تعمیر آبگرمکن پلار اصفهان


تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان و همچنین در سایر شهرها، جزو پر درخواست ترین خدمات محسوب می شود. عجین شدن آبگرمکن با زندگی روزمره انسان و نقش پر رنگ آن در تمامی جوانب زندگی از عوامل اصلی این موضوع است. در واقع می توان گفت در تمامی ساختمان های مسکونی و همچنین اداری که از سیستم گرمایشی پکیج استفاده نمی کنند، حداقل یک نوع آبگرمکن برای گرم کردن آب وجود دارد.

حال با توجه به نقش پر رنگ این وسیله و لزوم استفاده از آن، تصور کنید که خرابی آبگرمکن حتی برای یک روز چه فاجعه ای می تواند به بار بیاورد! این نکته قابل ذکر است که ارتباط همزمان آبگرمکن با آب و گاز و در بعضی از موارد برق و همچنین تعداد زیاد قطعات و پیچیدگی آن ها، تخصص و ظرافتی را برای تعمیر این وسیله ی مهم و حیاتی طلب می کند که شاید از عهده ی هر شخصی بدون اطلاعات فنی خارج باشد.

اما جای هیچ نگرانی نیست! الوپایپینگ امکان دسترسی به متخصصین با تجربه و با مهارت در تمامی زمینه ها را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید در صورت مشاهده ی هر کدام از موارد زیر:

 • روشن نشدن شعله ی آبگرمکن
 • روشن نماندن شمعک آبگرمکن
 • گرم نشدن آب
 • فشار کم آب گرم
 • خرابی هر کدام از قطعات آبگرمکن
 • و...

سفارش خود را در این صفحه ثبت نمایید تا یکی از بهترین تکنسین های مربوطه، در کسری از ثانیه با شما تماس بگیرد و برای انجام کار شما اعلام آمادگی نماید.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

تعمیر آبگرمکن پلار

حسن سلیمانی ، 12 مهر 1401

راضی بودم خیلی خوب بودن

محمد رجبیان

محمد رجبیان

تعمیر آبگرمکن پلار
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر آبگرمکن پلار اصفهان

خدمات تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان در همه روزهای هفته

آبگرمکن یکی از اصلی‌ترین وسایل برای گرمایش و درون آشپزخانه است. در صورتی که آبگرمکن شما دچار مشکل شده باید هرچه سریع‌تر، برای تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان اقدامات لازم را انجام دهید. استفاده از این دستگاه در منازل بسیار زیاد است و نمی‌توان از خرابی آن به راحتی گذشت. یکی از محصولات باکیفیت در بازار، آبگرمکن پلار است. به طور کلی هرچقدر هم دستگاه با کیفیت باشد، نیاز به تعمیر آبگرمکن پلار اصفهان یا سرویس آن وجود دارد. در این مقاله نیز شما را مشکلات رایج آبگرمکن آشنا خواهیم کرد. شما باید حتما از یک تعمیرکار با تجربه در این زمینه استفاده کنید. شرکت الوپایپینگ راهنمای شما است.

خدمات تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان در همه روزهای هفته توسط الوپایپینگ

مشخصات آبگرمکن پلار

طراحی آبگرمکن پلار در دو مدل گازی و برقی انجام شده است. معمولا بیشترین استفاده، از مدل گازی صورت می‌گیرد؛ چرا که کارکرد آن هم با گاز شهری و هم با گاز مایع به خوبی انجام می‌شود. در مناطقی که دسترسی به گاز نیست نیز از آبگرمکن برقی استفاده می‌شود. در صورتی که شما هم از کاربران آبگرمکن برقی پلار هستید، می توانید برای تعمیر آبگرمکن برقی در اصفهان بر روی لینک درج شده کلیک کنید. به طور کلی این آبگرمکن دارای ویژگی‌هایی است که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • این آبگرمکن می‌تواند با حداقل فشار آب حدود 3 بار کار کند.
 • این محصول هم با گاز شهری و هم مایع کار می‌کند.
 • آبگرمکن پلار، راندمان بالای 80 درصد دارد.
 • مبدل حرارتی که در آن‌ها استفاده شده، از نوع پیشرفته است و می‌تواند شعله را متناسب با میزان آب گرم مصرفی، به طور اتوماتیک تنظیم کرد.

حال که با خصوصیات آن آشنا شدید، دانستید که این آبگرمکن طول عمر زیادی دارد و به راحتی می‌توانید با تعمیر آبگرمکن پلار اصفهان تا مدت زیادی از آن استفاده کنید و از کیفیت بالای آن لذت ببرید و از هزینه‌های اضافه جلوگیری کنید. البته باید تعمیر دستگاه خود را به یک تعمیر کار آبگرمکن پلار در اصفهان بسپارید که در این زمینه حرفه ای باشد.

مشکلات و راهکارهای تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان

اگر به مدت طولانی از آبگرمکن استفاده کنید، قطعات آن دچار مشکل می‌شود؛ بنابراین باید سرویس آبگرمکن پلار در اصفهان را به صورت دوره‌ای برای آن انجام دهید. در غیر این صورت، آبگرمکن شما همواره دچار مشکل می‌شود. برخی از این ایرادات ساده هستند و شاید خودتان بتوانید آن‌ها را برطرف کنید. برخی نیز پیچیده‌تر هستند و برای تعمیر آن‌ها نیاز به تخصص است. در ادامه برخی از این ایرادات را بررسی خواهیم کرد.

1 - ایراد در سنسور حرارتی آبگرمکن

سنسور حرارتی، در آبگرمکن‌های جدید وجود دارد و سبب می‌شود تا آب در دمای مشخصی بماند. گرد و غبار و کثیفی و یا ترک خوردن این سنسورها، از کارکرد صحیح آن جلوگیری می‌کند. اگر دمای آبگرمکن، به دمای تنظیمی نمی‌رسد، باید به بررسی این قطعه بپردازید. اگر این قطعه کثیف شده باشد که با تمیز کردن آن و اگر خراب شده باشد، با تعویض آن، مشکل حل می‌شود.

2 - عدم گرمایش مناسب آبگرمکن

وظیفه آبگرمکن، گرم کردن آب است و اگر نمی‌تواند وظیفه‌اش را به درستی انجام دهد، استفاده از آن تاثیری ندارد. در ادامه، دلایلی را که از گرم شدن آبگرمکن جلوگیری می‌کنند، بررسی می‌کنیم.

 • تشکیل رسوب در مبدل حرارتی
 • ایراد در دیافراگم
 • تشکیل رسوب در مخزن و سایر قطعات آبگرمکن

برای جلوگیری از تشکیل رسوب، باید سرویس آبگرمکن پلار اصفهان را به صورت سالیانه انجام دهید. انجام این کار را باید به دست تکنسین‌های متخصص مربوطه بسپارید. اگر در قطعات آبگرمکن، رسوب ایجاد نشده بود، به بررسی دیافراگم بپردازید. این قطعه از جنس پلاستیک و شبیه واشر است. اگر با خرابی آن مواجه شدید، به تعویض آن بپردازید.

3 - مشکل روشن نماندن آبگرمکن

آبگرمکن یک ابزار کاربردی است که اگر در عملکرد آن اختلال ایجاد شود و مدام خاموش و روشن شود و در حین استفاده، آب را سرد کند، باعث ناراحتی افراد می‌شود. این مشکل، خیلی متداول است، پس باید دلیل و راهکار آن را بدانید تا بتوانید به تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان بپردازید. حال به بررسی دلیل خاموش شدن آبگرمکن، می‌پردازیم.

 • مشکل در واشر دیافراگم آبگرمکن
 • مشکل در ترموکوپل
 • مشکل در مشعل آبگرمکن
 • بالا بودن ارتفاع شمعک
 • کاهش فشار در آب یا گاز

اگر فشار آب و یا گاز، کم شود، در یک زمان مناسبی آبگرمکن کارش را شروع می‌کند. این اتفاق در روزهای تعطیل بیشتر می‌افتد، مخصوصا اگر در ساختمان، طبقه‌های بالاتر باشد. اگر قطعاتی مانند ترموکوپل، دیافراگم، شمعک و … دچار مشکل شود، باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر آبگرمکن پلار اصفهان کمک بگیرید.

راهکارهای تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان با متخصصین الوپایپینگ

4 - تغییر رنگ آب داغ خروجی از آبگرمکن

بعضی از مواقع ممکن است شیر آب داغ را که باز می‌کنید، آب قرمز، قهوه‌ای یا زرد خارج شود. ممکن است از این اتفاق تعجب کنید. در این صورت نیاز نیست نگران شوید و تنها لازم است تا به رفع این مشکل بپردازید. گاهی اوقات ممکن است حتی با تغییر رنگ و بوی آن مواجه شوید. لوله‌های آبگرمکن‌های قدیمی، ممکن است پس از مدتی که با آب گرم برخورد دارند، دچار زنگ زدگی شوند. برای اینکه به رفع این مشکل بپردازید، باید اقدام به تعویض لوله‌های آبگرمکن کنید. اگر تعویض را به موقع انجام ندهید، ممکن است با بروز مشکل در سلامتی خود مواجه شوید. برای حل این مشکل می توانید از خدمات تعمیر آبگرمکن در اصفهان ما در الو پایپینگ استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که برای تصفیه آب، یک فیلتر را سر راه خروجی دستگاه قرار دهید. مخصوصا وقتی که از آب گرم، به عنوان آب خوردنی استفاده کنید.

5 - کاهش فشار آب گرم

کاهش فشار آب  گرم، مشکل دیگری است که ممکن است برای آبگرمکن اتفاق می‌افتد. یکی از دلایلی که سبب بروز این مشکل می‌شود، ایجاد رسوب در آبگرمکن است. برای اینکه این مشکل برایتان اتفاق نیفتد، بهتر است سالیانه بررسی لوله‌های آبگرمکن را انجام دهید و به طور منظم، سرویس آبگرمکن را توسط متخصص انجام دهید. البته در بعضی مواقع نیز ممکن است دلیل این مشکل، کم بودن فشار کل ساختمان باشد. بدین ترتیب سرویس آبگرمکن پلار در اصفهان انجام می‌شود.

6 - تغییر دمای مداوم آب

بیشتر مردم در طول زندگی خود با این مشکل که در زمان استحمام، آب به طور مداوم گرم و سرد شود، شده‌اند. لوله کشی نامناسب ساختمان، سبب بروز این مشکل می‌شود. دلایل دیگری نیز مانند فشار آب نامناسب، باز و بسته کردن آب توسط سایر ساکنین و … این مشکل را به وجود می‌آورند. برای رفع این مشکل، می‌توانید آبگرمکن را رسوب گیری کنید یا به تمیز کردن مشعل بپردازید. برای رفع این ایراد و تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان، باید از یک تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید.

7 - مشکل کاهش شعله مشعل

با روشن شدن شعله آبگرمکن، آب گرم می‌شود. اگر مشعل نتواند عملکرد خود را به خوبی انجام دهد، شما را با مشکلات مختلفی مواجه می‌کند. اگر فشار آب و گاز شما مناسب است، باید به بررسی موارد دیگر بپردازید. در این صورت باید به بررسی نازل یا شیپور و عملکرد خروجی گاز بپردازید. برای تنظیم آن، موارد زیر را باید انجام دهید:

 • دستگاه را خاموش کنید و تا سرد شدن قطعات منتظر بمانید.
 • قاب روی آبگرمکن را بردارید.
 • برای دسترسی به مشعل، به باز کردن پیچ‌های آن بپردازید.
 • حال به تمیز کردن مشعل و نازل آبگرمکن، با استفاده از دستمال، آب گرم و مواد شوینده بپردازید.
 • حال پس از بستن پیچ‌های مشعل، به روشن کردن مشعل بپردازید. اگر هنوز مشکل پا برجاست، به کمک یک تعمیرکار احتیاج خواهید داشت.

چرا الوپایپینگ برای تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان؟

چرا الوپایپینگ برای تعمیر آبگرمکن پلار در اصفهان؟

در این مقاله مشکلات رایج و راهکار تعمیر آبگرمکن پلار اصفهان، را بررسی کردیم. اما به طور کلی رفع بیشتر مشکلات آبگرمکن، حتما باید توسط تعمیرکار انجام شود. شما اگر درخواستی برای سرویس آبگرمکن پلار در اصفهان یا تعمیر آن دارید، تنها کافی است که سفارش خود را در الوپایپینگ ثبت کنید. تیم ما متشکل از تکنسین‌های با تجربه است که برای هماهنگی زمان حضور، با شما تماس خواهند گرفت. همچنین شما امکان پیگیری سفارش خود را تا سه روز دارید. علاوه بر این برای نصب این مدل از آبگرمکن ها هم می توانید از خدمات نصب آبگرمکن در اصفهان ما استفاده کنید.

سوالات متداول


اگردر عملکرد آبگرمکن پلار خود تغییراتی مثل عدم گرمایش مناسب آبگرمکن، روشن نماندن آبگرمکن، تغییر رنگ آب داغ خروجی از آبگرمکن و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر آبگرمکن پلار خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین آبگرمکن پلار برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل آبگرمکن پلار خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

این مورد بستگی به مشکل دستگاه دارد. خدمات الوپایپینگ تا حد امکان در محل انجام می‌شود اما بعد از بررسی آبگرمکن پلار در صورت نیاز، تکنسین با رضایت شما دستگاه را برای تعمیر از محل خارج می‌کند.
5.0 امتیاز از 1 رای