سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان


سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان

سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان

سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان یکی از خدماتی است که توسط تیم الوپایپینگ انجام می‌شود. امروزه اکثر افراد از توالت فرنگی استفاده می‌کنند؛ بنابراین خرابی آن نیز زیاد اتفاق می‌افتد. توالت فرنگی برای افرادی که دارای مشکلاتی مانند بیماری‌های استخوانی، آرتروز، روماتیسم و ... هستند و حتی برای افراد سالم و پیشگیری از مشکلات زانو، مناسب است. باید به این نکته توجه کنید که موارد بهداشتی و نکات نگهداری از توالت فرنگی حتما رعایت شود. در صورت بروز مشکل نیز، سرویس یا تعمیر توالت فرنگی در اصفهان را انجام دهید.

 

 

نشانه‌های خرابی و نیاز داشتن به سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان

 • از کار افتادن دکمه تخلیه
 • قطع بی دلیل آب کاسه فرنگی
 • مسدود شدن توالت فرنگی
 • از کار افتادن سیفون توالت فرنگی
 • از کار افتادن فلوتر فرنگی
 • پر شدن آهسته فلاش تانک
 • عدم قطع آب سیفون
 • کند شدن عملیات تخلیه
 • وجود بوی فاضلاب از توالت فرنگی

مشکلات رایج و سرویس یا تعمیر توالت فرنگی در اصفهان

تعمیر فلوتر توالت فرنگی

فلوتر یا شناور یکی از قطعات اصلی توالت فرنگی است که وظیفه دارد آبگیری مخزن که را تنظیم کند؛ یعنی زمانی که آب به میزان مورد نیاز رسید، به قطع شیر آب گیری می‌پردازد. به بیان دیگر فلوتر میزان ذخیره آب مورد نیاز برای پاکسازی توالت فرنگی را تنظیم می‌کند. حال اگر فلوتر خراب شود، آب گیری کمتر و یا بیشتر از میزان مورد نیاز صورت گرفته و ممکن است آب سر ریز شود. موارد مختلفی سبب وجود مشکل در فلوتر می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

1- خرابی اهرم کاسه فرنگی

فلوتر و اهرم آن، تنظیم میزان آب ذخیره شده در مخزن را بر عهده دارند. گاهی اوقات ممکن است اهرم کارکرد مناسبی نداشته باشد و فلوتر هم قادر به تنظیم میزان آب ورودی به مخزن نباشد. در این شرایط، میزان آب وارد شده به سیفون زیاد شده و سرریز می‌شود. برای رفع این مشکل باید از تعمیرکاران حرفه‌ای کمک بگیرید تا سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان انجام شود.

2- متناسب نبودن فلوتر با اندازه مخزن

باید در زمان خرید فلوتر حتما به این نکته توجه کنید که سایز فلوتر، با سایز سیفون متناسب باشد. در غیر این صورت، فلوتر نمی‌تواند در تانک، به طور درست جابه جا شود و به همین ترتیب قادر به جلوگیری از ورود و خروج به موقع آب نمی‌باشد. در این شرایط باید فلوتری که متناسب با مخزن توالت است را جایگزین شناور قبلی کنید.

3- نصب نادرست فلوتر توالت فرنگی

یکی از شایع‌ترین مشکلات توالت فرنگی، نصب غیر اصولی فلوتر است. در این صورت باید به کمک تعمیرکار، مشکل کج بودن و یا وارونه بودن فلوتر را برطرف کنید.

4- خرابی توپی شناور

برای کنترل میزان آب ورودی، از شناور استفاده می‌شود که یک قطعه توخالی است و توپی آن، روی سطح آب است. سوراخ شدن این توپی سبب سنگین شدن آن می‌شود و در نتیجه توپی به کف مخزن فرو می‌رود و در عملکرد آن، مشکل به وجود می‌آید. در این شرایط می‌توان به کمک یک سرنگ، آب داخل توپی را تخلیه کرد و با چسب آکواریوم و یا pvc، سوراخ را ترمیم کرد تا سرویس یا تعمیر توالت فرنگی در اصفهان انجام شود.

5- نیاز فلوتر به آچارکشی یا رگلاژ

گاهی ممکن است پس از مدتی متوجه تغییر طول شناور فرنگی شوید. در این شرایط برای تعمیر فلوتر، افزایش طول اهرم را انجام دهید تا توپ قوی‌تر و سنگین‌تر شود و بتواند مقاومت خوبی در برابر فشار آب ورودی داشته باشد.

 

 

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی

این مورد نیز یکی از خدماتی است که متقاضیان زیادی دارد. نشتی در فلاش تانک توالت فرنگی، یکی از مواردی است که در این زمینه رخ می‌دهد. در این صورت باید به بررسی دو مورد بپردازید. 1- بررسی کنید که نشتی آب از بدنه فلاش تانک است یا نه. اگر این چنین باشد، باید سیفون توالت فرنگی تعمیر شود. 2- بررسی کنید که لوله‌ها و اتصالات فرنگی رطوبت و نشتی دارند یا نه. اگر وجود رطوبت تایید شود، باید کارشناس به کمک دستگاه، ترکیدگی لوله‌ها را بررسی کند و طبق آن سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان را انجام دهد.
فلاش تانک آب مورد نیاز جهت شستشوی کاسه توالت فرنگی را ذخیره می‌کند. این فرآیند در طول روز، همواره انجام می‌شود. در صورت بروز مشکل باید هرچه سریع‌تر از یک تعمیرکار کمک بگیرید تا دچار مشکل نشوید. برای تعمیر فلاش تانک، موارد زیر را بررسی کنید.

 • سر ریز شدن آب از فلاش تانک
 • کاهش ظرفیت آب ذخیره شده در سیفون
 • تخلیه نامناسب آب
 • چکه کردن و نشتی آب از فلاش تانک
 • کند شدن تخلیه آب

نشت آب از زیر توالت فرنگی

دلایل مختلفی مسبب نشت آب از زیر توالت فرنگی هستند. یکی از مهمترین آن‌ها، نصب نادرست توالت فرنگی است. همچنین دلایلی مانند تحمل وزن زیاد و جابجا شدن توالت فرنگی به خاطر استفاده پی در پی نیز، سبب بروز این مشکل می‌شوند. اتصال توالت فرنگی توسط دو پیچ، به لوله فاضلاب کف سرویس بهداشتی انجام می‌شود. در محل اتصال، حلقه‌ای به نام آب بند و از جنس موم یا پلاستیک وجود دارد که در برابر نفوذ آب و نشت آب به بیرون از لوله فاضلاب مقاومت می‌کند. همچنین آب بند برای جلوگیری از انتشار بوی بد نیز بسیار موثر است. اگر نصب آب بند به درستی انجام شده باشد، می‌تواند عملکرد خود را به خوبی انجام دهد ولی در صورت نصب نادرست، شما نیاز به سرویس یا تعمیر توالت فرنگی در اصفهان را خواهید داشت.
در این قسمت نشانه‌های نشت آب از زیر توالت فرنگی را بررسی می‌کنیم.

1 – به مدت چند روز نشت آب وجود داشته باشد و بوی بد فاضلاب منتشر شده باشد.

در این صورت باید آب بند را چک کنید و اگر دچار مشکل شده، آن را عوض کنید. 

2 – جابجایی توالت فرنگی

ممکن است گاهی نیاز به تعمیر فاضلاب توالت فرنگی و یا بازسازی ساختمان وجود داشته باشد. در این صورت لازم است توالت فرنگی را جا به جا کنید تا به لوله‌ها دسترسی پیدا کنید. همچنین ممکن است به دلیل وزن بالای افراد، پیچ‌های توالت شل شود و نشتی آب اتفاق بیفتد. در این صورت باید برای سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان، به سفت کردن پیچ‌ها بپردازید. اگر هنوز مشکل برطرف نشده، نیاز به یک تعمیرکار دارید.

گرفتگی توالت فرنگی

مسدود شدن توالت فرنگی یکی دیگر از مشکلات رایج برای توالت فرنگی است. ممکن است گاهی اوقات، عملکرد سیفون به درستی انجام نشود و یا فاضلاب بالا زده باشد. در این صورت، مشخص است که لوله فاضلاب فرنگی دچار مشکل شده است. بنابراین باید مسدودی توالت را به کمک فنر زنی برطرف کنید.

 

 

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله مشکلات رایج در خصوص توالت فرنگی را بررسی کردیم. همانطور که گفته شد، اگر نصب توالت فرنگی به درستی انجام نشود، با مشکلاتی مواجه خواهید شد. پس هم برای نصب و هم برای سرویس یا تعمیر توالت فرنگی در اصفهان نیاز به یک تعمیرکار حرفه‌ای دارید. شرکت الوپایپینگ برای سرویس یا تعمیر توالت فرنگی اصفهان به شما کمک خواهد کرد. اگر شما نیز به تعمیرکار متخصص و متبحر نیاز دارید، سفارش خود را در وب سایت ما ثبت کنید. همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را با شما انجام می‌دهند. با ثبت سفارش در وب سایت ما، تا سه روز می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید.

 

 

سرویس یا تعمیر توالت فرنگی در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ است که ممکن است شما هم به آن نیاز پیدا کنید. خرابی توالت فرنگی یا لوله کشی فاضلاب در هر ساختمانی ممکن است به دلایل مختلف اتفاق بیفتد. در این زمان پیدا کردن یک متخصص ماهر که بتواند در سریع ترین زمان ممکن مشکل را حل کند اهمیت زیادی دارد زیرا زندگی با خرابی سرویس بهداشتی یا بوی بد فاضلاب برای هر شخصی غیرقابل تحمل خواهد بود. اما نگران نباشید در صورتی که در این شرایط قرار گرفتید یا در صورت برخورد با هر کدام از موارد زیر:

 • خرابی یا گرفتگی فلوتر
 • گرفتن شیر پیسوار
 • گرفتن شیلنگ رابط پیسوار
 • کارنکردن دکمه تخلیه
 • کم فشار شدن آب توالت فرنگی
 • و ...

سفارش خود را در این صفحه ثبت کنید تا یکی از تکنسین های الوپایپینگ در اسرع وقت برای هماهنگی و انجام کار با شما تماس بگیرد.

ویژگی الوپایپینگ

متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

بدون معطلی کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا  بهترین تکنسین‌ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش‌های مستمر در تلاش است خدمات را  با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد .  پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می‌کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می‌گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

#نظرات_مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند ؟


سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
آرش ربانی ، 15 اردیبهشت 1401

در کل خوب بودند من راضی بودم

غلامرضا زمانی اسفهرانی
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
حجت الله حق شناس ، 15 اردیبهشت 1401

دستشون درد نکنه منکه واقعا راضی بودم

امید قناعتی
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
حسین اهوازی ، 18 اردیبهشت 1401

خوب

محمد جعفری
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
زهرا سهرابی ، 21 اردیبهشت 1401

خیلی خوب بودن

محمد جعفری
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی
جعفر قدیمی ، 03 خرداد 1401

کارشون خوب بود ممنونم ازشون

محمد جعفری
سرویس یا تعمیر توالت فرنگی

برای شروع آماده اید ؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول


بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین توالت فرنگی برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

سرویس یا تعمیر توالت فرنگی، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.

در صورتی که شما مشکل توالت فرنگی خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

اگردر عملکرد توالت فرنگی خود تغییراتی مثل قطع بی دلیل آب کاسه فرنگی، مسدود شدن توالت فرنگی، از کار افتادن سیفون توالت فرنگی و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر کولر گازی خود اقدام کنید.