تعمیر کولر گازی مدیا اصفهان


تعمیر و سرویس کولر گازی مدیا در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ است که نه تنها در فصل تابستان که در فصل زمستان هم تعداد زیادی از سفارشات الوپایپینگ را به خود اختصاص داده است. کولر گازی و اسپلیت ها وسایل سرمایشی هستند که امروزه در هر خانه ای شاهد وجود آن ها هستیم. در واقع می توان گفت تحمل گرمای طاقت فرسای تابستان چیزی جز این را هم طلب نمی کند !!! اما گفتنی است این وسایل سرمایشی ( و در برخی موارد گرمایشی) کوچک و مدرن هم، که از قضا طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند؛ ممکن است دچار مشکل شوند. فکر تحمل گرمای بیش از اندازه ی روزهای تابستانی آن هم بدون وسیله ی سرمایشی یا حتی تحمل سرمای زمستان بدون هیچ گرم کننده ای غیرممکن و آزاردهنده است حتی برای یک روز! پس مسئله اصلی در این مورد یافتن یک متخصص با تجربه و کاربلد در زمینه تعمیر کولر گازی است، اما الوپایپینگ این کار را برای شما بسیار آسان کرده است. کافی است در صورت برخورد با مواردی مثل:

  • روشن نشدن کولر گازی
  • ارورهای مختلف
  • پرتاب باد ضعیف یا گرم
  • نشتی از کولر
  • کار نکردن ریموت کولر گازی
  • یخ زدن پنل داخلی یا اواپراتور
  • از کار افتادن حالت گرمایش دستگاه
  • و ...

سفارش خود را در این صفحه ثبت کنید. در این صورت در سریع ترین زمان ممکن یکی از تکنسین های الوپایپینگ برای انجام کار و هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت. آسایش را از ما بخواهید.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر کولر گازی مدیا اصفهان

تعمیر کولر گازی مدیا اصفهان شبانه روزی

تعمیر کولر گازی مدیا در اصفهان در فصل تابستان و گرمای شدید، ممکن است نیاز شود. یعنی کولر شما در حین کار، به طور ناگهانی دچار مشکل شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. در این صورت باید ابتدا عیب یابی دستگاه و سپس تعمیر آن انجام شود. می‌توانید از تعمیرکاران حرفه ای کولر گازی مدیا اصفهانی الوپایپینگ، کمک بگیرید. برند مدیا در سال 1968 در کشور چین، کار خود را با تولید لوازم برقی آغاز کرد. محصولات پرطرفدار این شرکت، تجهیزات تهویه مطبوع مانند کولر گازی، داکت اسپلیت و … است. کیفیت بالای برند مدیا سبب شده تا این مارک جزو 5 برند پرطرفدار در دنیا باشد. در ادامه به بررسی مشکلات کولر گازی مدیا می‌پردازیم.

تعمیرکار کولر گازی مدیا در اصفهان

مشکلات رایج منجر به تعمیر کولر گازی مدیا در اصفهان

ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که کولر گازی در فصل تابستان و گرمای شدید از کار بیفتد. در این صورت لازم است تا عیب یابی و تعمیر آن را انجام دهید. الوپایپینگ در زمینه تعمیر کولر گازی در اصفهان به شما کمک خواهد کرد.

شنیدن سر و صدا از کولر گازی مدیا

در صورت شنیدن صدای بیش از اندازه از کولر گازی، ابتدا باید به بررسی فن کولر گازی بپردازید و از اینکه چیزی به آن گیر نکرده باشد، مطمئن شوید. برای این کار باید به باز کردن بدنه کولر گازی و بررسی فن بپردازید. در این صورت اگر با وجود چیزی درون فن مواجه شدید، آن را برطرف کنید. اگر فن دچار مشکل شده، باید تعمیر شود. سپس باید به بررسی سینی پشت یونیت داخلی بپردازید و مطمئن شوید که پیچ‌های آن سفت باشد. در صورت شل بودن پیچ‌های پشت یونیت داخلی، در زمان کارکرد یونیت و با تکان خوردن آن، سر و صدا به وجود می‌آید؛ برای جلوگیری از بروز این مشکل می‌توانید با نصاب کولر گازی در اصفهان تماس بگیرید. در این صورت باید برای سرویس کولر گازی مدیا در اصفهان پیچ‌ها را سفت کنید. دلیل دیگر برای بروز سرو صدا در کولر، این است که پیچ‌های کمپرسور در یونیت خارجی شل شده است. در این صورت برای رفع مشکل، باید پیچ کمپرسور را محکم کنید.

تعمیر کولر گازی مدیا در اصفهان در صورت وجود برفک

ممکن است اسپلیت شما دچار برفک زدگی شود. در این شرایط باید ابتدا به بررسی فن کولر گازی بپردازید. در صورتی که با سوختن فن مواجه شدید، باید به تعویض آن بپردازید و در غیر اینصورت، به بررسی قسمت‌های دیگر بپردازید. ممکن است با سوراخ شدن مخزن یا لوله انتقال مبرد مواجه شوید که این مورد سبب نشت گاز به بیرون و یخ زدگی شده باشد. در این صورت باید به رفع نشتی بپردازید و یا لوله‌ها را عوض کنید تا تعمیر کولر گازی مدیا اصفهان انجام شود. همچنین در صورتی که گاز مبرد کم باشد، برفک زدن کولر گازی اتفاق می‌افتد. در این صورت نیز با شارژ کولر گازی، مشکل آن را برطرف کنید.

آبریزی از کولر گازی مدیا

یکی از مشکلات رایج دیگر در کولر گازی مدیا، نشت آب است که معمولا نیز به راحتی برطرف می‌شود. دلیل اول این اتفاق، یخ زدگی کولر است که بعد از اینکه کولر گازی خاموش شود، با گرم شدن، نشتی آب اتفاق می‌افتد. در این شرایط باید توجه خود را بر محل یخ زدگی کولر گازی بگذارید. حال باید برای عیب یابی کولر، به بررسی لوله خروجی آب ناشی از رطوبت محیط و کولر گازی بپردازید و از عدم گرفتگی و سرریز شدن آن، مطمئن شوید. ممکن است با سوراخ شدن لوله آب خروجی مواجه شوید که باید به تعویض لوله بپردازید تا جلوی نشت آب را بگیرید.

تعمیر کولر گازی مدیا اصفهان در صورت خاموش شدن ناگهانی

ممکن است گاهی اوقات با خاموش شدن ناگهانی کولر گازی مواجه شوید. در این صورت باید مشکل دستگاه را پیدا کنید. ممکن است دلیل اصلی این مشکل، خازن دستگاه شما باشد. در این صورت باید ابتدا به کمک آمپرمتر، به بررسی خازن بپردازید و در صورتی که دچار سوختگی شده باشد، باید به تعویض آن بپردازید. اگر خارج شدن یکی از پایه‌های خازن از جای خود نیز اتفاق افتاده، می‌توانید با اتصال آن، به رفع مشکل بپردازید. بیشتر اوقات، خرابی یکی از قطعات الکتریکی روی برد اصلی، دلیل خاموش شدن ناگهانی کولر گازی است که باید با بررسی تمام قطعات برد، قطعه معیوب را پیدا کنید و به تعویض آن بپردازید. در صورتی که فیلترهای کولر گازی مدیا، کثیف باشد نیز، ممکن است مشکل خاموش شدن ناگهانی را برای کولر به دنبال داشته باشد. بنابراین با سرویس، می‌توانید از بروز این مشکلات جلوگیری کنید. همچنین دلیل دیگر برای بروز این مشکل، خرابی کمپرسور است که در این شرایط باید از تعمیرکار حرفه‌ای برای سرویس کولر گازی مدیا در اصفهان کمک بگیرید.

عدم روشن شدن کولر گازی مدیا

گاهی اوقات ممکن است با زدن دکمه استارت، کولر گازی شما روشن نشود. در این شرایط باید به عیب یابی کولر گازی بپردازید. اولین کاری که باید بکنید، دو شاخه یا پریز برق را به کمک فازمتر بررسی کنید و در صورت وجود مشکل، آن را برطرف کنید. دلیل دیگر برای بروز ایم مشکل، خرابی ترموستات است. وظیفه ترموستات، تنظیم دمای کولر است و اگر به درستی عملکرد خود را انجام ندهد، به کولر اجازه روشن شدن را نمی‌دهد.

تعمیر کولر گازی مدیا در اصفهان

بررسی کدهای خطا  برای تعمیر کولر گازی مدیا اصفهان

یکی از بهترین روش‌های عیب یابی کولر گازی مدیا، بررسی ارورهای دستگاه است. به راحتی می‌توان با مراجعه به دفترچه راهنمای کولر گازی، ایراد آن را شناسایی و مشکل کولر را برطرف کرد.

کد خطا E0 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در برد الکتریکی دستگاه

کد خطا E1 : علت بروز کد خطا قطع ارتباط میان یونیت داخلی و خارجی

کد خطا E2 : علت بروز کد خطا قطع ارتباط میان برد اصلی با پنل داخلی و سایر قطعات

کد خطا E3 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در فن موتور و عدم کارکرد درست آن

کد خطا E4 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در سنسور روم

کد خطا E5 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در سنسور پایپ کولر گازی

کد خطا P0 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در برد اینورتر IGBT در صورت نیاز به تعمیر به صفحه تعمیر برد کولر گازی در اصفهان مراجعه فرمایید.

کد خطا P1 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در کولر گازی به دلیل نوسانات ولتاژ ورودی

کد خطا P2 : علت بروز کد خطا به وجود آمدن مشکل در عملکرد محافظ دمای کمپرسور

کد خطا P4 : علت بروز کد خطا عدم راه اندازی کمپرسور

کد خطا F0 : علت بروز کد خطا بروز اورلود در کمپرسور کولر گازی

کد خطا F1 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در سنسور روم کندانسور

کد خطا F2 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در سنسور پایپ

کد خطا F3 : علت بروز کد خطا وجود مشکل در لوله رفت کمپرسور

کد خطا F4 : علت بروز کد خطا به وجود آمدن مشکل در یونیت داخلی به صورت کلی

کد خطا EC : علت بروز کد خطا به وجود آمدن مشکل در خصوص گاز کولر گازی

سرویس کولر گازی مدیا در اصفهان با الوپایپینگ

چرا انتخاب الوپایپینگ برای تعمیر اسپلیت مدیا در اصفهان ؟

تعمیر کولر گازی مدیا در اصفهان کاری تخصصی است و هر کسی نمی‌تواند آن را انجام دهد. بهتر است برای عیب یابی از یک مرکز تخصصی کمک بگیرید. شرکت الوپایپینگ برای تعمیرات اسپلیت مدیا در اصفهان در کنار شما است. تنها کافی است درخواست خود مبنی بر تعمیر کولر گازی را در وب سایت ما ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید. تعمیرکاران متبحر و حرفه‌ای حداکثر تا  بعد با شما تماس می‌گیرند. تعمیرکاران ما از فیلترهای کیفیتی عبور کرده‌اند و ما تا سه روز تمامی خدمات انجام شده را ضمانت می‌دهیم تا خیال شما را آسوده کنیم.

سوالات متداول


بله، کلیه خدمات انجام شده توسط تعمیرکاران الوپایپینگ دارای ضمانت بوده و تا سه روز قابل پیگیری است.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین کولر گازی مدیا برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل کولر گازی مدیا خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

تعمیر و سرویس کولر گازی مدیا، در حال حاضر توسط الوپایپینگ فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.
0.0 امتیاز از 0 رای