن مسیر جریان گاز می‌شود.

حال آبگرمکن با وجود شمعک یا جرقه زن، روشن می‌شود. دیافراگم، واشری است پلاستیکی که طول عمر آن کم است. در نتیجه با توجه به اینکه فشار زیادی را متحمل می‌شود، نیاز است که در هر سال آن را تعویض کنید. برای اینکه از عملکرد دیافراگم مطمئن شوید، از لحاظ ظاهری نمی‌توان آن را بررسی کرد؛ پس باید برای بررسی، آن را از محل خود خارج کنید. معمولا خرابی دیافراگم، متداول‌ترین مشکل است. گاهی اوقات نیز سر الکترود آبگرمکن خراب می‌شود و یا دچار رسوب شده باشد. حال پس از بررسی سر الکترود و اطمینان از سالم بودن آن، سنسور جریان گاز را بررسی کنید تا تعمیرات آبگرمکن بوتان اصفهان شما تکمیل شود.

5 - دمای آب گرم با نوسان زیادی همراه است.

برخی مواقع عدم ثبات در حرارت آبگرمکن و نوسان درجه حرارت، سبب اختلال در عملکرد آبگرمکن می‌شود. در مورد این مشکل نیز، کم بودن فشار آب ورودی منجر به عدم ثبات درجه حرارت می‌شود. به طور مثال اگر آب ورودی کم و زیاد شود، دمای آبگرمکن دچار نوسان می‌شود. باید فیلترهای آبگرمکن را هر از گاهی چک کنید تا مطمئن شوید که تمیز هستند.
تنظیم نشدن دمای آبگرمکن، از دلایل دیگری است که سبب بروز عیب در آبگرمکن می‌شود. وجود سنسور حرارتی در آبگرمکن‌های امروزی و نسل جدید، سبب تنظیم دما در یک سطح مشخص می‌شود. گاهی نیز خرابی در سنسور اتفاق می‌افتد که باید تعمیر شود. یکی دیگر از بخش‌های آبگرمکن، مبدل حرارتی است که وجود ترک ریز روی آن نیز سبب اختلال در عملکرد آن می‌شود. گاهی اوقات نیز افتادن یک جسم خارجی در محفظه احتراق، سبب مسدودی جریان گاز می‌شود و اجازه نمی‌دهد که به طور کامل، احتراق انجام شود. به کنترل فشار آب و گاز خروجی نیز بپردازید.

6 - شمعک آبگرمکن مشکل دارد

از دیگر مشکلاتی که نیاز به تعمیر آبگرمکن بوتان در اصفهان دارد، روشن نشدن و یا روشن نماندن شمعک است. یعنی زمانی که شما فندک را می‌زنید و شیر تنظیم شعله را می‌فشارید، روشن شدن شمعک را نمی‌بینید! حتی اگر همان موقع هم روشن شود، پس از اینکه شیر را رها کردید، با خاموش شدن شمعک مواجه می‌شوید.

7 - تغییر رنگ آب داغ

اگر آبگرمکن شما قدیمی باشد و لوله‌های مسی آن، دچار زنگ زدگی شده باشند، با مشکل رنگ گرفتن آب داغ مواجه می‌شوید. این آب که به مرور زمان برای سلامتی افراد خطرناک است، به رنگ‌های قرمز، سبز، زرد و قهوه‌ای در می‌آید. در صورت بروز این مشکل باید هرچه سریع‌تر، اقدام به تعویض لوله‌های آبگرمکن کنید. همچنین می‌توانید برای اینکه بتوانید کیفیت آب را پس از عبور از آبگرمکن تا حدودی حفظ کنید، در ورودی آب سرد، یک فیلتر قرار دهید.

سرویس آبگرمکن بوتان اصفهان توسط الوپایپینگ

 

تماس با کارشناسان

0993-779-3880

 

هواگیری آبگرمکن دیواری و سرویس آبگرمکن بوتان اصفهان

 مدل‌های مختلفی برای آبگرمکن بوتان وجود دارند ولی معمولا همه آن‌ها یک مکانیزم واحد دارند. بنابراین به طور کلی مراحل را بیان می‌کنیم. برای اینکه هواگیری آبگرمکن را انجام دهید، ابتدا باید آن را خاموش کنید. برای آبگرمکن گازی نیز باید در مرحله اول اقدام به بستن شیر گاز کنید، حدود چند ده دقیقه صبر کنید تا دمای آبگرمکن کاهش یابد. سپس بقیه مراحل را انجام دهید. برای آبگرمکن برقی نیز لازم است تا به قطع برق ورودی آن بپردازید.

در مرحله بعدی، باید شیرهای آب ورودی را ببندید. دو نوع شیر دریچه‌ای و توپی درون آبگرمکن وجود دارد. در این صورت باید آبی که درون لوله آب گرم باقی مانده است را خالی کنید. برای انجام این کار، تنها کافی است که به باز کردن یکی از شیرهای آب گرم ساختمان که نزدیک آبگرمکن است، بپردازید. همچنین یک شیر تخلیه نیز درون آبگرمکن وجود دارد که باید این شیر را باز کنید تا آبگرمکن به طور کامل تخلیه شود. برای تخلیه آبگرمکن توسط شیر تخلیه، دو راه پیش رو دارید:
1-یک سطل را زیر شیر قرار دهید.
2-یک شیلنگ را به شیر وصل کنید و آن را در محلی قرار دهید که آب بتواند پس از تخلیه، در آنجا بریزد.
ممکن است زمانی که این کار را انجام می‌دهید، صداهایی از آبگرمکن خارج شود. این صدایی که به گوش می‌رسد، نتیجه هوایی است که در آن محبوس شده و اکنون می‌خواهد خارج شود. بعد از اینکه آب به طور کامل تخلیه شد و صدا تمام شد، باید شیر تخلیه را ببندید.

چرا تعمیرات آبگرمکن بوتان اصفهان را به الو پایپینگ بسپاریم؟

در این مقاله، مشکلات رایج برای آبگرمکن بوتان و روش‌های تعمیر آبگرمکن بوتان در اصفهان را بررسی کردیم. شما نیز اگر نیاز به سرویس آبگرمکن بوتان اصفهان دارید، بهتر است این کار را به تعمیرکار مربوطه بسپارید. شرکت الوپایپینگ در این زمینه به شما کمک می‌کند. تیم ما متشکل از تعمیرکاران با تجربه و متخصص است که به شما این امکان را می‌دهد که با خیال راحت، تعمیر آبگرمکن بوتان خود را به ما بسپارید. تنها کافی است که سفارش خود را ثبت کنید. تعمیرکاران ما در اسرع زمان با شما تماس گرفته تا زمان را با شما هماهنگ کنند و در نهایت به محل شما آمده و کار تعمیر دستگاه شما را انجام دهد. همچنین شما می‌توانید سفارش خود را تا سه روز پیگیری کنید.

سوالات متداول


اگردر عملکرد آبگرمکن بوتان خود تغییراتی مثل کاهش فشار آب گرم، نوسان در دمای آب گرم، تغییر رنگ در آب داغ و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر آبگرمکن بوتان خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین آبگرمکن بوتان برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل آبگرمکن بوتان خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

این مورد بستگی به مشکل دستگاه دارد. خدمات الوپایپینگ تا حد امکان در محل انجام می‌شود اما بعد از بررسی آبگرمکن بوتان در صورت نیاز، تکنسین با رضایت شما دستگاه را برای تعمیر از محل خارج می‌کند.
5.0 امتیاز از 1 رای