تعمیر و سرویس پکیج باکسی اصفهان


تعمیر و سرویس پکیج باکسی در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ می باشد که در تمامی فصول سال متقاضیان زیادی دارد. در واقع پکیج یکی از سیستم های گرمایشی می باشد که نه تنها در زمستان بلکه در دیگر فصول سال نیز نقش مهم و ضروری را در زندگی ما دارد. گرمایش محیط در فصول سرد سال و تامین آب گرم مصرفی درتمامی فصل ها اهمیت پکیج و کارکرد صحیح آن در زندگی روزمره را افزایش می‌دهد. ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به علت بروز مشکل در یکی از وسایل خانه برای مدتی قادر به استفاده از آن نبوده‌اید اما پکیج از آن دست وسایل ضروری محسوب می‌شود که خرابی و کارکرد می‌تواند به راحتی زندگی را برای شما سخت و طاقت فرسا کند. کافی است برای چند لحظه به شرایط ذکر شده فکر کنید.

مرحله ی بعد در این زمان پیدا کردن یک تعمیرکار متخصص و با تجربه برای تعمیر پکیج است. اما ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود، سختی‌های جستجو برای پیدا کردن یک متخصص کار بلد یک طرف قضیه و هماهنگی با متخصص مربوطه و سرعت عمل وی طرف دیگر داستان است که اکثر افراد در این مرحله دچار دردسر می‌شوند و از کار و زندگی خود عقب می‌مانند.

اما الوپایپینگ راه حل این مشکل بزرگ را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق همین صفحه سفارش تعمیر و سرویس پکیج باکسی​​​​​​​ در اصفهان را ثبت نمایید. در کم ترین زمان ممکن یک تکنسین متخصص از مجموعه ما با شما تماس گرفته و برای تعمیر پکیج به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند.

الوپایپینگ در تمامی لحظات  در کنار شما است، اگر هر زمان؛

 •     پکیج شما به صورت خود به خود خاموش شد
 •     پکیج روشن نشد
 •     چراغ چشمک زن پکیج روشن شد
 •     پکیج روشن ولی رادیاتور ها گرم نبود
 •     پکیج به سر و صدا افتاد یا نشتی آب پیدا کرد

و هر نوع مشکل دیگری، کافی است با ما تماس بگیرید.

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

مجید نظری ، 24 اسفند 1401

خوب بودند..

مرتضی یعقوبی همگینی

مرتضی یعقوبی همگینی

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

محمد فداکار ، 03 فروردین 1402

رفتار محترمانه،سرعت در انجام کار،کیفیت انجام کار

علی علی مرادی دومکانی

علی علی مرادی دومکانی

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

شرکت پرتو ایمن آرا محسن نیازی ، 08 فروردین 1402

بسیار عالی و خوش برخورد و فن عالی

رسول حیدرزاده

رسول حیدرزاده

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

مهدی دهخدا ، 10 مرداد 1402

خوب بود ولی خب الان هنوز 3 ماه نگذشته باز همون مشکل پیش اومده

+حمزه اصلانی 

+حمزه اصلانی 

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

تعمیر و سرویس پکیج باکسی

محمدحسین ضیائی ، 01 خرداد 1402

بسیار عالی و سرعتی کار کردند

+حمزه اصلانی 

+حمزه اصلانی 

تعمیر و سرویس پکیج باکسی
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر و سرویس پکیج باکسی اصفهان

تعمیرو سرویس پکیج باکسی اصفهان

تعمیر و سرویس پکیج باکسی اصفهان، یکی از خدماتی است که توسط تیم الوپایپینگ و در خصوص پکیج‌ها انجام می‌شود. پکیج باکسی چندین سال است که در بازار وجود دارد و در میان مردم محبوب و معروف شده است. محصولی که کیفیت و خدمات پس ازفروش مناسبی داشته باشد، برای مشتری نیز مورد اعتماد است. حدود 20 تا 25 قطعه در پکیج شما وجود دارند که در زمان بروز مشکل، باید تک به تک بررسی شوند. هرچه تعمیرکار مربوطه ماهرتر باشد، سرعت تعمیر دستگاه شما نیز بالاتر است. همچنین در صورتی که تعمیرکار تخصص کافی را نداشته باشد، ممکن است سبب بروز مشکل در پکیج شما شود. بنابراین در زمان تعمیر و سرویس پکیج باکسی در اصفهان، برای انتخاب تعمیرکار متخصص و متبحر، دقت  لازم را به عمل آورید.

 

 

رسوب زدایی در زمان تعمیر و سرویس پکیج باکسی اصفهان

گروهی از افراد، سرویس کردن پکیج را اتلاف هزینه می‌دانند و آن را جدی نمی‌گیرند، اما دقیقا برعکس است. انجام سرویس‌های دوره‌ای برای هر وسیله، غیر از اینکه هزینه اضافی نیست، جلوی تحمیل هزینه‌های زیاد و خسارت‌های جبران ناپذیر را نیز می‌گیرد. بهتر است قبل از اینکه پکیج باکسی شما دچار مشکل شود، به رسوب زدایی و سرویس آن بپردازید. گاهی اوقات ممکن است با افت فشار آب گرم مواجه شوید و یا مجبور به منتظر ماندن برای گرم شدن آب شوید، در این شرایط نیاز به رسوب زدایی پکیج است. برای انجام رسوب زدایی نیز باید دقت کنید و آن را به دست فرد بی تجربه نسپارید. چرا که اگر عملیات جرم گیری را کامل انجام ندهید، قسمت‌های دیگر پکیج نیز دچار گرفتگی شده و رسوبات به قسمت‌های دیگر می‌رود. در این شرایط مجبور به انجام دوباره رسوب زدایی خواهید شد. عدم توجه به رسوب زدایی در پکیج، ممکن است سبب از کار افتادن کامل پکیج و شوفاژها شود.

فواید انجام رسوب زدایی برای پکیج باکسی

 • انجام تعمیر و سرویس پکیج باکسی در اصفهان سبب افزایش بازدهی و راندمان دستگاه می‌شود.
 • در زمان سرویس پکیج، اگر متوجه وجود ایرادی درون دستگاه شوید، به راحتی می‌توانید آن را شناسایی و رفع کنید.
 • می‌توان سرویس‌های دوره‌ای را با هزینه کم انجام داد تا جلوی هزینه تعمیر سنگین گرفته شود.
 • قبل از اینکه دستگاه از کار بیفتد، ایراد آن شناسایی و رفع می‌شود و به طور کل وضعیت سلامت دستگاه مشخص می‌شود.
 • در زمان سرویس پکیج، تمیزکاری و جرم گیری دستگاه انجام شده و ظاهر آن زیبا می‌شود.

چه مواردی نشان دهنده نیاز به رسوب زدایی و تعمیر و سرویس پکیج است؟

اگر هر کدام از موارد زیر اتفاق افتاد، باید بدانید که پکیج شما نیاز به رسوب زدایی دارد و می‌توانید از alopiping کمک بگیرید.

 • کم بودن فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه
 • گرم نشدن آب توسط پکیج
 • نیاز به منتظر ماندن مدت طولانی برای گرم شدن آب
 • گرم نشدن کامل شوفاژ و رادیاتورها
 • شنیدن صدای تق تق از پکیج در زمان روشن شدن
 • بالا رفتن فشار و بار پکیج بدون هیچ دلیلی
 • نمایش ارور شماره 70 در پکیج باکسی

زمان مورد نیاز برای انجام تعمیر و سرویس پکیج باکسی اصفهان

سرویس کامل

در زمان سرویس کامل پکیج، باید تمام قطعات آن بررسی شود و سرویس پکیج به طور کامل انجام می‌شود. اگر زمان زیادی از آخرین سرویس پکیج شما می‌گذرد، بهتر است برای رسیدن به نتیجه بهتر، سرویس کامل را انتخاب کنید.

سرویس دوره‌ای

سرویس دوره‌ای برای پکیج، هر چند ماه یکبار باید انجام شود و برای اینکه زمان انجام دو سرویس به هم نزدیک است، روند آن سریع‌تر و راحت‌تر است. همچنین احتمال بروز مشکل شدید برای دستگاه نیز کمتر خواهد شد. بهتر است از ابتدای نصب دستگاه، سرویس دوره‌ای را انجام دهید. حتی خودتان نیز می‌توانید با کسب اطلاعات و مهارت، این کار را انجام دهید.

 

 

هزینه رسوب زدایی و انجام تعمیر و سرویس پکیج باکسی در اصفهان

هرچقدر میزان جرم و رسوبات در پکیج بیشتر باشد، هزینه رسوب زدایی نیز افزایش می‌یابد. گاهی اوقات تنها نیاز به یک اسیدشویی خواهید داشت ولی گاهی اوقات نیز، عملیت رسوب زدایی بسیار سخت  و پیچیده خواهد بود. بنابراین هزینه نیز بیشتر می‌شود. در این قسمت مواردی که در میزان هزینه نهایی تعمیر و سرویس پکیج باکسی اصفهان تاثیر دارد را بررسی خواهیم کرد.

نوع خرابی به وجود آمده در پکیج باکسی

اولین قدم برای محاسبه هزینه تعمیر پکیج، شناسایی مشکل آن است که باید توسط تعمیرکار انجام شود. سپس طبق لیست تعرفه، هزینه اولیه و حدودی مشخص می‌شود.

نیاز داشتن به تعویض قطعات

دومین موردی که در تعیین قیمت تعمیر پکیج باکسی موثر است، نیاز داشتن و یا عدم نیاز برای تعویض قطعه پکیج است. تعمیرکار ابتدا باید به دقت قطعه را بررسی کند و اگر قطعه قابل تعمیر است، آن را تعمیر کند. اگر مشکل قطعه با تعمیر برطرف نشود، نیاز به تعویض قطعه است که در این صورت، هزینه خرید قطعه مورد نظر نیز به هزینه نهایی اضافه می‌شود.

زمان و میزان سختی کار

سومین عامل برای تعیین قیمت تعمیر و سرویس پکیج باکسی در اصفهان، زمان مورد نیاز و میزان سختی کار است. هرچقدر تعمیرکار مجبور شود زمان بیشتری را برای عیب یابی پکیج صرف کند و و مهارت بیشتری برای تعمیر دستگاه نیاز باشد، هزینه نهایی تعمیر دستگاه نیز افزایش می‌یابد.

چه عواملی برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج باکسی موثر است؟

۱) انجام سرویس دوره‌ای برای پکیج باکسی

انجام دادن سرویس دوره‌ای و منظم برای پکیج، تاثیر زیادی در کاهش میزان هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی اصفهان دارد، چرا که اقدامات انجام شده در سرویس دوره‌ای، هزینه تعمیرات را کاهش می‌دهند.

۲) انجام سرویس کامل پکیج باکسی

اگر پکیج باکسی شما دچار خرابی شده باشد، تعمیرکار مربوطه دستگاه را بررسی و به رفع مشکل آن می‌پردازد. اگر دستگاه سالم باشد نیز، سرویس آن را در صورت نیاز انجام می‌دهد. معمولا موارد زیر در سرویس پکیج انجام می‌شوند.

 • شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
 • تعویض کلیه اورینگ‌ها و واشرهای دستگاه
 • سرویس مغزی شیر سه طرفه
 • جرم گیری مبدل ثانویه
 • تنظیم فشار گاز
 • سرویس کامل پمپ پکیج
 • سرویس مشعل
 • سرویس الکترود جرقه زن
 • جرمگیری مبدل اصلی
 • تنظیم فلنج دودکش
 • سرویس فن پکیج

۳) کنترل کردن دودکش به طور مداوم

۴) انجام هواگیری برای پکیج

۵) انجام جرم گیری و تعویض قطعات

خصوصیات لازم برای مکان نصب پکیج باکسی

 • عدم قرارگیری پکیج بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمایشی
 • رعایت فاصله حداقل یک متری دستگاه با دیوار روبه رو
 • رعایت فاصله حداقل ۱۵ سانتی متری دستگاه با دیوار یا کابینت مجاور از دو طرف
 • رعایت حداقل فاصله ۱۲۰ سانتی متری دستگاه تا زمین
 • رعایت فاصله ۳۰ سانتی متری فاصله کلاهک تعدیل دودکش به طور عمودی تا دریچه ی دودکش
 • رعایت فاصله ۳۰ سانتی متر میان دودکش و کلاهک تعدیل پکیج دیواری در زمان نصب
 • استفاده از درب کرکره‌ای برای نصب پکیج در کابینت برای تامین اکسیژن از محیط

 

 

چرا الوپایپینگ؟

تعمیر و سرویس پکیج باکسی در اصفهان یکی از اقداماتی است که در زمان عیب یابی پکیج باکسی انجام می‌شود و باید به دست افراد متخصص سپرده شود. شما می‌توانید تعمیر و سرویس پکیج باکسی اصفهان را به همکاران ما در الوپایپینگ بسپارید. تعمیرکاران ما از مراحل مختلف تجربه و تخصص عبور کرده‌اند و بسیار متبحر و با تجربه هستند. تنها  کافی است سفارش تعمیر و سرویس پکیج اصفهان را در وب سایت ما ثبت کنید تا تعمیرکار مربوطه برای انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس بگیرد. همچنین شما می‌توانید سفارش خود را تا سه روز پیگیری کنید.

 

سوالات متداول


اگر در عملکرد پکیج باکسی خود تغییراتی مثل سرد شدن آب، شنیدن صدا از پکیج، زمان زیاد برای گرم شدن آب و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر پکیج خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین پکیج برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل پکیج خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

تعمیر و سرویس پکیج باکسی، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.
0.0 امتیاز از 0 رای