نصب توالت فرنگی اصفهان


نصب توالت فرنگی در اصفهان یکی از خدماتی است که در تمام فصول سال متقاضیان زیادی دارد. با توجه به شرایط امروزی معمولا اکثر افراد در زمان ساختمان سازی از توالت فرنگی برای سرویس بهداشتی استفاده می کنند. استفاده از توالت فرنگی در هتل ها و بیمارستان ها هم، برای افرادی که قادر به استفاده از توالت ایرانی نیستند اهمیت ویژه ای دارد. حتی ممکن است برخی افراد در زمان کهولت سن و روبه رو شدن با درد مفاصل تصمیم به تعویض سرویس بهداشتی منزل و استفاده از توالت فرنگی بگیرند. با توجه به اهمیت این مسئله، سپردن این کار به یک لوله کش متخصص اهمیت ویژه ای می یابد. شما می توانید در هر کدام از موارد زیر:

 • نصب توالت فرنگی در اصفهان
 • تبدیل سیستم توالت ایرانی به توالت فرنگی
 • لوله کشی فاضلاب برای نصب توالت فرنگی
 • تعمیر توالت فرنگی
 • و ..

سفارش خود را بصورت رایگان در این صفحه ثبت کنید تا یکی از متخصص ترین و ماهرترین تکنسین های الوپایپینگ در اسرع وقت برای انجام کار با شما تماس بگیرد.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

نصب توالت فرنگی

مژگان گودرزی ، 12 تیر 1401

خوش قول بودند و سر موقع اومدند کیفیت انجام کارشون هم خوب بود تمییز کار کردند

محمد سوادکوهی

محمد سوادکوهی

نصب توالت فرنگی
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

نصب توالت فرنگی اصفهان

نصب توالت فرنگی اصفهان

نصب توالت فرنگی اصفهان بسیار اهمیت دارد. چرا که نصب نادرست توالت فرنگی، سبب ایجاد شکستگی و ترک پس از گذشت زمان می‌شود. حتی ممکن است نصب نادرست، در عملکرد توالت فرنگی اختلال ایجاد کند و بوی نامطبوع را در محیط سرویس بهداشتی منتشر کند. در این مقاله نکاتی در این خصوص را بررسی خواهیم کرد، ولی بهتر است این کار را به دست متخصص مربوطه بسپارید. الوپایپینگ برای نصب توالت فرنگی در اصفهان به شما کمک خواهد کرد.

 

 

آشنایی با انواع توالت فرنگی

همانطور که می‌دانید نصب توالت فرنگی اصفهان در اصلاح سبک زندگی و سلامت بدن از جمله زانوها اهمیت دارد. مدل‌های مختلفی از توالت فرنگی در بازار وجود دارند که هر کس بسته به فضای سرویس بهداشتی خود و کاربرد آن، یکی از مدل‌ها را انتخاب می‌کند. در این قسمت با انواع توالت فرنگی آشنا خواهید شد.

1 – توالت فرنگی دو تکه

توالت فرنگی دو تکه یکی از متداول‌ترین مدل‌ها است و همانطور که از نام آن مشخص است، کاسه و مخزن به هم متصل نیستند و در زمان نصب باید اتصال آن‌ها را انجام داد. به دلیل اندازه و وزن توالت فرنگی دو تکه، نصب توالت فرنگی در اصفهان برای این مدل کمی دشوار است. تمیزکاری این توالت فرنگی خیلی سخت نیست ولی تمیز کاری توالت فرنگی یک تکه راحت‌تر است. ارتفاع صندلی در توالت فرنگی دو تکه بیشتر از یک تکه است و همین موضوع سبب شده تا توالت دو تکه، برای بزرگسالان ایده آل باشد. تعمیر توالت فرنگی دو تکه ساده و ارزان است و امکان تعویض بیشتر قطعات آن وجود دارد.

2 – توالت فرنگی یک تکه

به طور کلی عملکرد توالت فرنگی یک تکه و دو تکه شبیه هم است و هر کدام مشتریان خاص خود را دارند. همچنین در هر دو مدل توالت فرنگی، میزان آب مصرف شده توسط سیفون، یکسان است. تفاوت‌هایی نیز میان این دو نوع توالت فرنگی وجود دارد، مثلا در مدل یک تکه، نصب توالت فرنگی اصفهان و تمیز کردن آن در مقابل دو تکه راحت‌تر است. توالت فرنگی یک تکه دوام بیشتری دارد و گران‌تر نیز هست. همچنین توالت فرنگی یک تکه، به دلیل اشغال فضای کمتر و نزدیک‌تر بودن به زمین، مناسب حمام‌های کوچک است.

3 – توالت فرنگی دیواری

توالت فرنگی دیواری مناسب افرادی است که در نصب توالت فرنگی در اصفهان، کمبود جا ندارند. محل نصب این مدل توالت فرنگی روی دیوار است و مخزن سیفون آن نیز، درون دیوار قرار گرفته است. طراحی در این نوع توالت فرنگی، جدیدتر است و نسبت به بقیه مدل‌ها نیاز به فضای کمتری دارند. محل نصب این توالت فرنگی هر جایی در حمام که نزدیک به آب باشد، انجام می‌شود. اگر در حال ساخت و ساز هستید، ما به شما توالت فرنگی دیواری را به دلیل قابلیت انعطاف بالای آن، پیشنهاد می‌کنیم. البته این مدل توالت فرنگی، گران‌تر از بقیه مدل‌ها است و بیشتر دچار مشکل می‌شود. به دلیل وجود مخزن سیفون در دیوار، در صورت نیاز به تعمیر توالت فرنگی، باید حتما از یک لوله کش حرفه‌ای کمک بگیرید. تیم متبحر و با تجربه alopiping برای انجام انواع خدمات از جمله نصب توالت فرنگی اصفهان و تعمیر آن، به شما کمک خواهند کرد.

4 – توالت فرنگی هوشمند

اگر می‌خواهید بهترین توالت فرنگی را از لحاظ کاربرد و راحتی انتخاب کنید، ما به شما توالت فرنگی هوشمند را پیشنهاد می‌کنیم. در این نوع توالت فرنگی، فلاشر خودکار و گرمکن صندلی وجود دارد و استفاده از آن بسیار راحت است.

 

 

میزان فضای مورد نیاز برای نصب توالت فرنگی در اصفهان

میزان فضای موجود، یکی از مواردی است که در زمان خرید باید به آن توجه کرد و بسته به آن، نوع توالت فرنگی را انتخاب کرد. در این قسمت با میزان فاصله استاندارد توالت فرنگی از دیوارهای اطراف آشنا خواهید شد.

فاصله استاندارد توالت فرنگی از دیوار پشتی

برای انتخاب توالت فرنگی، یکی از مهم‌ترین نکات، فاصله مرکز لوله خروجی تا دیوار پشتی است، که آکس نام دارد. توالت فرنگی زمینی، بسته به شکل و سایز آن، باید حدود 12 سانتی متر تا 30 سانتی متر از دیوار پشتی فاصله داشته باشد. مثلا اگر میان مرکز لوله خروجی تا دیوار پشتی 18 سانتی متر فاصله وجود داشته باشد، باید برای نصب توالت فرنگی اصفهان و خرید آن، توالت فرنگی با باکسی به اندازه 12 تا 18 سانتی‌متر را انتخاب کنید.

فاصله استاندارد توالت فرنگی از دیوار کناری

برای انجام درست نصب توالت فرنگی، باید به محاسبه دقیق فضا بپردازید. باید میان کاسه توالت تا دیوار کناری حداقل 38 سانتی‌متر و تا درب روبرو 54 حداقل سانتی‌متر فاصله وجود داشته باشد. در کل میان توالت فرنگی تا هر وسیله‌ای باید حداقل 38 سانتی متر فاصله وجود داشته باشد.

مواد و لوازم مورد نیاز برای نصب توالت فرنگی در اصفهان

 • شلنگ رابط توالت (معمولا توالت‌ها نیاز به یک رابط ۱.۲ در ۲.۱ سانتی‌متری دارند)
 • حلقه مومی با پیچ
 • درزگیر حمام/ آشپزخانه
 • انبردست یا انبر
 • آچار فرانسه
 • پیچ‌گوشتی دوسو
 • پیچ‌گوشتی چهارسو
 • جا پیچی (اختیاری است، اما برای راحتی کارها پیشنهاد می‌شود.)
 • توالت با مخزن و نشیمن‌گاه
 • سکه (ارزان‌تر از لایی‌های توالت)

 

 

مراحل نصب توالت فرنگی اصفهان

1 – ابتدا مطمئن شوید که محصول و سایر قطعات وابسته به آن سالم باشند. قبل از نصب توالت، به بررسی عملکرد فاضلاب و سیفون به صورت دستی بپردازید و از باز بودن لوله فاضلاب اطمینان حاصل کنید.

2 – مطمئن شوید که محل نصب توالت فرنگی در اصفهان مناسب باشد و فاصله مناسبی را از دیوارهای اطراف داشته باشد و محل مناسبی برای قرارگیری پاها وجود داشته باشد.
باید میان مرکز لولۀ فاضلاب تا دیوار پشتی حدود ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متر و تا دیوار کناری ۴۰ تا ۴۵ سانتی‌متر فاصله وجود داشته باشد. وجود فاصله ۱۵ سانتی‌متری میان شیر پیسوار تا زمین و وجود فاصله ۳۰ سانتی‌متری میان شیر پیسوار تا مرکز لولۀ فاضلاب استاندارد است. اگر این فواصل را در نظر نگیرید، در زمان نصب و استفاده از توالت، دچار مشکل خواهید شد. اگر قطر لوله فاضلاب کمتر از ۱۰ سانتی‌متر یا ۳ اینچ بود، نیاز به استفاده از تبدیل مناسب است. از عدم وجود سیفون در مسیر فاضلاب مطمئن شوید؛ چرا که اگر در داخل زمین سیفون وجود داشته باشد، از مکش و تخلیه مناسب توالت فرنگی، جلوگیری می‌کند.

3 – به تمیز کردن و خشک کردن محل نصب محصول بپردازید.

4 – آچارکشی و محکم کردن توالت فرنگی و اتصالات آن را در محل خود انجام دهید. در این مرحله از نصب توالت فرنگی اصفهان، اتصال شیلنگ شیر پیسوار و سایر اتصالات را به محصول انجام دهید.

5 – در محل قرارگیری توالت فرنگی دقت کنید که دقیقا روی لوله فاضلاب باشد.
برای هم پوشانی لوله فاضلاب با توالت فرنگی، باید ارتفاع بیرون زدگی لوله فاضلاب از زمین، ۳ تا ۴ سانتی‌متر باشد. اگر طول لوله فاضلاب بیشتر بود، با بریدن آن را به سایز مناسب تبدیل کنید. انطباق آکس فرنگی را با آکس لوله فاضلاب انجام دهید. باید انتهای لوله فاضلاب حدود ۲ تا ۴ سانتی‌متر بالاتر از کف سرویس باشد. حال در این مرحله از نصب توالت فرنگی در اصفهان، به نصب بوگیر بر روی دهانه لوله فاضلاب بپردازید.

6 – به بستن شیر اصلی آب و باز کردن درپوش لوله آب پرکننده مخزن فرنگی بپردازید و مطمئن شوید که مسیر آب تمیز باشد.

7 – اقدام به بستن شیر کوچک موجود (پیسوار) به سر لوله کنید.

8 – در این مرحله از نصب توالت فرنگی اصفهان، لازم است تا چسب ضد آب را دور تا دور محل نصب توالت بریزید. بعد از اینکه توالت را روی زمین قرار دادید، به کمک کاردک، به تمیز کردن چسب‌های اضافه بپردازید. 

9 – برای اینکه چسب به طور کامل خشک شود، باید حداقل 12 ساعت از توالت فرنگی استفاده نکنید و آن را خشک نگه دارید.

10 – به گذاشتن پوشش مخزن و تنظیم دکمه تخلیه به کمک پیچ مربوطه بپردازید به طوری که خلاصی در حدود ۱ الی ۲ میلیمتر داشته باشد. بیشتر بودن و یا کمتر بودن میزان خلاصی سبب می‌شود تا در تخلیه مشکل به وجود آید و یا سیستم از آب بندی خارج شود.

 

 

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله در خصوص نصب توالت فرنگی در اصفهان صحبت کردیم ولی همانطور که گفته شد، کوچکترین خطا در نصب، شما را با مشکلات مختلفی رو به رو خواهد کرد. بنابراین به هیچ وجه خودتان برای نصب توالت اقدام نکنید. همچنین باید از افراد با تجربه و متبحر در این زمینه کمک بگیرید. شرکت الوپایپینگ برای نصب توالت فرنگی اصفهان به شما کمک خواهد کرد. تنها کافی است که سفارش خود را در وب سایت ما ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 

 

سوالات متداول


سرویس نصب توالت فرنگی، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین توالت فرنگی برای هماهنگی‌های لازم جهت نصب آن، با شما تماس می‌گیرد.

شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ از جمله نصب توالت فرنگی استفاده کنید.
0.0 امتیاز از 0 رای