تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان


تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ است که نه تنها در فصل تابستان که در فصل زمستان هم تعداد زیادی از سفارشات الوپایپینگ را به خود اختصاص داده است. کولر گازی و اسپلیت ها وسایل سرمایشی هستند که امروزه در هر خانه ای شاهد وجود آن ها هستیم. در واقع می توان گفت تحمل گرمای طاقت فرسای تابستان چیزی جز این را هم طلب نمی کند !!! اما گفتنی است این وسایل سرمایشی ( و در برخی موارد گرمایشی) کوچک و مدرن هم، که از قضا طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند؛ ممکن است دچار مشکل شوند. فکر تحمل گرمای بیش از اندازه ی روزهای تابستانی آن هم بدون وسیله ی سرمایشی یا حتی تحمل سرمای زمستان بدون هیچ گرم کننده ای غیرممکن و آزاردهنده است حتی برای یک روز!

پس مسئله اصلی در این مورد یافتن یک متخصص با تجربه و کاربلد در زمینه تعمیر کولر گازی است، اما الوپایپینگ این کار را برای شما بسیار آسان کرده است. کافی است در صورت برخورد با مواردی مثل:

 • روشن نشدن کولر گازی
 • ارورهای مختلف
 • پرتاب باد ضعیف یا گرم
 • نشتی از کولر
 • کار نکردن ریموت کولر گازی
 • یخ زدن پنل داخلی یا اواپراتور
 • از کار افتادن حالت گرمایش دستگاه
 • و ...

سفارش خود را در این صفحه ثبت کنید. در این صورت در سریع ترین زمان ممکن یکی از تکنسین های الوپایپینگ برای انجام کار و هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت. آسایش را از ما بخواهید. 

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان

تعمیر شبانه روزی کولر گازی اجنرال اصفهان درهمه روزهای هفته

تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان یکی دیگر از خدماتی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. چرا که برند اجنرال یکی از برندهای معروف در کشور است، ولی این محبوبیت دلیل بر خراب نشدن این کولر گازی نیست. در این مقاله به بررسی مشکلات رایج  برای کولر گازی اجنرال می‌پردازیم. شما می‌توانید از تیم الوپایپینگ برای سرویس کولر گازی اجنرال در اصفهان کمک بگیرید. همچنین مشاوران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

تعمیرکار کولر گازی اجنرال در اصفهان

آشنایی با کولر گازی اجنرال

یکی از برندهای با کیفیت و محبوب در ایران، کولر گازی اجنرال است. سازنده این برند کولر گازی در کشور ژاپن و زیر نظر شرکت فوجیتسو می‌باشد. از سال 1371، ورود این برند به ایران آغاز شده است و طرفداران خود را در بازار ایران به دست آورده است. دلیل این محبوبیت نیز، کیفیت مناسب و کارکرد مناسب برای گرم و یا سرد کردن محیط، توسط کولر گازی اجنرال است. نوع اینورتر کولر گازی اجنرال، در مصرف انرژی صرفه جویی بیشتری نسبت به مدل معمولی می‌کند. همچنین مدل‌های مختلف کولر گازی اجنرال وجود دارد که شامل کاستی، دو تکه، پنجره‌ای و ... می‌باشد که هر کدام به برطرف کردن یک نیاز می‌پردازند. از انواع کولر گازی اجنرال در مکان‌های مختلفی مانند شرکت‌ها، منازل، بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، کارخانه‌ها، ادارت و ... بسته به نیاز استفاده می‌شود. این کولر گازی نیز مانند تمام دستگاه‌های دیگر دچار مشکلاتی می‌شود که نیاز به تعمیرات کولر گازی اجنرال اصفهان خواهد داشت.

دلایل نیاز به تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان 

اگر دستگاه کولر گازی اجنرال دچار مشکل شد، باید تعمیر آن را انجام دهید. البته اگر اهل کارهای فنی نیستید، نباید خودتان این کار را انجام دهید. در این قسمت مشکلات رایج کولر گازی اجنرال را بررسی خواهیم کرد و دلیل بروز هر مشکل را بررسی می‌کنیم.

1 – کولر گازی اجنرال نمی‌تواند روشن شود.

 • این مشکل به راحتی قابل حل است. ممکن است اصلا کولر به برق متصل نباشد. در نتیجه ابتدا باید این مورد را بررسی کنید.
 • ممکن است پریز برق دچار خرابی شده باشد.
 • ممکن است مشکل از دو شاخه کولر گازی اجنرال باشد. برای تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان باید به تعویض دوشاخه بپردازید.
 • این احتمال نیز وجود دارد که با قطع شدن سیم‌های داخلی کولر گازی اجنرال مواجه باشید. بنابراین باید آن‌ها را تعمیر کنید. به این صورت که باید بررسی سیم‌ها را به کمک فازمتر و یا آمپرمتر انجام دهید تا قطعی را پیدا کنید و آن را برطرف کنید.در این حالت باید به سراغ تعمیر برد کولر گازی اجنرال در اصفهان بروید.

2 - تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان در صورت خاموش شدن ناگهانی

ممکن است گاهی اوقات کولر گازی به طور ناگهانی خاموش شود که این مورد ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. اولین مورد سوختن خازن است. اگر چنین مشکلی وجود داشته باشد کافی است خازن تعویض شود؛ برای این کار باید به سراغ تعمیر برد کولر گازی اجنرال در اصفهان بروید. مشکل بعدی ممکن است از ترموستات باشد یعنی نداشتن تایمر سبب خاموش شدن ناگهانی کولر گازی شود. همچنین ممکن است نیم سوز شدن و یا سوختن کمپرسور، دلیل بروز این مشکل باشد. در این حالت می‌توانید از خدمات تعمیر کمپرسور کولر گازی در اصفهان استفاده کنید.

 تعمیر کولر گازی ااجنرال در اصفهان

3 – از کولر گازی اجنرال باد گرم خارج می‌شود.

اگر پس از روشن کردن کولر گازی اجنرال با خروج باد گرم روبه رو شدید، باید به بررسی موارد زیر بپردازید تا بتوانید مشکل کولر گازی خود را رفع کنید. ممکن است کثیف بودن فیلترهای کولر گازی از انتقال درست هوا به خارج جلوگیری کند و به همین دلیل باد خروجی از کولر، گرم شود. همچنین ممکن است این مشکل به این دلیل اتفاق افتاده باشد که گاز کولر گازی تمام شده باشد. در نتیجه برای  تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان باید شارژ گاز دستگاه را انجام دهید. دلیل دیگر بروز این مشکل، ممکن است از ترموستات باشد. به این ترتیب باید برای خنک شدن محیط، درجه ترموستات را بالا ببرید. همچنین می‌توانید ازخدمات تعمیر برد کولر گازی اجنرال هم استفاده کنید. در صورت بروز چنین مشکلی برای شارژ گاز کولر گازی در اصفهان با ما در الوپایپینگ تماس بگیرید.

4 - تعمیرات کولر گازی اجنرال در اصفهان برای نشتی آب

باید ابتدا زمان‌های نشت آب را بررسی کنید، سپس عیب یابی کولر گازی را به صورت دقیق انجام دهید. اگر کولر گازی اجنرال خاموش است و نشتی آب اتفاق می‌افتد، نشان دهنده این است که فیلترها کثیف هستند و یا گاز کم شده است. در این صورت زمان روشن بودن کولر گازی، سرما به درستی از کولر گازی خارج نمی‌شود و همین امر سبب می‌شود تا لوله‌های کولر گازی اجنرال یخ بزند. در نتیجه با خاموش کردن کولر گازی، یخ‌ها شروع به آب شدن می‌کنند و از دستگاه نشتی می‌دهند. برای اینکه این مشکل را برطرف کنید، باید به شستشوی فیلترها و یا تعویض آن‌ها بپردازید؛ و یا اگر مشکل از شارژ گاز است، آن را شارژ کنید. اگر باز هم مشکل شما برطرف نشد، می‌توانید از alopiping.com برای تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان کمک بگیرید.

5 - فن داخلی کولر گازی اجنرال اصلا کار نمی‌کند.

اگر مشکل کولر گازی اجنرال، این است که فن دستگاه کار نمی‌کند، باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • ابتدا باید پره‌های فن را بررسی کنید که به چیزی گیر نکرده باشند. چون همین مورد از چرخش پره‌ها جلوگیری می‌کند. اگر چنین موردی بود، باید برطرف شود.
 • در مرحله دوم باید به بررسی سیم‌های اطراف فن بپردازید و چک کنید که دچار قطعی نشده باشند. در صورت مشاهده قطعی باید آن را برطرف کنید.
 • اگر هیچ کدام از این موارد، مشکل کولر گازی شما نبود، احتمال دارد که مشکل از قطعات داخلی دستگاه مانند موتور و یا تسمه باشد. بنابراین باید برای بررسی و رفع ایراد آن‌ها اقدام کنید و در صورت نیاز، به تعویض آن‌ها بپردازید.
 • اگر با انجام تمام این موارد هنوز هم  مشکل پا برجاست، یعنی فن کولر گازی سوخته است و برای تعمیر کولر گازی اجنرال نیاز به تعویض فن است. 

6 – صدای عجیب و غیرطبیعی از کولر گازی شنیده می‌شود.

معمولا در زمان کار کولر گازی، صدایی غیر طبیعی به گوش می‌رسد که برای افراد آزاردهنده است و عدم توجه به آن نیز سبب سوختن و یا خرابی در قطعات دیگر دستگاه شما خواهد شد. بنابراین باید حتما برای رفع آن در اسرع وقت اقدام کنید و با تعمیرکار کولر گازی در اصفهان تماس بگیرید. در مرحله اول به بررسی فن بپردازید. ممکن است گیر کردن جسمی به فن، سبب تولید صدا شده باشد و با گذشت زمان جلوی حرکت فن را نیز بگیرد و سبب سوختن آن شود. در مرحله بعدی باید به بررسی سینی که محل نصب یونیت داخلی است، بپردازید. چرا که ممکن است پیچ‌های آن شل شده باشد و سبب تولید صدا شود. اگر از یونیت بیرونی صدا به گوش می‌رسد، باید به باز کردن آن و بررسی کمپرسور بپردازید. در این حالت ممکن است ایجاد صدا به دلیل شل شدن پیچ‌های اتصال کمپرسور باشد.

تعمیرات کولر گازی اجنرال در اصفهان

چرا الوپایپینگ برای تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان؟

در این مقاله با کولر گازی برند اجنرال آشنا شدید و مشکلات رایج برای این دستگاه را آموختید. حال می‌توانید برای تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان اقدامات لازم را انجام دهید. سعی کنید خودتان برای تعمیر کولر گازی خود، اقدامی نکنید؛ چرا که ممکن است موجب آسیب به دستگاه و یا خودتان شوید. شرکت الوپایپینگ برای سرویس کولر گازی اجنرال اصفهان به شما کمک خواهد کرد. شرکت ما یک تیم مشکل از تعمیرکاران باتجربه و متخصص در این زمینه دارد. تنها کافی است سفارش خود را از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی ثبت کنید. بقیه کارها را به ما بسپارید. همچنین تا سه روز می‌توانید سفارش ثبت شده خود را پیگیری کنید.

سوالات متداول


اگردر عملکرد کولر گازی اجنرال خود تغییراتی مثل کم شدن باد، خنک نکردن، از کار افتادن قابلیت گرمایش کولر گازی و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر کولر گازی اجنرال خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین کولر گازی اجنرال برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل کولر گازی اجنرال خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

این مورد بستگی به مشکل دستگاه دارد. خدمات الوپایپینگ تا حد امکان در محل انجام می‌شود اما بعد از بررسی کولر گازی اجنرال در صورت نیاز، تکنسین با رضایت شما دستگاه را برای تعمیر از محل خارج می‌کند.
1.0 امتیاز از 1 رای