شیوه سفارش گیری در الوپایپینگ

چه طوری می تونم شروع به کار کنم ؟

ابتدا باید جهت فعال‌سازی و دریافت سفارشات به کنترل پنل خود مراجعه کنید و گزینه فعال هستم را انتخاب کنید ( برای آشنایی بیشتر با نحوه فعال سازی و تکمیل پروفایل کاربری خود به لینک به آدرس alopiping.com/mag/technician-profile مراجعه کنید)

 

 

در مرحله بعد  به این نکته دقت کنید که کیف پول شما (اعتبار از قبل شارژ شده )باید همیشه حداقل مبلغ ۲۵۰ هزار تومان اعتبار داشته باشد.

چگونه حساب کاربری خود را چک کنم یا آن را شارژکنم؟

لطفا برای اطلاع از چگونگی شارژ حساب خود و نحوه چک کردن آن به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 

چه طوری می‌تونم سفارش بگیرم؟

سفارشات از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. بعد از دریافت پیامک و کلیک روی لینک مربوطه به صفحه کنترل پنل خود هدایت شده و از این طریق می توانید جزییات سفارش را بررسی و  پس از اطلاع از جزئیات در صورت تمایل دکمه قبول سفارش را بزنید. در این صورت اطلاعات مشتری برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید برای هماهنگی با مشتری تماس بگیرید. سفارش همانند تصویر زیر به شما اطلاع رسانی می‌شود. پیامک اطلاع رسانی سفارش

جزئیات سفارش شامل چه مواردی می‌باشد؟

جزئیات سفارش شامل منطقه سفارش، شرحی از خدماتی که مشتری نیاز دارد و مدت زمان مورد نظر مشتری برای انجام کار است. جزئیات سفارش

چگونه با مشتری هماهنگ کنم؟

پس از قبول و دریافت جزئیات سفارش، حداکثر تا مدت ۲۰ دقیقه با مشتری تماس بگیرید و ساعت مراجعه را هماهنگ کنید.جهت راحتی و صرفه جویی در زمان برای آدرس های نامشخص از لوکیشن ثبت شده توسط مشتری استفاده کنید یا از مشتری در خواست ارسال لوکیشن نمایید.

شیوه ارجاع سفارشات به چه صورت است؟

سفارشات بعد از بررسی و تایید توسط کارشناسان الوپایپینگ براساس مناطق فعالیت، مهارت و تخصص شما و میزان امتیازی که از مشتریان گذشته خود کسب کرده‌اید، روی پلتفرم به شما اطلاع رسانی می‌شود.لازم است بدانید سفارشات به صورت مناقصه ای انجام نمی‌شود. یعنی سفارش بعد از بررسی کارشناسان تنها برای تکنسین‌هایی ارسال می‌شود که بالاترین همخوانی را با شرایط مورد نظر دارند و تنها فردی که نسبت به قبول سفارش سریع‌تر اقدام کند، به اطلاعات مشتری دسترسی پیدا می‌کند. در این صورت هرگز چندین تکنسین به مشتری قیمت نمی‌دهند.

پس از قبول سفارش، قابلیت دسترسی به آدرس و شماره مشتری مورد نظر برای شما باز می‌شود. در این مرحله قابلیت دسترسی به پروفایل کاربری شما نیز برای مشتری فراهم است. پس سعی کنید پروفایل خود را تا حد امکان با نظرات مشتریان قبل و نمونه کارهای خود تکمیل کنید و از این طریق حس اعتماد و اطمینان مشتری را برانگیزید.

وضعیت سفارشات را از چه طریق اعلام کنم؟

حتما در تمامی مراحل، وضعیت سفارش را با مراجعه به کنترل پنل و کلیک روی عملیات وضعیت سفارش (کنسل، تعلیق، رسید کالا و اتمام کار (فاکتور صادر کنید) مشخص کنید. مشخص کردن وضعیت سفارش بعد از دریافت و پذیرش سفارش، در صورت انجام نشدن سفارش در همان روز و موکول شدن به روزهای آینده، سفارش را در کنترل پنل خود همراه با گزارش، تعلیق اعلام نمایید. با انجام این کار سفارش فعال شما به حالت تعلیق تغییر می‌کند و طبق الگوریتم سیستمی الوپایپینگ، با تشخیص کاهش و یا اتمام سفارشات فعال شما، سفارشات دیگری به شما ارجاع داده می‌شود.

توجه: مشخص کردن وضعیت سفارشات خود در نرم افزار در طول روز الزامی است و در میزان امتیازات و ارجاع سفارشات به شما تاثیر دارد.

اگر برای تعمیر نیاز داشتم قطعه‌ای را از منزل مشتری خارج کنم، چه کاری باید انجام دهیم؟

در صورتی که نیاز است قطعه‌ای را از منزل مشتری برای تعمیر خارج کنید (موتور کولر، پمپ آب و غیره) در قبال دریافت جنس، به او از طریق نرم افزار رسید دیجیتال ارائه کنید و وضعیت جنس را به طور کامل مشخص نمایید.
برای این منظور و برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ابتدا قبل از خارج کردن قطعه از منزل، عکسی از آن تهیه کنید. شما می‌توانید از منوی نرم افزار بعد از اینکه وضعیت سفارش را به در حال انجام تغییر دادی، با فشردن گزینه رسید کالا که در تصویر قبلی قابل مشاهده است، برای مشتری رسید صادر کنید.

 

 

رسید کالا

آیا نیاز است به مشتری فاکتور بدهم؟

صدور فاکتور برای مشتری الزامی است حتی اگر مشتری نیازی به فاکتور نداشته باشد. عدم صدور فاکتور برای مشتری، امتیاز منفی به دنبال دارد و وضعیت سفارش شما همیشه در حال کار باقی می‌ماند که این موضوع در سفارش گیری شما تاثیر دارد و باعث می‌شود به علت سفارشات فعال در پروفایل شما، سفارش دیگری به شما اطلاع رسانی نشود.در پایان کار از طریق کنترل پنل با کلیک روی دکمه اتمام کار برای مشتری فاکتور صادر کنید و کد تایید فاکتور را به مشتری ارائه دهید. همچنین بعد از اتمام کار حتما از مشتری بخواهید در نظر سنجی شرکت کند و به شما امتیاز دهد.

چگونه فاکتور صادر کنم؟

پس از اتمام کار وضعیت سفارش را از طریق مراجعه به دکمه عملیات که در بخش های قبل گفته شد به اتمام کار تغییر دهید سپس طبق تصویر زیر  صفحه صدور فاکتور برای شما باز می‌شود. شرح تمامی موارد موجود اعم از جنس‌ها و لوازم مصرفی و همچنین خدمات ارائه شده به مشتری را به صورت جزء به جزء همراه با قیمیت وارد کنید. با فشردن گزینه سطر جدید هم می توانیدموارد دیگر را اضافه کنید.
صدور فاکتور
اگر فاکتور شما داری توضیح مهمی هست، داخل قسمت توضیحات آن را وارد کنید و سپس دکمه محاسب هزینه را بزنید. پس از چک کردن فاکتور با فشردن دکمه ارسال اطلاعات در پایین صفحه، فاکتور شما ثبت می‌شود. همچنین فاکتور صادر شده توسط شما برای مشتری پیامک شده و مشتری می تواند نسبت به رویت یا پرداخت آن اقدام کند.

 

توجه!در زمان پر کردن فاکتور، تمامی اجناس مصرفی را به طور کامل و جزء به جزء  از داخل نرم افزار انتخاب کنید و همراه با تعداد و قیمت ذکر کنید.

تکنسین گرامی لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحات زیر مراجعه کنید.

چه طوری پروفایل کاربری خود را کامل کنم؟

الوپایپینگ در تلاش است که با ایجاد قابلیت‌های جدید، فعالیت شما تکنسین‌های عزیز را نسبت به گذشته کارامدتر کند. در همین راستا با اضافه شدن بخش پروفایل تکنسین، این امکان را برای شما به وجود آورده است تا با تکمیل پروفایل خود و قراردادن سوابق کاری و تصاویر مربوط در آن، خود را به طور کامل به مشتریان معرفی کنید و اعتمادشان را جلب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل پروفایل خود وارد لینک زیر شوید.

alopiping.com/mag/technician-profile

شرایط و قوانین
الوپایپینگ برای کاهش مشکلات احتمالی و تسهیل خدمت رسانی و روابط میان مشتریان و تکنسین‌ها قوانینی را وضع کرده است که در صفحه زیر به صورت کامل به آن پرداخته‌ایم.
alopiping.com/terms

تعرفه خدمات
تعرفه خدمات به صورت دوره ای از تمامی تکنسین ها استعلام قیمت خواهد شد و  میانگین قیمت  برای مشتری و تکنسین اطلاع رسانی خواهد شد .
alopiping.com/price

نحوه قوانین برخورد با مشتری

کلیه تکنسین های  ارائه کننده خدمات مشغول به فعالیت در پلتفرم الوپایپینگ مکلف به رعایت قوانین هستند. این دستورالعمل ها و قوانین را در لینک زیر مشاهده کنید.
alopiping.com/mag/how-speak-to-customer

شرایط محاسبه امتیاز تکنسین

هر سفارشی که به‌وسیله تکنسین انجام می‌شود، برای او امتیازی دارد. این امتیاز از سمت مشتری به تکنسین مربوطه تعلق می‌گیرد. جهت کسب جزییات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.
alopiping.com/mag/rating

حریم خصوصی
رعایت حریم شخصی کاربران برای الوپایپینگ بسیار حائز اهمیت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به لینک زیر مراجعه کنید
alopiping.com/privacy

امتیاز وفاداری چیه؟تنها چیزی که می‌تونه خستگیتو جبران کنه، یه طرح تشویقی دلچسبه!
alopiping.com/mag/incentive-portal

طرح جمعه های طلایی!یه طرح تشویقی جذاب برای روزهای تعطیل!
https://alopiping.com/mag/golden-friday-in-alopiping

سفارشات پروژه ایبرای اطلاع از شرایط و دریافت سفارشات پروژه ای به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://alopiping.com/mag/project-orders

5/5 - (1 امتیاز)
برچسب ها :
سوال فنی داری از ما بپرس!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

ممکن است این مطالب را هم دوس داشته باشید!

مطالب مرتبطی موجود نیست