نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان


نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان و همچنین در سایر شهر ها، جزو پر درخواست ترین خدمات محسوب می شود. عجین شدن آبگرمکن با زندگی روزمره انسان و نقش پر رنگ آن در تمامی جوانب زندگی از عوامل اصلی این موضوع است. در واقع می توان گفت در تمامی ساختمان های مسکونی و همچنین اداری که از سیستم گرمایشی پکیج استفاده نمی کنند، حداقل یک نوع آبگرمکن برای گرم کردن آب وجود دارد.

اگر شما هم قصد نصب آبگرمکن دارید ولی پیدا کردن یک متخصص ماهر و کاربلد در این زمینه ذهن شما را مشغول کرده است، جای هیچ نگرانی نیست! الوپایپینگ امکان دسترسی به متخصصین با تجربه و با مهارت در تمامی زمینه ها را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید در صورت برخورد با هرکدام از موارد زیر:

  • نصب آبگرمکن 
  • جابجایی آبگرمکن
  • سرویس آّبگرمکن
  • تعمیر آبگرمکن
  • و...

سفارش خود را در این صفحه ثبت نمایید تا یکی از بهترین تکنسین های مربوطه، در کسری از ثانیه با شما تماس بگیرد و برای انجام کار شما اعلام آمادگی نماید.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان

نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان

یکی از انواع آبگرمکن که می‌توان برای گرم کردن آب مصرفی ساختمان از آن استفاده کرد، آبگرمکن ایستاده است. شاید این فکر به ذهنتان بیاید که با وجود دستگاه‌هایی مانند آبگرمکن دیواری و پکیج، آیا هنوز هم از آبگرمکن ایستاده استفاده می‌شود؟! باید به شما بگوییم که بله! هنوز هم در برخی از خانه‌ها که پرجمعیت هستند، از آبگرمکن ایستاده استفاده می‌شود. به دلیل وجود مخزن آب در این نوع آبگرمکن‌ها، آب می‌تواند برای مصارف بالا ذخیره شود و برای همین مزیت، می‌تواند در مکان‌های پرمصرف طرفدار داشته باشد. نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان هم مانند نصب همه تجهیزات دیگر، مراحلی دارد که باید به صورت دقیق توسط سرویسکار آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان انجام شود تا بتوانید بدون بروز مشکل از آبگرمکن خود استفاده کنید. اگر میخواهید با نحوه نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان آشنا شوید، خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

مراحل نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان

در این قسمت می‌خواهیم مراحل نصب آبگرمکن را بررسی کنیم. باید تمام این موارد به درستی توسط سرویسکار آبگرمکن ایستاده در اصفهان انجام شود تا آبگرمکن شما عملکرد صحیحی داشته باشد. این مراحل عبارتند از:
1.انتخاب مکان مناسب برای نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان
ابتدا باید محلی که برای نصب آبگرمکن نیاز دارید را مشخص کنید. به دلیل بزرگ بودن این آبگرمکن، محل نصب آن نیز باید فضای کافی داشته باشد تا در مواقع نیاز بتوان به آن دسترسی داشت. به این نکته توجه کنید که اگر محل نصب آبگرمکن مناسب نباشد، در مواقع سرویس و یا تعمیر به مشکل برمی‌خورید و سرویسکار آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان فضای کافی برای انجام سرویس را نخواهد داشت.

2.انجام لوله کشی آبگرمکن
حال نوبت انجام لوله کشی آبگرمکن، برای انتقال آب گرم به قسمت‌های مختلف ساختمان است. لوله کشی به صورتی است که یک لوله برای ورود آب سرد، به آبگرمکن وصل می‌شود و یک لوله هم برای خروج آب گرم و انتقال به قسمت‌های مختلف مانند حمام، آشپزخانه و ... به آن متصل می‌شود. این مرحله از نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان را بهتر است به دست یک لوله کش ماهر بدهید تا خیالتان از این بابت راحت شود که لوله کشی به صورت استاندارد انجام شده است.

3- نصب دودکش مناسب
سوخت مورد استفاده در آبگرمکن ایستاده، گاز است. بنابراین برای انتقال گازهای سمی تولید شده به بیرون از ساختمان، نیاز به یک دودکش است. به همین دلیل سرویسکار آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان، در محل نصب آبگرمکن، فضایی را نیز برای نصب دودکش در نظر می‌گیرد.

4- نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان
آخرین مرحله برای انجام عملیات نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان، نصب  آبگرمکن است. حال باید تمام مراحل نصب به درستی انجام شود. پیشنهاد می‌کنیم که از یک سرویسکار آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان برای انجام این کار کمک بگیرید تا دستگاه شما را نصب کند و آن را تنظیم کند. بعد از انجام این مرحله حتما لازم است که عملکرد آبگرمکن بررسی شود تا از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری شود.

نکات مهم در لوله کشی آبگرمکن، مهمترین مرحله نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان

همانطور که در بالا توضیح دادیم، لوله کشی آبگرمکن یکی از مراحل نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان است که باید به درستی انجام شود تا عملیات انتقال آب گرم به قسمت‌های مختلف ساختمان انجام شود. حال می‌خواهیم به بررسی نکاتی بپردازیم که برای انجام صحیح لوله کشی به آن‌ها نیاز است:
۱- رعایت کردن جهت بستن شیر سرد و گرم
باید جهت بستن شیرهای گرم و سرد، با توجه به استاندارها رعایت شود. چرا که در صورت عدم رعایت آن قوانین، ساکنان ساختمان و یا سرویسکار دچار مشکل شوند.

۲- اتصال لوله فلزی به آبگرمکن
به دلیل گرمای شدیدی که از آبگرمکن به اطراف پخش می‌شود، نمی‌توان به طور مستقیم لوله‌های پلیمری را به آن وصل کرد. بنابراین برای نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان باید طبق استاندارد ابتدا یک لوله از جنس فلز و به طول 46 سانتی متر را به آبگرمکن وصل کرد و سپس لوله های پلیمری را متصل کرد و لوله کشی را انجام داد. این موارد توسط سرویسکار آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان بررسی می‌شود.

۳- نصب آبگرمکن به دور از دستگاه‌های برقی
اتصال لوله‌های ورودی و خروجی در بالای آبگرمکن انجام می‌شود و به همین دلیل در صورت ایجاد نشتی، نباید هیچ وسیله برقی در آن اطراف باشد چرا که اتصالی میکند و ممکن است سبب برق گرفتگی شود.

۴- لوله کشی روکار بهتر است یا توکار؟
معمولا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که برای نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان، لوله کشی توکار استاندارد است یا روکار؟ جواب به این صورت است که هر دو نوع این لوله کشی‌ها استاندارد هستند و فقط بسته به شرایط ساختمان شما، قابل انتخاب است.

 5-استفاده  از رابط و شیرهای مناسب
هنگام خرید آبگرمکن، معمولا شیر و رابط‌های مخصوصی همراه دستگاه است که برای نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان باید از آن‌ها استفاده کنید. در صورت استفاده از رابط‌ها و شیرهای پلاستیکی، ممکن است با عبور آب گرم به مرور زمان  نشتی و خرابی در این اتصالات به وجود بیاید و شما را دچار مشکل کند.

۶- نصب با فاصله لوله‌های ورودی و خروجی
نصب لوله ورودی آب سرد و خروجی آب گرم آبگرمکن به صورت موازی انجام می‌شود و باید حتما یک فاصله بین آن‌ها باشد تا در صورت نیاز بتوان روی آن‌ها را عایق کرد و لوله‌ها را از هم جدا کرد.

۷- استفاده از زانویی به جای سه راهی
برای اینکه در زمان نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان تغییر در مسیر لوله کشی ایجاد شود، باید حتما از زانویی استفاده شود. زیرا سه راهی سبب تقسیم آب و در نتیجه افت فشار آب می‌شود و همچنین موجب اختلال در عملکرد آبگرمکن نیز می‌شود.

۸- تست کردن سیستم لوله کشی
پس از اینکه عملیات لوله کشی آبگرمکن انجام شد، باید حتمابا عبور آب، بخش‌های مختلف سیستم لوله کشی را بررسی کنید تا اگر نشتی وجود دارد شناسایی و برطرف شود. حال مرحله بعدی یعنی  نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان را توسط سرویسکار آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان انجام دهید.

نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان در چه مکان‌هایی نباید انجام شود؟

معمولا از قسمت‌های مختلف ساختمان برای نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان می‌توان استفاده کرد اما از نظر استاندارد، نصب ابگرمکن در بعضی مکان‌ها ممنوع است و حتی ممکن است خطر آفرین باشد. این فضاهای ممنوعه عبارتند از:
۱- مکان‌های مرطوب مانند حمام و دستشویی
به دلیل اینکه این فضاها با آب ارتباط زیادی دارند، معمولا مرطوب هستند. رطوبت در فضا سبب کاهش اکسیژن می‌شود و در صورت بروز نشتی گاز، بسیار برای شما خطرناک خواهد بود. بنابراین به هیچ عنوان نباید نصب آبگرمکن را در جای مرطرب انجام داد.

۲- نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان در نزدیکی لوازم گرمایشی
به دلیل اینکه سوخت مورد نیاز این نوع آبگرمکن، گاز است، نزدیک بودن آن هر وسیله‌ای که سبب تولید آتش می‌شود، بسیار پر خطر است. بنابراین برای کاهش خطر آتش سوزی، آبگرمکن را باید به دور از وسایل گرمایشی و قابل اشتعال نصب کرد.

۳- فضاهای بسته و بدون تهویه مانند زیر زمین
نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان  در فضای بسته و بدون تهویه، سبب افزایش خطر گاز گرفتگی می‌شود و برای سلامت ساکنین خطرناک است. اگر این مورد رعایت نشود، حتی ممکن است تجمع گازهای آلوده سبب انفجار شود.

۴- در فضای باز و بدون سقف مانند حیاط
نصب آبگرمکن در فضای باز و بدون سقف مانند حیاط، به دلیل شرایط مختلف آب وهوایی مشکل ساز می‌شود؛ چرا که تغییر در آب و هوا و مواردی مانند برف و باران و ... سبب اختلال در عملکرد آبگرمکن شده و رساندن آب گرم به مناطق مختلف ساختمان را با مشکل مواجه می‌کند.

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله اصول  نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان را بررسی کردیم ولی باید این موضوع را بدانید که نصب آبگرمکن ایستاده (زمینی) اصفهان، نیازمند تخصص است. بنابراین باید نصب دستگاه خود را به سرویسکار آبگرمکن ایستاده (زمینی) در اصفهان بسپارید. شرکت الوپایپینگ در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند. فقط کافی است که سفارش خود را در وب سایت ما ثبت کنید تا نزدیک‌ترین تعمیرکار با شما تماس بگیرد و در اسرع وقت برای انجام درخواست شما در محلتان حاضر شود. همچنین می‌توانید درخواست خود را تا سه روز در الوپایپینگ پیگیری کنید.

سوالات متداول


سرویس نصب آبگرمکن ایستاده، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین نصب آبگرمکن ایستاده برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد.

شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ از جمله نصب آبگرمکن ایستاده استفاده کنید.

بله، نصب آبگرمکن ایستاده توسط الوپایپینگ ضمانت شده و تا سه روز قابل پیگیری است.
0.0 امتیاز از 0 رای