نصب آبگرمکن برقی اصفهان


نصب آبگرمکن برقی در اصفهان و همچنین در سایر شهر ها، جزو پر درخواست ترین خدمات محسوب می شود. عجین شدن آبگرمکن با زندگی روزمره انسان و نقش پر رنگ آن در تمامی جوانب زندگی از عوامل اصلی این موضوع است. در واقع می توان گفت در تمامی ساختمان های مسکونی و همچنین اداری که از سیستم گرمایشی پکیج استفاده نمی کنند، حداقل یک نوع آبگرمکن برای گرم کردن آب وجود دارد.

اگر شما هم قصد نصب آبگرمکن دارید ولی پیدا کردن یک متخصص ماهر و کاربلد در این زمینه ذهن شما را مشغول کرده است، جای هیچ نگرانی نیست! الوپایپینگ امکان دسترسی به متخصصین با تجربه و با مهارت در تمامی زمینه ها را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید در صورت برخورد با هرکدام از موارد زیر:

  • نصب آبگرمکن
  • جابجایی آبگرمکن
  • سرویس آّبگرمکن
  • تعمیر آبگرمکن
  • و...

سفارش خود را در این صفحه ثبت نمایید تا یکی از بهترین تکنسین های مربوطه، در کسری از ثانیه با شما تماس بگیرد و برای انجام کار شما اعلام آمادگی نماید.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

نصب آبگرمکن برقی اصفهان

نصب آبگرمکن برقی در اصفهان

نصب آبگرمکن برقی اصفهان، بهترین روش برای تامین آب گرم مصرفی در زمان کمبود و یا در دسترس نبودن گاز شهری است. در این نوع آبگرمکن، آب توسط هیترهای برقی موجود گرم می‌شود و به همین دلیل آلودگی خاصی ندارد. معمولا نصب آبگرمکن برقی در اصفهان را در مکان‌هایی که گاز شهری وجود ندارد مانند روستاها، کامکس‌ها، ویلاها و ... انجام می‌دهند. در این مقاله با انواع آبگرمکن‌های برقی و نحوه نصب آن‌ها آشنا خواهید شد.

آبگرمکن برقی چیست؟

آبگرمکن یک سیستم گرمایشی است که وظیفه آن، گرم کردن آب برای مصرف است. آبگرمکن‌ها به دو دسته دیواری و مخزنی تقسیم می‌شوند، همچنین با توجه به نوع سوخت نیز به دو دسته گازی و برقی تقسیم می‌شوند. حال می‌خواهیم به شما بگوییم که آبگرمکن برقی چیست.
خروجی آبگرمکن گازی و برقی شبیه هم است و هر دو برای تامین آب گرم مصرفی استفاده می‌شوند، اما ورودی آن‌ها تفاوت دارد. المنت‌های موجود در آبگرمکن برقی توسط برق روشن می‌شود تا آب  گرم را تامین کند و شعله‌های آبگرمکن گازی، توسط گاز روشن می‌شود. معمولا در مواردی که دسترسی به گاز شهری وجود ندارد، نصب آبگرمکن برقی اصفهان انجام می‌شود، مانند:

• مکان‌های حساس به آلاینده‌ها
در مواردی  که افراد، حساسیت شدیدی به آلاینده‌های ناشی از سوخت‌های فسیلی مثل گاز دارند، استفاده از آبگرمکن برقی مناسب‌تر است.

• روستا
بعضی از روستاها از محیط شهری خیلی دور هستند و به گاز دسترسی ندارند. بنابراین باید از آبگرمکن‌های برقی برای تامین آب گرم استفاده کنند.

• ویلا
معمولا ویلاها را به دور از شهر می‌سازند که سبب می‌شود گازکشی به آن‌ها سخت . غیرممکن باشد. بنابراین باید از آبگرمکن برقی برای گرم کردن آب مصرفی آن‌ها استفاده کرد.

• کانکس
کانکس‌ها معمولا در حال جابه‌جایی هستند و به همین دلیل نمی‌توان لوله کشی گاز را برای آن‌ها انجام داد پس باید از آبگرمکن برقی استفاده کنند.

 آشنایی با انواع آبگرمکن‌های برقی

آبگرمکن برقی مخزنی و دیواری

معمولا در فضاهای کوچکتر، از آبگرمکن‌های دیواری برقی و در فضاهای بزرگتر از آبگرمکن‌های برقی مخزنی یا زمینی استفاده می‌شود.

آبگرمکن برقی بر اساس برق ورودی

تقسیم بندی این نوع آبگرمکن‌ها بر اساس مقدار برق ورودی است که به دو نوع تک فاز و سه فاز تقسیم می‌شوند. معمولا در  کارخانه‌ها از برق سه فاز استفاده می‌شود و آبگرمکن مورد استفاده در این فضاها نیز، باید از همین نوع باشد. در منازل و بقیه مواردی که از برف تک فاز استفاده می‌شود نیز باید نصب آبگرمکن برقی در اصفهان، متناسب با برق ورودی یعنی تک فاز باشد.

آبگرمکن برقی براساس بار حرارتی

انتخاب این نوع آبگرمکن بسته به متراژ، آب و هوا و ... است که باید اطلاعات کامل از مکان نصب آبگرمکن را بدانید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

        

راهنمای نصب آبگرمکن برقی در اصفهان

بعد از اینکه آبگرمکن برقی موردنیاز خود را با توجه به موارد گفته شده در بالا انتخاب و تهیه کردید، باید اقدامات لازم برای نصب آن را انجام دهید. در این مقاله با نصب ابگرمکن برقی اصفهان از نوع دیواری آن، آشنا خواهید شد. نصب ابگرمکن مراحل زیادی دارد و اگر هرکدام به درستی انجام نشود، مشکلاتی را به همراه  دارد. بنابراین حتما برای نصب آبگرمکن از یک تعمیرکار و یا سرویسکار متخصص کمک بگیرید.
بهتر است قبل از شروع نصب، تجهیزات و وسایلی که مورد نیاز است را آماده کنید که در حین کار همه تجهیزات موجود باشند و کار متوقف نشود. سپس توسط تراز، دستگاه را با دیوار هم تراز کرده و آن را به دیوار نصب کنید به طوری که اتصال کاملا محکم باشد.

تجهیزات مورد نیاز نصب آبگرمکن برقی اصفهان

نصب آبگرمکن برقی در اصفهان مدل مخزنی و دیواری، نیاز به وسایل خاصی دارد. پیشنهاد می‌کنیم که موارد زیر را قبل از شروع به نصب آبگرمکن برقی دیواری  تهیه کنید.

1.         نوار تفلون
2.         لوله مغزی
3.         رول پلاک و پیچ
4.         شیر قطع کن
5.         دو شاخه و سه شاخه برق
6.         شیلنگ فشار قوی
7.         ابزارآلات ضروری مثل انبر دست، پیچ گوشتی
8.         و …

مراحل نصب آبگرمکن برقی در اصفهان

•           برای نصب آبگرمکن برقی اصفهان، ابتدا باید جدا کردن روکش لوله‌های قرمز و آبی ورودی و خروجی را انجام دهید، سپس نوار تفلون را به دور لوله‌ها بپیچانید.
•           در این مرحله باید روی ورودی آب سرد، یکی از شیلنگ‌های پرفشار را نصب کنید. بهتر است محکم کردن آن را به کمک یک انبر دست انجام دهید، تا هیچ گونه نشتی وجود نداشته باشد.
•           در مرحله بعد باید روی خروجی آبگرم، شیلنگ پرفشار دیگر را محکم متصل کنید.
•           باید درزگیری لوله مغزی شیار دار به کمک نوار تفلون، انجام دهید و سپس اتصال آن‌ را به شیر قطع کن انجام دهید.
•           پس از اتصال آن‌ها به یکدیگر، بهتر است برای سفت شدن و عدم جدا شدن به آن‌ها نوار تفلون بپیچانید.
•           در این مرحله باید سه پایه را به کمک پیچ گوشتی باز کنید.
•           سپس باید اتصال سیم ارت یا همان سیم سبز رنگ را به پین بزرگ ، سیم فاز که همان سیم قرمز است را به پین پایین از سمت راست و سیم نول یا همان سیم مشکی را به پین دیگر برقرار کرد.
•           در این مرحله از نصب آبگرمکن برقی دیواری و مخزنی و پس از انجام موارد بالا، نیاز به قطع کردن آب ورودی ساختمان است تا بتوانید لوله‌های پر فشار را بر روی لوله‌های ورودی و خروجی آب بر روی دیوار وصل کنید.

حالا تمام مراحل نصب آبگرمکن برقی در اصفهان به پایان رسیده است. اکنون باید با باز کردن آب ورودی ساختمان، آب را به سمت آبگرمکن هدایت کنید و دستگاه را به برق متصل کنید. حال با روشن شدن چراغ قرمز، متوجه می‌شویم که دستگاه در حال راه اندازی است.
با این روشی که گفته شد می‌توانید نصب آبگرمکن برقی‌های زیر را انجام دهید:
•           نصب آبگرمکن برقی آزمون
•           نصب آبگرمکن برقی اورست
•           نصب آبگرمکن برقی جنرال
•           نصب آبگرمکن برقی دونار
•           نصب آبگرمکن برقی رفاه
•           و …

باید حتما به این نکته مهم توجه کنید که پیش از اینکه تمام مراحل نصب تمام نشده، نباید آبگرمکن را به برق بزنید.

 نکات نصب آبگرمکن برقی مخزنی در اصفهان

باید این را بدانید که موقع انجام دادن مراحلی که در بالا گفته شد، باید به یک سری نکات نیز توجه کنید تا عملیات نصب آبگرمکن برقی در اصفهان به صورت موفقیت آمیز انجام شود و بعدا دستگاه با مشکل مواجه نشود.
1.         حتما به این نکته توجه کنید که قبل از نصب آبگرمکن برقی مخزنی پک کنید که دستگاه با کف ساختمان تراز باشد. چرا که در صورت عدم رعایت این موضوع، بعد از مدتی دستگاه به مشکل می‌خورد.
2.         پیشنهاد می‌کنیم همیشه درجه دستگاه روی وضعیت متوسط باشد.
3.         در حین روشن کردن آبگرمکن، درجه آن را روی دمای مد نظر خود قرار داده و اجازه دهید چراغ قرمز دستگاه روشن شود.
4.         در صورتی که چراغ دستگاه قرمز باشد به معنی این است که دستگاه روشن و در غیر اینصورت یعنی دستگاه خاموش است.

نکات نصب آبگرمکن برقی دیواری اصفهان

باید نکات مهمی را در زمان نصب آبگرمکن برقی اصفهان از نوع دیواری مدنظر قرار داد. این نکات عبارت اند از:
•           خاموش و روشن شدن آبگرمکن‌های برقی دیواری به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و به این نیاز ندارد که شما آن‌ها را خاموش و روشن کنید.
•           در زمان نصب آبگرمکن‌ برقی دیواری باید حتما به این نکته توجه کنید که آبگرمکن هم‌تراز با دیوار نصب شود. اگر به این نکته توجه نشود، دستگاه در زمان کار با مشکلات جدی مواجه می‌شود.
•           تنظیمات این نوع آبگرمکن‌ها را می‌توان به صورت دستی انجام داد. البته نکته قابل توجه این است که  چراغ قرمز روی آبگرمکن برقی  در حین تنظیم آن روشن باشد. اگر اینگونه نباشد، تنظیمات انجام شده برای دستگاه ثبت نمی‌شود و تغییری ایجاد نمی‌شود.

بهترین آبگرمکن دیواری برقی

برندهای مختلف آبگرمکن‌های برقی دیواری در بازار وجود دارند که معمولا بیشتر آن‌ها کارایی خوب و مناسبی دارند. برخی از بهترین برندهای موجود در بازار می‌توان آزمون، سپهر الکتریک، ویتو و … را نام برد.
به صورت کلی بهترین آبگرمکن دیواری برقی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:
•           ترموستات داشته باشد.
•           سیستم عایق داشته باشد.
•           دارای منبع آبگرم اضافی باشد.
•           صفحه نمایش دیجیتال داشته باشد.
•           دارای رگولاتور فشار آب باشد.
•           سیستم قطع خودکار داشته باشد.
•           دارای ظرفیت مناسب و استاندارد محیط و تعداد اعضا باشد.

ابعاد آبگرمکن دیواری برقی

آبگرمکن‌های برقی در ابعاد مختلفی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به فضای نصب آبگرمکن برقی اصفهان خود، می‌توانید مورد مناسب خود را انتخاب ‌کنید. مثلا ابعاد (ارتفاع،عرض،عمق) آبگرمکن آزمون کار مدل EWH2، ۵۶×۲۵×۱۸ می‌باشد.

چرا الوپایپینگ؟

ما در این مقاله نحوه نصب آبگرمکن برقی اصفهان را بررسی کردیم و نکات مورد نیاز را برایتان شرح دادیم ولی همانطور که می‌دانید نصب آبگرمکن و بررسی قسمت‌های مختلف آن، کاری تخصصی است و بهتر است خودتان آن را انجام ندهید. شرکت الوپایپینگ به شما کمک می‌کند تا نصب آبگرمکن برقی در اصفهان را بدون هیچ مشکلی انجام دهید. تنها کافی است که سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید. تعمیرکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم را با شما انجام می‌دهند. در الوپایپینگ علاوه بر اینکه از پرسنل با تجربه و متخصص بهره مند می‌شوید، می‌توانید سفارش خود را تا 3 روز پیگیری کنید.

سوالات متداول


سرویس نصب آبگرمکن برقی، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین نصب آبگرمکن برقی برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد.

شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ از جمله نصب آبگرمکن برقی استفاده کنید.
0.0 امتیاز از 0 رای