لوله کشی کولر گازی و اسپلیت اصفهان


لوله کشی کولر گازی و اسپلیت در اصفهان یکی از خدمات اصلی ما در الو پایپینگ است که در همه ساعت‌های شبانه روز به شما ارائه می‌شود. کولر گازی و اسپلیت از آن دسته وسایل سرمایشی هستند که طرفداران زیادی را در چند دهه اخیر یه خود جذب کرده‌اند. اگر شما هم قصد دارید برای ساختمان خود از کولر گازی به عنوان وسیله سرمایشی و یا گرمایشی استفاده کنید و به دنبال یک متخصص ماهر برای لوله کشی مسی توکار کولر گازی هستید و یا نیاز به لوله کشی اسپلیت اصفهان دارید، کافی است سفارش لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان یا لوله کشی اسپلیت در اصفهان را به صورت رایگان در همین صفحه ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش شما، تکنسین در اسرع وقت برای هماهنگی و مراجعه با شما تماس می گیرد.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

لوله کشی کولر گازی و اسپلیت

محمد غریبی ، 16 خرداد 1401

خوب بودند

رضا صالحوند شمسی

رضا صالحوند شمسی

لوله کشی کولر گازی و اسپلیت
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

لوله کشی کولر گازی و اسپلیت اصفهان

خدمات لوله کشی اسپلیت و کولر گازی در شهر اصفهان

خدمات الو پایپینیگ در زمینه لوله کشی اسپلیت اصفهان و لوله کشی کولر گازی اصفهان موضوع این مقاله است. در این مقاله مراحل انجام لوله کشی را بررسی خواهیم کرد و اطلاعاتی را درباره هزینه لوله کشی کولر گازی در اصفهان و قیمت لوله کشی اسپلیت در اصفهان ارائه خواهیم داد. البته این مراحل جهت آشنایی شما با این فرایند است و این را بدانید که اگر تخصصی در این زمینه ندارید، هرگز خودتان این کار را انجام ندهید. مشاوران ما در شرکت الوپایپینگ  برای لوله کشی مسی توکار و روکار کولر گازی اصفهان، شما را راهنمایی می‌کنند.

لوله کشی مسی کولر گازی در اصفهان

نحوه انجام لوله کشی کولر گازی و اسپلیت در اصفهان

برای لوله کشی اسپلیت اصفهان و لوله کشی کولر گازی روکار در اصفهان باید مراحل مختلفی انجام شوند. هر کدام از این مراحل می‌توانند بر روی قیمت لوله کشی مسی کولر گازی و اسپلیت در اصفهان تاثیر بگذارند.

مرحله اول: آماده سازی نقشه لوله کشی کولر گازی

به کمک نقشه لوله کشی کولر گازی و اسپلیت و شیارزنی دیوار، محل عبور لوله‌ها را مشخص کنید. برای این کار در ابتدا به خط کشی محل عبور لوله‌ها به کمک اسپری بپردازید و سپس برش زدن را به کمک شیارزن انجام دهید. در این مرحله از انجام فرایند لوله کشی اسپلیت و کولر گازی اصفهان باید برش‌ها را به اندازه لوله انجام دهید و دیوار را بیش از حد تخریب نکنید. سپس باید آماده سازی لوله‌ها را انجام دهید.

مرحله دوم: عایق سازی لوله کشی مسی توکار کولر گازی

در این مرحله باید لوله کشی مسی توکار کولر گازی را عایق سازی کنید. همچنین اگر لوله کشی کولر گازی روکار در اصفهان را انجام می‌دهید، بسیار مهم است که برای محافظت از لوله‌ها در برابر شرایط محیطی، آن‌ها را به خوبی عایق بندی کنید. باید برای انجام لوله کشی مسی توکار کولر گازی ۱۲ هزار و ۱۸ هزار، اندازه مورد نظر را روی لوله 6 و 12 مشخص کنید و سپس آن را عایق کنید. اندازه معمول عایق‌ها، 180 سانتی متر است. اتصال عایق‌ها را به کمک چسب برق انجام دهید و در کنار لوله‌ها، کابل‌های ۵ در ۱٫۵ و کابل شیلد ۱٫۵×۲ را ثابت کنید. در نهایت نیز اقدام به پیچیدن نوار پرایمر روی لوله‌ها و کابل‌ها کنید تا به این ترتیب از آن‌ها محافظت شود. سپس آن را در محل خودش بگذارید.
بهتر است برای لوله کشی کولر گازی و اسپلیت اصفهان، در زمان نصب لوله‌ها به پنل، آن‌ها را به همراه برق قدرت حدود 40 سانت داخل داکت قرار دهید. با انجام این کار، از آسیب به لوله‌ها جلوگیری می‌شود. برای نصب پنل نیز تنها کافی است با برداشتن درب داکت و بدون تخریب اضافه، این کار انجام شود.

مرحله سوم:  فیکس کردن لوله اسپلیت و کولرگازی

کابل‌های لوله‌های مسی توکار کولرگازی را در این مرحله گرد و فیکس کنید. اگر قصد نصب کولر گازی و کندانسور را روی پشت بام دارید، می‌توانید از خدمات نصب کولر گازی و اسپلیت در اصفهان الو پایپینگ استفاده کنید. در زمان لوله کشی کولر گازی روکار در اصفهان باید به گرد کردن لوله‌ها بپردازید و برای جابجایی و نصب کولر، مقداری از آن را باقی بگذارید و در نهایت فیکس کردن آن‌ها را انجام دهید. اگر نوع کولر شما اینورتر است، بهتر است که در کنار لوله‌ها، از کابل شیلد ۲ در ۱٫۵ هم استفاده کنید.

نکات مورد نیاز برای اجرای لوله کشی کولر گازی و اسپلیت اصفهان

برای اینکه بتوانید بر انجام کار نصاب در فرایند لوله کشی کولر گازی و اسپلیت در اصفهان، نظارت آگاهانه‌ای داشته باشید و از نحوه کار او مطمئن باشید، بهتر است نکاتی را بدانید. اگر خود شما نیز کارهای فنی انجام می‌دهید، دانستن این نکات به شما در توجه به جزئیات و پیشگیری از اشتباه، کمک می‌کند. به علاوه با دانستن این نکات می‌توانید قیمت لوله کشی اپسلیت در اصفهان و هزینه لوله کشی کولر گازی در اصفهان را تخمین بزنید تا بتوانید در زمان ثبت سفارش، یک مکان مطمئن را پیدا کنید.

انتخاب کردن مناسب‌ترین سایز برای لوله مسی کولر گازی

حتما به این نکته توجه کنید که سایز لوله‌های مسی، متناسب با کولر گازی شما باشد. چرا که انتخاب نادرست در لوله کشی مسی توکار کولر گازی، در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد می‌کند و بازده آن را کاهش می‌دهد. همچنین در آینده، شما را مجبور به تعویض لوله و پرداخت هزینه اضافه می‌کند.​

لوله کشی مسی کولر گازی توسط الوپایپینگ

اهمیت دادن به تمیزی داخل لوله مسی کولر گازی

کثیف بودن درون لوله، سبب کاهش طول عمر آن می‌شود و نیاز به تعویض آن در زمان کوتاه‌تری اتفاق می‌افتد. بنابراین بهتر است در زمان اجرای لوله کشی، به کمک یک درپوش مناسب، ابتدا و انتهای لوله را ببندید تا از ورود گرد و غبار جلوگیری شود. برای تمیز کردن لوله های کولر گازی و اسپلیت می‌توانید از خدمات سرویس کولر گازی در اصفهان الو پایپینگ استفاده کنید.

مراقبت از لوله‌های مسی کولر گازی در برابر شکستگی

در زمان لوله کشی اسپلیت و کولر گازی در اصفهان برای نصب یونیت داخلی و خارجی، قسمتی از لوله را باید بیرون از دیوار قرار دهید. حتی این موضوع در لوله کشی مسی توکار کولر گازی هم الزامی است. مثلا حدودا 60 سانتی متر از لوله را در نصب یونیت داخلی و حدود 150 سانتی متر از لوله در نصب یونیت خارجی بیرون از دیوار قرار دهید. ممکن است برخی افراد از وجود لوله‌های مسی آگاهی نداشته باشند، به همین دلیل با آن برخورد داشته باشند و سبب شکستن آن شوند. بنابراین باید حتما از این لوله‌ها مراقبت کنید.

عایق سازی لوله مسی کولر گازی

برای اینکه از لوله‌های مسی در مقابل ضربه و آسیب محافظت کنید، باید آن‌ها را عایق بندی کنید. همچنین با انجام عایق کاری می‌توانید جلوی تماس گرد و غبار با لوله مسی را نیز بگیرید. همچنین بهتر است در زمان لوله کشی کولر گازی روکار در اصفهان لوله را با بست به دیوار سفت ببندید تا به این ترتیب از شل شدن لوله مسی و آسیب به آن پیشگیری کنید. البته باید بدانید که رعایت این موارد می‌تواند هزینه لوله کشی کولر گازی در اصفهان را افزایش دهد؛ اما در درازمدت برای شما مقرون به صرفه است.

شیب مناسب برای تخلیه آب کولر گازی

به طور کلی، نحوه کار کولر گازی به این شکل است که در زمان کار، رطوبت را از محیط دریافت می‌کند و انتقال آب را به محیط بیرون و توسط لوله تخلیه آب انجام می‌دهد. در صورتی که قرارگیری این لوله تخلیه به شکل شیب دار نباشد، ورود یک شی به داخل آن باعث مسدود شدن مسیر شده و آب نمی‌تواند خارج شود و در عملکرد کولر گازی، مشکل به وجود می‌آید. بنابراین در زمان لوله کشی اسپلیت و کولر گازی اصفهان باید این نکته را در نظر داشته باشید.

استفاده از متخصص برای اجرای لوله کشی کولر گازی و اسپلیت اصفهان

باید برای انجام این کار دقت کنید که حتما از افراد باتجربه، متخصص و کاربلد کمک بگیرید. چرا که لوله کشی کولر گازی بحث مهمی است و پنل داخلی و خارجی را به هم متصل می‌کند. اگر پس از اتمام کار لوله کشی، مشکل به وجود آید، برای رفع مشکل، نیاز به کندن بخش زیادی از ساختمان را خواهید داشت. ما در الو پایپینگ خدمات مختلف لوله کشی اسپلیت و کولر گازی رد اصفهان را به شما ارائه میدهیم. همچنین می‌توانید برای استعلام قیمت لوله کشی اسپلیت و کولر گازی در اصفهان با ما تماس بگیرید.

همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که وجود رطوبت و گرد و غبار در لوله کشی مسی، کارایی آن را بسیار کاهش می‌دهد و در عملکرد کولر گازی مشکل به وجود می‌آورد. بنابراین لازم است که برای جلوگیری از این اتفاقات، انجام لوله کشی کولر گازی خود را به دست هرکسی نسپارید. حتما در این زمینه تحقیق کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

مشکلات احتمالی در زمان لوله کشی مسی توکار کولر گازی در اصفهان

استفاده از لوله کشی کولر گازی روکار در اصفهان، علاوه بر اینکه فضای شما را زشت می‌کند، محلی نیز برای اینکه آب را تخلیه کند، ندارد. اما در مواردی که چاره‌ای جز این کار ندشاته باشید، متخصصان ما در لوله کشی اسپلیت و کولر گازی اصفهان می‌توانند به شما کمک کنند. به علاوه معمولا قیمت لوله کشی کولر گازی اصفهان کمتر است و فرایند تعمیر و سرویس ساده تری دارد. بنابراین پیشنهاد ما به شما، استفاده از لوله کشی توکار است. اگر نصاب کولر گازی شما، در این زمینه مهارت کافی را نداشته باشد و اشتباهی در حین کار انجام دهد، هزینه زیادی را به شما تحمیل می‌کند.

لوله کشی مسی کولر گازی در اصفهان با الوپایپینگ

چرا لوله کشی کولر گازی را به الوپایپینگ بسپاریم؟

در این مقاله با نکاتی در خصوص لوله کشی مسی توکار و روکار کولر گازی و اسپلیت اصفهان آشنا شدید. در این صورت به راحتی می‌توانید در زمان نصب، کیفیت کار نصاب خود را بسنجید. همانطور که گفته شد، خودتان برای این کار اقدامی نکنید، چرا که در صورت بروز اشتباه، هزینه زیادی را روی دست خودتان می‌گذارید!

ما در شرکت الوپایپینگ برای لوله کشی اسپلیت و کولر گازی در اصفهان، به شما کمک خواهیم کرد. تیم ما متشکل از افراد حرفه‌ای و باتجربه است که در این زمینه خیال شما را راحت می‌کنند. تنها کافی است که از طریق تماس با الو پایپینگ یا از طریق وب سایت، سفارش خود را ثبت کنید. بقیه کارها را ما انجام می‌دهیم. همچنین تا سه روز می‌توانید سفارش لوله کشی اسپلیت و کولر گازی اصفهان را پیگیری کنید.

 

 

 

سوالات متداول


سرویس لوله کشی مسی کولر گازی، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین کولر گازی برای هماهنگی‌های لازم جهت لوله کشی مسی با شما تماس می‌گیرد.

شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ از جمله لوله کشی مسی کولر گازی استفاده کنید.
5.0 امتیاز از 1 رای
5.0 امتیاز از 1 رای