لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان


لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان

لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان

لوله کشی مسی کولر گازی در اصفهان موضوع این مقاله است. در این مقاله مراحل انجام لوله کشی را بررسی خواهیم کرد. البته این مراحل جهت آشنایی شما با آن است و این را بدانید که اگر تخصصی در این زمینه ندارید، هرگز خودتان این کار را انجام ندهید. مشاوران ما در شرکت الوپایپینگ  برای لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان، شما را راهنمایی می‌کنند.


 

نحوه انجام لوله کشی مسی کولر گازی در اصفهان

مرحله اول: به کمک نقشه لوله کشی کولر گازی و شیارزنی دیوار، محل عبور لوله‌های کولرگازی را آماده کنید.

در ابتدا به خط کشی محل عبور لوله‌ها به کمک اسپری بپردازید و سپس برش زدن را به کمک شیارزن انجام دهید. در این مرحله باید برش‌ها را به اندازه لوله انجام دهید و دیوار را بیش از حد تخریب نکنید. سپس باید آماده سازی لوله‌ها را انجام دهید.

مرحله دوم: لوله کشی مسی توکار کولر گازی را عایق سازی کنید.

باید برای انجام لوله کشی توکار کولر گازی ۱۲ هزار و ۱۸ هزار، اندازه مورد نظر را روی لوله 6 و 12 مشخص کنید و سپس لوله کولر گازی را عایق کنید. اندازه معمول عایق‌ها، 180 سانتی متر است. اتصال عایق‌ها را به کمک چسب برق انجام دهید و در کنار لوله‌ها، کابل‌های ۵ در ۱٫۵ و کابل شیلد ۱٫۵×۲ را ثابت کنید. در نهایت نیز اقدام به پیچیدن نوار پرایمر روی لوله‌ها و کابل‌ها کنید تا به این ترتیب از آن‌ها محافظت شود. سپس آن را در محل خودش بگذارید.
بهتر است برای لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان، در زمان نصب لوله‌ها به پنل، آن‌ها را به همراه برق قدرت حدود 40 سانت داخل داکت قرار دهید. با انجام این کار، از آسیب به لوله‌ها جلوگیری می‌شود. برای نصب پنل نیز تنها کافی است با برداشتن درب داکت و بدون تخریب اضافه، این کار انجام شود. 

مرحله سوم: کابل‌های لوله‌های مسی توکار کولرگازی را گرد و فیکس کنید.

اگر قصد نصب کولر گازی و کندانسور را روی پشت بام دارید، باید به گرد کردن لوله‌ها بپردازید و برای جابجایی و نصب کولر، مقداری از آن را باقی بگذارید و در نهایت فیکس کردن آن‌ها را انجام دهید. اگر نوع کولر شما اینورتر است، بهتر است که در کنار لوله‌ها، از کابل شیلد ۲ در ۱٫۵ هم استفاده کنید.

نکات مورد نیاز برای اجرای لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان

برای اینکه بتوانید بر انجام کار نصاب، نظارت آگاهانه‌ای داشته باشید و از نحوه کار او مطمئن باشید، بهتر است نکاتی را بدانید. اگر خود شما نیز کارهای فنی انجام می‌دهید، دانستن این نکات به شما در توجه به جزئیات و پیشگیری از اشتباه، کمک می‌کند.

انتخاب کردن مناسب‌ترین سایز برای لوله مسی کولر گازی

حتما به این نکته توجه کنید که سایز لوله‌های مسی، متناسب با کولر گازی شما باشد. چرا که انتخاب نادرست سایز لوله، در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد می‌کند و بازده دستگاه را کاهش می‌دهد. همچنین در آینده، شما را مجبور به تعویض لوله و پرداخت هزینه اضافه می‌کند.​

 

 

اهمیت دادن به تمیزی داخل لوله مسی کولر گازی

کثیف بودن درون لوله مسی، سبب کاهش طول عمر آن می‌شود و نیاز به تعویض آن در زمان کوتاه‌تری اتفاق می‌افتد. بنابراین بهتر است در زمان اجرای لوله کشی، به کمک یک درپوش مناسب، ابتدا و انتهای لوله را ببندید تا از ورود گرد و غبار جلوگیری شود.

مراقبت از لوله‌های مسی کولر گازی در برابر شکستگی

در زمان لوله کشی مسی کولر گازی در اصفهان برای نصب یونیت داخلی و خارجی قسمتی از لوله را باید بیرون از دیوار قرار دهید. مثلا حدودا 60 سانتی متر از لوله را در نصب یونیت داخلی و حدود 150 سانتی متر از لوله در نصب یونیت خارجی بیرون از دیوار قرار دهید. ممکن است برخی افراد از وجود لوله‌های مسی آگاهی نداشته باشند، به همین دلیل با آن برخورد داشته باشند و سبب شکستن آن شوند. بنابراین باید حتما از این لوله‌ها مراقبت کنید.

عایق سازی لوله مسی کولر گازی

باید برای اینکه از لوله‌های مسی در مقابل ضربه و آسیب محافظت کنید، باید آن‌ها را عایق بندی کنید. همچنین با انجام عایق کاری می‌توانید جلوی تماس گرد و غبار با لوله مسی را نیز بگیرید. همچنین بهتر است لوله را با بست به دیوار سفت ببندید تا به این ترتیب از شل شدن لوله مسی و آسیب به آن پیشگیری کنید.

شیب مناسب برای تخلیه آب کولر گازی

به طور کلی، نحوه کار کولر گازی به این شکل است که در زمان کار، رطوبت را از محیط دریافت می‌کند و انتقال آب را به محیط بیرون و توسط لوله تخلیه آب، انجام می‌دهد. در صورتی که قرارگیری این لوله تخلیه به شکل شیب دار نباشد، در صورت ورود یک شی به داخل آن و مسدود شدن مسیر، آب نمی‌تواند خارج شود و در عملکرد کولر گازی، مشکل به وجود می‌آید.

استفاده از نمایندگی برای اجرای لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان

باید برای انجام این کار دقت کنید که حتما از افراد با تجربه، متخصص و کاربلد کمک بگیرید. چرا که لوله کشی کولر گازی بحث مهمی است و پنل داخلی و خارجی را به هم متصل می‌کند. اگر پس از اتمام کار لوله کشی، مشکل به وجود آید، برای رفع مشکل، نیاز به کندن بخش زیادی از ساختمان را خواهید داشت. همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که وجود رطوبت و گرد و غبار در لوله کشی مسی، کارایی آن را بسیار کاهش می‌دهد و در عملکرد کولر گازی مشکل به وجود می‌آورد.
بنابراین لازم است که برای جلوگیری از این اتفاقات، انجام لوله کشی کولر گازی خود را به دست هرکسی نسپارید. حتما در این زمینه تحقیق کنید تا بعدا پشیمان نشوید. پیشنهاد من به شما alopiping.com است.

مشکلات احتمالی در زمان لوله کشی مسی کولر گازی در اصفهان

استفاده از لوله کشی روکار، علاوه بر اینکه فضای شما را زشت می‌کند، محلی نیز برای اینکه آب را تخلیه کند، ندارد. بنابراین پیشنهاد ما به شما، استفاده از لوله کشی توکار است. اگر نصاب کولر گازی شما، در این زمینه مهارت کافی را نداشته باشد و اشتباهی در حین کار انجام دهد، هزینه زیادی را به شما متحمل می‌کند.

 

 

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله با نکاتی در خصوص لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان آشنا شدید. در این صورت به راحتی می‌توانید در زمان نصب، کیفیت کار نصاب خود را بسنجید. همانطور که گفته شد، خودتان برای این کار اقدامی نکنید، چرا که در صورت بروز اشتباه، هزینه زیادی را روی دست خودتان می‌گذارید! شرکت الوپایپینگ برای لوله کشی مسی کولر گازی در اصفهان، به شما کمک خواهد کرد. تیم ما متشکل از افراد حرفه‌ای و باتجربه است که در این زمینه خیال شما را راحت می‌کند. شما تنها کافی است که با تماس با شرکت . یا از طریق وب سایت، سفارش خود را ثبت کنید. بقیه کارها را ما انجام می‌دهیم. همچنین تا سه روز می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید.

 

 

 

کولر گازی ها و اسپلیت ها از آن دسته وسایل سرمایشی هستند که طرفداران زیادی را در چند دهه ی اخیر یه خود جذب کرده اند. اگر شما هم قصد دارید برای ساختمان خود از کولر گازی به عنوان وسیله سرمایشی و یا گرمایشی ساختمان خود استفاده کنید و به دنبال یک متخصص ماهر برای لوله کشی مسی آن هستید، کافی است سفارش لوله کشی مسی کولر گازی در اصفهان را به صورت رایگان در همین صفحه ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش شما، تکنسین در اسرع وقت برای هماهنگی و مراجعه با شما تماس می گیرد.

ویژگی الوپایپینگ

متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

بدون معطلی کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا  بهترین تکنسین‌ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش‌های مستمر در تلاش است خدمات را  با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد .  پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می‌کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می‌گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

#نظرات_مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند ؟


برای شروع آماده اید ؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول


سرویس لوله کشی مسی کولر گازی، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین کولر گازی برای هماهنگی‌های لازم جهت لوله کشی مسی با شما تماس می‌گیرد.

شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ از جمله لوله کشی مسی کولر گازی استفاده کنید.