تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان


تماس با کارشناسان

0993-779-3880

تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان و همچنین در سایر شهر ها، جزو پر درخواست ترین خدمات محسوب می شود. عجین شدن آبگرمکن با زندگی روزمره انسان و نقش پر رنگ آن در تمامی جوانب زندگی از عوامل اصلی این موضوع است. در واقع می توان گفت در تمامی ساختمان های مسکونی و همچنین اداری که از سیستم گرمایشی پکیج استفاده نمی کنند، حداقل یک نوع آبگرمکن برای گرم کردن آب وجود دارد.

حال با توجه به نقش پر رنگ این وسیله و لزوم استفاده از آن، تصور کنید که خرابی آبگرمکن حتی برای یک روز چه فاجعه ای می تواند به بار بیاورد! این نکته قابل ذکر است که ارتباط همزمان آبگرمکن با آب و گاز و در بعضی از موارد برق و همچنین تعداد زیاد قطعات و پیچیدگی آن ها، تخصص و ظرافتی را برای تعمیر این وسیله مهم و حیاتی طلب می کند که شاید از عهده ی هر شخصی بدون اطلاعات فنی خارج باشد.

تعمیر آبگرمکن لورچ در اصفهان

اما جای هیچ نگرانی نیست! الوپایپینگ امکان دسترسی به متخصصین با تجربه و با مهارت در تمامی زمینه ها را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید در صورت مشاهده ی هر کدام از موارد زیر:

 • روشن نشدن شعله ی آبگرمکن
 • روشن نماندن شمعک آبگرمکن
 • گرم نشدن آب
 • فشار کم آب گرم
 • خرابی هر کدام از قطعات آبگرمکن
 • و...

سفارش خود را در این صفحه ثبت نمایید تا یکی از بهترین تکنسین های مربوطه، در کسری از ثانیه با شما تماس بگیرد و برای انجام کار شما اعلام آمادگی نماید. 03191002024

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان

خدمات شبانه روزی تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان

اهمیت وجود آبگرمکن در خانه‌ها و تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان در فصول سرد سال بیشتر به چشم می‌آید. اگر برای تامین آب گرم در منزل خود از آبگرمکن دیواری استفاده می‌کنید و با خرابی آن مواجه شده‌اید، حتما برای تعمیر سریع آن اقدامات لازم را انجام دهید. حتی فکر به اینکه زمستان باشد و آب گرم در دسترس شما نباشد، بسیار سخت است. حال در این مقاله شما را با مشکلات رایج آبگرمکن دیواری آشنا خواهیم کرد ولی بهتر است سرویس آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان را به دست تعمیرکار متخصص بسپارید.

تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان

 

تماس و مشاوره رایگان

0993-779-3880

 

متداول‌ترین مشکلات و راهکار برای تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان

پس از استفاده مداوم و عدم انجام سرویس آبگرمکن لورچ در اصفهان، دیگر دستگاه عملکرد مناسبی را نخواهد داشت. پس باید مشکلات آن را بشناسید تا در صورت نیاز اقدام به رفع آن کنید.

1 - روشن نشدن آبگرمکن

بیشترین مشکلی که در آبگرمکن اتفاق می‌افتد، روشن نشدن آن است. گاهی اوقات پس از روشن کردن آبگرمکن، دوباره پس از چند ثانیه خاموش می‌شود. در این صورت احتمالا ایراد از الکترود جرقه زن یا شمعک باشد و یا اینکه رسیدن جریان گاز به آبگرمکن دچار مشکل شده باشد و به درستی انجام نشود. در این صورت باید اقدام به تعویض قطعات خراب کنید. پیشنهاد می‌کنیم که یک بار در سال سرویس آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان را انجام دهید تا همواره از سالم بودن از تمام قطعات، اطمینان حاصل کنید.

2 - ایراد در جرقه زن و شمعک آبگرمکن

جرقه زن نیز یکی از اصلی‌ترین قطعات موجود در آبگرمکن است و اگر با مشکل جدی مواجه شود، باید به سرعت برای تعمیر آن اقدام کرد. در این صورت ممکن است به وجود رسوب روی نوک الکترود جرقه زدن شوید که سبب روشن نشدن آبگرمکن شود. اگر به وجود مشکل در پیزوالکتریک، فندک و الکترود آبگرمکن شدید، باید برای تعویض آن در اسرع وقت با تعمیرکار آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان تماس بگیرید.

3 - گرم نشدن آب

یکی دیگر از مشکلاتی که در آبگرمکن اتفاق می‌افتد، این است که آبگرمکن نمی‌تواند آب را به خوبی گرم کند. در این صورت ممکن است مشکل از جرقه زن باشد. اگر جرقه زن خراب نباشد، ممکن است مشکل به دلیل کاهش فشار گاز و یا مشکل در ترموکوپل باشد. بهتر است هر چند وقت یکبار مبدل‌های حرارتی را از رسوب پاک کنید تا دستگاه شما همیشه عملکرد مناسب داشته باشد. برای انجام رسوب گیری، حتما از افرادی که در این زمینه متخصص هستند، کمک بگیرید و از خدمات تخصصی تعمیرات آبگرمکن لورچ اصفهان در الو پایپینگ استفاده کنید.

4 - بروز نشتی آب از اطراف کاربراتور

دلیل بروز نشتی از آبگرمکن دلایل مختلفی دارد که حال به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

 • از لوله آب خروجی به سمت مشعل، نشتی آب وجود دارد.
 • از لوله آب سرد ورودی به کاربراتور، نشتی آب اتفاق می‌افتد.
 • اطراف دیاگرام، نشتی وجود دارد.

در صورتی که در آبگرمکن، نشتی وجود دارد، برای پیدا کردن مشکل، باید به بررسی موارد گفته شده بپردازید. بعد از اینکه مشکل را یافتید، با استفاده از نوار تفلون یا جوش نقره، به رفع مشکل بپردازید. البته تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان برای رفع این مشکل، باید توسط تعمیرکار انجام شود.

 

تماس فوری جهت تعمیرات

0993-779-3880

 

تعمیرات آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان

5 - عدم وجود فشار کافی آب

یک صفحه نمایش روی آبگرمکن لورچ وجود دارد که روی آن میزان فشار آب، نمایش داده می‌شود. اگر این میزان فشار کمتر از عدد 1 باشد، یعنی آبگرمکن لورچ دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر آبگرمکن دیواری در اصفهان دارید. دلیل این کاهش فشار، خرابی دیاگرام و یا کاهش فشار گاز ورودی است. اگر دیافراگم مشکل داشته باشد، باید به سرعت دیافراگم، کاربراتور و فیلتر آب ورودی را تعویض کرد. برای اینکه دیافراگم را تعویض کنید، لازم است حتما به قطع جریان آب و گاز بپردازید، سپس به قطع اتصال لوله و کاربراتور اقدام کنید و در نهایت به تعویض دیاگرام بپردازید. از آنجا که این موارد بسیار تخصصی هستند، توصیه می‌شود حتما با تعمیر کار آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان تماس بگیرید.

6 - خاموش شدن آبگرمکن به صورت ناگهانی

ممکن است در حالی که از آب گرم استفاده می‌کنید، ناگهان آبگرمکن خاموش شود. دلایلی که سبب این ایراد می‌شود را بررسی می‌کنیم.

 • واشر دیافراگم آبگرمکن خراب شود.
 • فشار گاز ورودی کاهش یابد.
 • فشار آب ورودی کم شود.
 • ترموکوپل خراب شود.
 • شمعک ارتفاع زیادی داشته باشد.
 • در مشعل آبگرمکن مشکل به وجود آید.

7 - تغییر رنگ در آب گرم خروجی

اگر رنگ آب خروجی از آبگرمکن، تبدیل به قرمز، قهوه‌ای، زرد یا سبز شده باشد، یعنی آبگرمکن با مشکل مواجه شده است. اگر لوله‌های مسی اکسیده شود، سبب بروز این مشکل می‌شود. در این صورت باید به سرعت این لوله‌های قدیمی و خراب را با کمک فردی متخصص تعویض کنید. برای انجام این کار می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با تعمیرکار آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان از طریق الو پایپینگ تماس بگیرید و سلامت خود و خانواده‌تان را حفظ کنید.

8 - شنیدن سر و صدای زیاد از لوله‌ها

بعضی مواقع سر وصدای عجیبی از لوله آب گرم، به گوش می‌رسد. ممکن است این مشکل به دلیل ایراد در لوله کشی ساختمان باشد و یا به دلیل اینکه لوله کشی ساختمان فرسوده شده است. برای انجام سرویس آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان برای رفع این مشکل، باید از تعمیرکارمتخصص کمک بگیرید.

9 - وجود مشکل در عملکرد اورینگ

اگر اورینگ آبگرمکن دچار مشکل شود، نشتی در آبگرمکن اتفاق می‌افتد. البته ممکن است دلیل بروز این مشکل، خرابی دیافراگم نیز باشد.

10 - وجود مشکل در شیر احتراق

اگر آبگرمکن شما به درستی کار نمی‌کند و یا عملکردش را با تاخیر انجام می‌دهد، یعنی از بین رفتن ساچمه شیر احتراق، اتفاق افتاده است. باید در این شرایط اقدام لازم را برای تعمیر و تعویض آن انجام دهید. برای تعویض شیر احتراق هم می‌توانید از خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان استفاده کنید.

11 - تشکیل رسوب درون آبگرمکن

اگر آبگرمکن نتواند به درستی آب را گرم کند، یعنی رسوباتی درون لوله کشی را فرا گرفته‌اند. در این شرایط باید تعمیرکارمتخصص، رسوب زدایی آبگرمکن را انجام دهد تا کار تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان تکمیل شود.

هزینه تعمیر آبگرمکن لورچ در اصفهان

 

تماس با کارشناسان

0993-779-3880

 

متداول‌ترین کد خطا برای آبگرمکن دیواری لورچ

بعضی مواقع روی صفحه نمایشگر آبگرمکن، یک کد خطا نمایش داده می‌شود. هر کد معنا و مفهومی دارد که در ادامه، به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

کد EO

در ارتباط کنترل از راه دور خطا ایجاد شده است.

کد E1

نمی‌تواند تشکیل شعله را تشخیص دهد.

کد E10

فشار مدار گرمایش بیش از اندازه زیاد شده است.

کد E12

عملکرد کنترل از راه دور، عملکرد درستی ندارد.

کد E13

در برد الکترونیک اصلی مشکل به وجود آمده است.

کد E15

دودکش دچار گرفتگی شده است.

کد E16

در پارامترهای تنظیم برنامه مشکل به وجود آمده است و یا برد الکترونیکی دچار خطای کنترلی شده است.

کد E23

ترموستات محیطی دچار خرابی شده است.

کد E26

فرمان باز شدن شیر گاز صادر نمی‌شود و یا برد الکترونیکی دچار مشکل شده است و یا رله برد الکترونیکی خراب شده است.

کد E28

سنسور آب یا سنسور سیستم گرمایش خراب شده است.

کد E31

تنظیم پارامتر ترموستات دچار مشکل شده است.

تماس و مشاوره رایگان

0993-779-3880

اقدامات انجام شده برای تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان

به طور کلی برای انجام سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان تعمیرکار متخصص به بررسی و انجام موارد زیر می‌پردازد.

1 - رفع رسوب مبدل

تشکیل رسوب در مبدل، مانع انجام عملکرد صحیح آن می‌شود و باید به سرعت رسوب زدایی شود. برای اینکه از تشکیل رسوبات جلوگیری کنید، بهتر است شعله آبگرمکن را تا آخرین حد زیاد نکنید. برای رسوب زدایی آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان هم می‌توانید با ما در الو پایپینگ تماس بگیرید.

2 - تخلیه آب درون آبگرمکن

تعمیرکار آبگرمکن لورچ در اصفهان برای انجام رسوب زدایی، اقدام به تخلیه آب آبگرمکن می‌کند. برای انجام این کار باید ابتدا برای خاموش کردن کامل آبگرمکن، اقدام به چرخاندن دستگیره گاز، در جهت عقربه ساعت کرد. سپس اقدام به بستن شیر ورودی آب و گاز کرد. در نهایت نیز برای تخلیه اب، باید باز کردن شیر آب گرم موجود در پایین لوله کشی را انجام داد. این مورد را حتما باید فرد متخصص انجام دهد.

3 - اقدام به تعویض صافی دستگاه

اگر تا به حال اقدام به سرویس آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان نکرده‌اید، بهتر است از یک تعمیرکار متخصص بخواهید تا صافی دستگاه شما را تعویض کند. بطور کلی لازم است تا به طور سالانه، صافی آبگرمکن تعویض شود. حال تعمیرکار مربوطه برای این کار، اقدام به بستن شیر آب سرد و ورودی آبگرمکن می‌کند. سپس به باز کردن مهره برنجی آب سرد توسط آچار، می‌پردازد. حال باید به شدت مراقب بود که مهره هرز نشود و سپس نصب مهره جدید را به جای مهره قدیمی انجام داد. با این کار هزینه تعمیرات آبگرمکن لورچ در اصفهان تا حد زیادی کم می‌شود.

4 - تعویض کردن دیافراگم آبگرمکن

اگر آبگرمکن دیگر عملکرد سابق را ندارد، ممکن است مشکل از دیافراگم آن باشد. حتما از اصل بودن دیافراگم جدید مطمئن شوید. بهتر است به طور کلی در هر سال، یکبار تعویض دیافراگم را انجام داد تا از عملکرد درست آن، مطمئن شد. تکنسین مربوطه، به باز کردن و بررسی تمام اجزا و قطعات آبگرمکن می‌پردازد. برای رفع رسوبات آبگرمکن، استفاده از محلول سرکه سفید، راه خوبی است. برای انجام سرویس آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان، باید ابتدا به بستن شیر گاز و فلکه آب و سپس برای تخلیه آبگرمکن، به باز کردن شیر آب گرم پرداخت. انجام سرویس کاری قطعاتی مانند ولوم آبگرمکن، قاب اصلی، شیلنگ گاز و... باید انجام شود. برای انجام سرویس آبگرمکن، بهتر است آن را به حیاط یا سرویس بهداشتی برد و برای تمیز کردن و رفع رسوبات رادیاتور، از جوهر نمک استفاده کرد. اگر واشر و دیافراگم نیز خراب بود، باید تعویض شود. پس از انجام کامل این مراحل، به نصب آبگرمکن دیواری در اصفهان پرداخته و به بررسی عملکرد آن می‌پردازند.

سرویس آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان

 

تماس فوری جهت تعمیرات

0993-779-3880

چرا الوپایپینگ برای تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان

در این مقاله با تمام نکات مربوطه برای تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ در اصفهان آشنا شدید. البته این نکته را نیز فراموش نکنید که حتما کار سرویس آبگرمکن دیواری لورچ اصفهان را به دست تعمیرکاران باتجربه بسپارید تا خیالتان از همه بابت راحت باشد. شرکت الوپایپینگ تعمیرکارن با تجربه‌ای را در تمام سطح شهر دارد که می‌توانند در اسرع وقت برای کمک به شما حاضر شوند. تنها کافی است که سفارش خود را ثبت کنید و انجام کارتان را به ما بسپارید. همچنین این امکان را دارید تا سفارش خود را تا سه روز پیگیری کنید.

سوالات متداول


اگردر عملکرد آبگرمکن دیواری لورچ خود تغییراتی مثل روشن نشدن آبگرمکن، ایراد در جرقه زن و شمعک آبگرمکن، گرم نشدن آب و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین آبگرمکن دیواری لورچ برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل آبگرمکن دیواری لورچ خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

این مورد بستگی به مشکل دستگاه دارد. خدمات الوپایپینگ تا حد امکان در محل انجام می‌شود اما بعد از بررسی آبگرمکن دیواری لورچ در صورت نیاز، تکنسین با رضایت شما دستگاه را برای تعمیر از محل خارج می‌کند.
0.0 امتیاز از 0 رای