تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان


تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان در اصفهان و همچنین در سایر شهر ها، جزو پر درخواست ترین خدمات محسوب می شود. عجین شدن آبگرمکن با زندگی روزمره انسان و نقش پر رنگ آن در تمامی جوانب زندگی از عوامل اصلی این موضوع است. در واقع می توان گفت در تمامی ساختمان های مسکونی و همچنین اداری که از سیستم گرمایشی پکیج استفاده نمی کنند، حداقل یک نوع آبگرمکن برای گرم کردن آب وجود دارد.

حال با توجه به نقش پر رنگ این وسیله و لزوم استفاده از آن، تصور کنید که خرابی آبگرمکن حتی برای یک روز چه فاجعه ای می تواند به بار بیاورد! این نکته قابل ذکر است که ارتباط همزمان آبگرمکن با آب و گاز و در بعضی از موارد برق و همچنین تعداد زیاد قطعات و پیچیدگی آن ها، تخصص و ظرافتی را برای تعمیر این وسیله ی مهم و حیاتی طلب می کند که شاید از عهده ی هر شخصی بدون اطلاعات فنی خارج باشد.

اما جای هیچ نگرانی نیست! الوپایپینگ امکان دسترسی به متخصصین با تجربه و با مهارت در تمامی زمینه ها را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید در صورت مشاهده ی هر کدام از موارد زیر:

 • روشن نشدن شعله ی آبگرمکن
 • روشن نماندن شمعک آبگرمکن
 • گرم نشدن آب
 • فشار کم آب گرم
 • خرابی هر کدام از قطعات آبگرمکن
 • و...

سفارش خود را در این صفحه ثبت نمایید تا یکی از بهترین تکنسین های مربوطه، در کسری از ثانیه با شما تماس بگیرد و برای انجام کار شما اعلام آمادگی نماید.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان

تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان

یکی از برندهای معروف و معتبر در تولید وسایل گرمایشی و خصوصا آبگرمکن، برند سوزان است. آبگرمکن سوزان در بسیاری از ساختمان‌ها وجود دارد و امکان خرابی در آن هست. در این صورت باید برای تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان در اصفهان اقدامات لازم را انجام دهید. برای اینکه مشکل آبگرمکن را به درستی تشخیص دهید باید بتوانید عیب یابی آن را به درستی انجام دهید و متداول‌ترین مشکلات آر را بدانید. در این مقاله راهکارهایی را برای تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان بررسی می‌کنیم. به عبارت دیگر مشکلات متداول در آبگرمکن را بررسی کرده و راهکار رفع آن را نیز بیان خواهیم کرد.

پیش نیاز تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان در اصفهان

آبگرمکن یک وسیله ضروری در هر خانه است و در صورتی که دچار خرابی شود و نتواند به درستی وظیفه خود که تامین آب گرم است را انجام دهد، بسیاری از کارهای ما مختل می‌شود. ما برای شستن ظروف، حمام رفتن، شستن دست‌ها و ... نیاز به آب گرم داریم. بنابراین اگر با مشکلی در آبگرمکن خود مواجه شدید، باید خیلی سریع برای تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان کارهایی را انجام دهید. روش‌های مختلفی در تعمیر آبگرمکن وجود دارد، که تعمیر در محل، یکی از آن‌هاست. بهتر است به جای جابجایی آبگرمکن و بردن آن به تعمیرگاه و اتلاف زمان و انرژی زیاد، از یک تعمیرکار بخواهید به محل شما آمده و کار تعمیر آبگرمکن شما را انجام دهد.

آشنایی با متداول‌ترین مشکلات و تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان

حال برای اینکه بتوانید خودتان تا حدودی مشکل آبگرمکن خود را متوجه شوید، باید رایج‌ترین آن‌ها را بشناسید و نحوه بر طرف کردن آن‌ها را نیز بدانید. در این قسمت می‌خواهیم به بررسی این مشکلات متداول بپردازیم تا اگر زمانی به آن نیاز داشتید، بتواند به شما در این زمینه کمک کند و بتوانید تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان در اصفهان را انجام دهید.

1 - عدم تنظیم آب

نحوه کار آبگرمکن به این شکل است که یک سنسور حرارتی دارد که می‌تواند آبگرمکن را روشن کند و دمای آب را در یک حد مشخص تنظیم کند و آن را ثابت نگه دارد تا مشکلی برای شما ایجاد نشود. حال اگر این سنسور خراب شود، نمی‌تواند به خوبی حرارت آب را بررسی کند و در نتیجه ممکن است با اتفاقاتی مانند گرم نشدن آب آبگرمکن، نامتعادل بودن دمای آب و عدم تنظیم آن مواجه شوید. در این حالت استفاده از آب گرم متعادل بسیار دشوار می‌شود و دمای آب به طور مداوم تغییر می‌کند و آب سرد و گرم می‌شود. این شرایط بسیار سخت و آزاردهنده است.
حال برای رفع این مشکل باید به بررسی سنسور تنظیم دمای آبگرمکن بپردازید. از سالم بودن این سنسور اطمینان حاصل کنید. اگر این سنسور دچار ترک خوردگی شده است و یا عملکرد و کارایی مناسبی ندارد، کافی است به سرعت اقدام به تعویض آن کنید تا این مشکل برطرف شود و تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان انجام شود.

2 - خاموش شدن آبگرمکن دیواری سوزان

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که در آبگرمکن‌ها اتفاق می‌افتد، این است که آبگرمکن به صورت ناگهانی خاموش می‌شود. شما فکر کنید که داخل حمام باشید و ناگهان آبگرمکن خاموش شود و آب سرد شود. فکرش هم حس بدی را منتقل می‌کند. برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید، باید به سرعت برای تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان در اصفهان اقدام کنید تا دیگر نگران این موضوع نباشید. این اتفاق به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • کاهش فشار در ورودی آب

بعضی اوقات وجود مشکل در لوله کشی ساختمان یا کاهش فشار آب در ساختمان، سبب می‌شود که آبی که وارد آبگرمکن شده، فشار مناسبی نداشته باشد و سبب خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن شود. با بروز این مشکل، باید به بررسی فشار آب بپردازید و اگر نیاز به تعویض لوله کشی است، اقدامات لازم را برای آن انجام دهید. بدین ترتیب این مشکل نیز برطرف می‌شود.

 • کاهش فشار گاز در ورودی

به دلیل استفاده زیاد از گاز، در فصل‌های سرد سال، معمولا با کاهش فشار گاز روبه رو خواهید شد. این مورد نیز یکی از دلایلی است که سبب خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن سوزان می‌شود. برای رفع این مشکل، ابتدا با پرسیدن از همسایه‌ها در مورد شدت گاز منظقه مطمئن شوید. اگر مشکل فشار گاز از ساختمان خودتان بود، باید به بررسی اتصالات گاز و شیرهای گاز بپردازید. در این زمان از عدم وجود نشتی و مشکل در آن‌ها مطمئن شوید تا مشکل آبگرمکن خود را حل کنید.

 • وجود مشکل در واشر دیافراگم آبگرمکن

به دلیل اینکه این قطعه بسیار ارزان است، شاید فکر کنید که کارایی خاصی نیز ندارد. باید بدانید که واشر دیافراگم آبگرمکن اگر دچار مشکل شود، سبب از کار افتادن آبگرمکن شما می‌شود، پس از آن غافل نشوید! برای تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان برای رفع این مشکل، کافی است که به تعویض این قطعه بپردازید.

 • وجود مشکل در ترموکوپل

در کنار مشعل آبگرمکن، قطعه‌ای به نام ترموکوپل وجود دارد که تاثیر زیادی در عملکرد آبگرمکن و روشن ماندن آن دارد. اگر ترموکوپل دچار خرابی شود و یا مشعل آن را به درستی گرم نکند، ممکن است خاموش شدن آبگرمکن را به همراه داشته باشد. برای برطرف کردن این مشکل، بهتر است ابتدا به تمیز کردن ترموکوپل بپردازید. اگر باز هم مشکل رفع نشد، لازم است تا این قطعه را تعویض کنید.

 • انتخاب محل نامناسب برای نصب شمعک

محل نصب شمعک، بسیار مهم است و اگر در زمان تعمیر و سرویس آبگرمکن، جای این قطعه کمی تغییر کند و از مشعل بالاتر برود، به احتمال زیاد سبب خاموش شدن آبگرمکن می‌شود. پس حتما محل نصب شمعک را بررسی کنید، چون کمی بالا و یا پایین بودن آن، سبب بروز مشکل می‌شود.

 • بروز ایرادات احتمالی برای مشعل آبگرمکن

یکی دیگر از موارد مهم و تاثیرگذار برای خاموش شدن آبگرمکن، مشعل آن است. ممکن است سوراخ‌های مشعل دچار گرفتگی شود. برای رفع این ایراد در آبگرمکن، حتما باید به تمیز کردن مشعل و باز کردن سوراخ‌های آن بپردازید.

3 - مشکل به گوش رسیدن صدا از آبگرمکن دیواری

بعضی مواقع ممکن است در زمان استفاده از آبگرمکن دیواری خود و پس از باز کردن شیر آب گرم، صدایی عجیب و زیاد از آبگرمکن شما به گوش برسد و شما را نگران کند. مشکلات داخلی آبگرمکن یا رسوب زدگی مبدل و لوله‌های آب، می‌توانند از دلایل این صدای عجیب باشند. همچنین در این زمان ممکن است کاهش فشار در آب نیز به وجود بیاید که باید اقدام به رسوب گیری آبگرمکن کنید. برای اینکه این مشکل را رفع کنید باید به بررسی آبگرمکن بپردازید و یا از یک تعمیزکار متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا کار تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان در اصفهان  را برای شما انجام دهد.

4 - تغییر رنگ در آب داغ خروجی از آبگرمکن

بعضی مواقع مشکلاتی برای آبگرمکن شما پیش می‌آیند که حتی برای سلامتی نیز مضر اند. ممکن است گاهی با باز کردن شیر آب گرم، با خروج آب زرد یا قهوه‌ای مواجه شوید! در این مواقع طعم آب نیز تغییر می‌کند. این مشکل بسیار خطرناک است چون به سلامتی شما لطمه می‌زند و باید به سرعت برای رفع این مشکل اقدام کنید. برای اینکه این مشکل را بتوانید برطرف کنید، لازم است تا به بررسی لوله‌های مسی بپردازید. در صورت مواجه شدن با خرابی در این لوله‌ها، اقدام به تعویض آن‌ها کنید. با تعویض این لوله‌ها، مشکل تغییر رنگ و طعم آب برطرف می‌شود. این مشکل معمولا در آبگرمکن‌های قدیمی اتفاق می‌افتاد و امروزه دیگر کمتر با این مشکل موجه خواهید شد. البته اگر در لوله کشی ساختمان شما ایراداتی باشد و زنگ زدگی درون لوله کشی باشد، ممکن است این مشکل برایتان پیش بیاید.

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله مشکلات رایجی که برای آبگرمکن سوزان پیش می‌آید را بررسی کردیم و راهکارهای تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان اصفهان  را برایتان توضیح دادیم. البته بهتر است که خودتان برای رفع مشکل اقدام عملی نکنید و از یک تعمیرکار با تجربه برای تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری سوزان در اصفهان  کمک بگیرید. شرکت الوپایپینگ در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. تنها کافی است که سفارش خود را ثبت کنید و بقیه کارها را به تعمیرکار متخصص ما بسپارید. ما در تمام نقاط اصفهان، تعمیرکاران باتجربه‌ای داریم که در اسرع وقت با شما تماس گرفته و برای انجام سفارش شما، هماهنگی‌های لازم را با شما انجام می‌دهند. همچنین شما این امکان را دارید که سفارش خود را تا 3 روز پیگیری کنید.

سوالات متداول


اگردر عملکرد آبگرمکن دیواری سوزان خود تغییراتی مثل خاموش شدن آبگرمکن ، شنیدن صدا از آبگرمکن ، تغییر رنگ در آب داغ خروجی و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر آبگرمکن دیواری سوزان خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین آبگرمکن دیواری سوزان برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل آبگرمکن دیواری سوزان خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر آبگرمکن دیواری سوزان متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

این مورد بستگی به مشکل دستگاه دارد. خدمات الوپایپینگ تا حد امکان در محل انجام می‌شود اما بعد از بررسی آبگرمکن دیواری سوزان در صورت نیاز، تکنسین با رضایت شما دستگاه را برای تعمیر از محل خارج می‌کند.
0.0 امتیاز از 0 رای