تعمیر پکیج شوفاژکار اصفهان


تعمیر و سرویس پکیج شوفاژکار در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ می باشد که در تمامی فصول سال متقاضیان زیادی دارد. در واقع پکیج یکی از سیستم های گرمایشی می باشد که نه تنها در زمستان بلکه در دیگر فصول سال نیز نقش مهم و ضروری را در زندگی ما دارد. گرمایش محیط در فصول سرد سال و تامین آب گرم مصرفی درتمامی فصل ها اهمیت پکیج و کارکرد صحیح آن در زندگی روزمره را افزایش می‌دهد. ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به علت بروز مشکل در یکی از وسایل خانه برای مدتی قادر به استفاده از آن نبوده‌اید اما پکیج از آن دست وسایل ضروری محسوب می‌شود که خرابی و کارکرد می‌تواند به راحتی زندگی را برای شما سخت و طاقت فرسا کند. کافی است برای چند لحظه به شرایط ذکر شده فکر کنید.

مرحله ی بعد در این زمان پیدا کردن یک تعمیرکار متخصص و با تجربه برای تعمیر پکیج است. اما ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود، سختی‌های جستجو برای پیدا کردن یک متخصص کار بلد یک طرف قضیه و هماهنگی با متخصص مربوطه و سرعت عمل وی طرف دیگر داستان است که اکثر افراد در این مرحله دچار دردسر می‌شوند و از کار و زندگی خود عقب می‌مانند.

اما الوپایپینگ راه حل این مشکل بزرگ را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق همین صفحه سفارش تعمیر پکیج شوفاژکار در اصفهان را ثبت نمایید. در کم ترین زمان ممکن یک تکنسین متخصص از مجموعه ما با شما تماس گرفته و برای تعمیر پکیج به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند.

الوپایپینگ در تمامی لحظات  در کنار شما است، اگر هر زمان؛

 • پکیج شما به صورت خود به خود خاموش شد
 • پکیج روشن نشد
 • چراغ چشمک زن پکیج روشن شد
 • پکیج روشن ولی رادیاتور ها گرم نبود
 • پکیج به سر و صدا افتاد یا نشتی آب پیدا کرد و هر نوع مشکل دیگری، کافی است با ما تماس بگیرید .03191002024
ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

تعمیر پکیج شوفاژکار

حمیدرضا موحدی ، 22 آبان 1401

سلام خیلی مهارت درکار وخوش رو

رسول حیدرزاده

رسول حیدرزاده

تعمیر پکیج شوفاژکار
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر پکیج شوفاژکار اصفهان

تعمیرات پکیج شوفاژکار در اصفهان در همه روزهای هفته

تعمیر پکیج شوفاژکار در اصفهان به دلیل گسترده شدن استفاده از این برند در این شهر، روز به روز تقاضای بیشتری را دارد. از آنجا که هر دستگاهی در آغاز فعالیت خود نیاز به سرویس اولیه دارد؛ باید نصب پکیج در اصفهان را به یک متخصص بسپارید. از سوی دیگر در صورتی که پس از گذشت مدتی از نصب پکیج شوفاژکار نیاز به تعمیرات پیدا کردید، حتما باید با یک فرد متخصص تماس بگیرید. به همین دلیل است که ما در الو پایپینگ شماره تلفن تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیرات پکیج شوفاژکار اصفهان را به شما ارائه داده‌ایم تا بتوانید در هر ساعت از شبانه‌روز و هر روز از هفته، مشکلات احتمالی خود را برطرف کنید.

درباره پکیج شوفاژکار

شرکت صنعتی شوفاژکار حدود 50 سال است که در زمینه تولید انواع محصولات گرمایشی فعالیت دارد و سیستم‌هایی با بهترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای تعمیرات پکیج زمینی شوفاژکار در اصفهان یا نمونه‌های دیواری آن، با ما در الو پایپینگ تماس بگیرید. علاوه بر این باید بدانید که کارشناسان و تکنسین‌های ما قادر به انجام تعمیرات پکیج شوفاژکار اصفهان در مدل‌های زیر هستند:

 • پکیج دیواری شوفاژکار مدل الگانت با ظرفیت 24 و 28 کیلووات
 • پکیج دیواری مدل کامفوت با ظرفیت 24، 28، 32 و 40 کیلووات
 • پکیج دیواری مدل فلورانس با ظریفت 24، 28 و 30 کیلووات
 • پکیج دیواری مدل کاپریس با ظرفیت 24 و 28 کیلووات
 • تعمیرات پکیج زمینی شوفاژکار

سرویس پکیج شوفاژکار در اصفهان

علاوه بر انجام خدمات مربوط به تعمیر انواع پکیج شوفاژکار در اصفهان می‌توانید برای سرویس پکیج شوفاژکار اصفهان هم با ما در الو پایپینگ تماس بگیرید. نکته مهم اینجا است که شما باید سرویس پکیج را به صورت دوره‌ای انجام دهید تا این سیستم گرمایشی بتواند در همه روزهای سال به خوبی وظایف خود را انجام دهد. بنابراین حتما باید با سرویسکار پکیج در اصفهان تماس بگیرید تا با بررسی قسمت‌های مختلف این سیستم گرمایشی، عیب‌های مختلف آن را برطرف کرده و در نهایت اقدامات لازم را انجام دهد. خدمات سرویس پکیج شوفاژکار در اصفهان شامل موارد زیر می‌شوند:

رسوب زدایی پکیج

به دلیل املاحی که در آب وجود دارند، لوله‌ها و اتصالات پکیج شوفاژکار دچار رسوب گرفتگی می‌شوند که این موضوع می‌تواند در نهایت فشار آب گرم را کاهش داده یا باعث بالا رفتن فشار پکیج شود. به همین دلیل ما در الو پایپینگ، خدمات رسوب‌زدایی پکیج شوفاژکار در اصفهان را به صورت تخصصی به شما ارائه می‌دهیم.

سرویس قسمت های فنی پکیج شوفاژکار

قطعات فنی پکیج که به الکتریسیته وصل می‌شوند یا اینکه مربوط به امنیت این سیستم گرمایشی هستند، نیاز به سرویس دوره‌ای دارند. برای مثال سیستم‌های ضد یخ‌زدگی یا اتصالات برق و گاز باید به صورت دائمی کنترل شوند تا بتوانند کار خود را به خوبی انجام دهند. حتی سیستم عیب‌یاب خودکار هم باید در این سرویس‌های دوره‌ای مورد توجه قرار بگیرد تا در زمان تعمیر پکیج شوفاژکار در اصفهان، بتوان به سادگی ایراد موجود در دستگاه را تشخیص داد.

هواگیری پکیج

در صورتی که بخواهید پکیج را از حالت تابستانه به زمستانه یا برعکس تبدیل کنید، نیاز است که هواگیری لوله‌ها را با دقت انجام دهید. در غیر این صورت ممکن است فشار پکیج بالا رفته و نتواند به خوبی آب گرم تولید کند.

از دیگر خدمات سرویس پکیج شوفاژکار در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی و عیب‌یابی کلی دستگاه
 • شستشوی کامل پکیج
 • سرویس قطعات و تعمیر آن‌ها در صورت نیاز
 • بررسی مسیر تشکیل شعله و خروج دود

مشکلات رایج در تعمیرات پکیج شوفاژکار اصفهان

تعمیرات پکیج زمینی شوفاژکار در اصفهان و نمونه‌های دیواری آن، معمولا به دلایل رایجی اتفاق میافتند که در بیشتر مدل‌های پکیج مشابه هستند. به همین دلیل شما باید این نشانه و دلایل بروز آن‌ها را بشناسید تا در زمان نیاز به تعمیر پکیج شوفاژکار در اصفهان بتوانید برای تعمیرکار پکیج شوفاژکار اصفهان به خوبی این موارد را توضیح دهید.

خاموش شدن مداوم

یکی از مشکلات رایج در پکیج شوفاژکار خاموش شدن مداوم آن است که می‌تواند به دلیل کم بودن فشار گاز یا آب ورودی اتفاق بیفتد. در این مورد باید با تعمیرکار پکیج شوفاژکار در اصفهان تماس بگیرید تا با بررسی ایرادهای موجود، بتواند این مشکل را برطرف کند.

انتشار بوی گاز در محیط

در صورتی که پکیج شوفاژکار شما بوی گاز را در محیط انتشار می‌دهد، باید به دنبال یک نشتی در آن باشید. در این موارد حتما باید فلکه اصلی گاز را ببندید و در اسرع وقت برای تعمیر پکیج شوفاژکار در اصفهان اقدام کنید. ما در الو پایپینگ در این زمان‌های حساس به کمک شما می‌آییم. فرقی نمی‌کند که در چه ساعتی از شبانه‌روز یا کدام روز هفته هستیم؛ در هر صورت می‌توانید برای تعمیر پکیج شوفاژکار اصفهان با ما تماس بگیرید.

ایجاد سر و صدا

در صورتی که پکیج شوفاژکار صداهای ناهنجاری از خود تولید می‌کند، باید از شماره تلفن تعمیرکار پکیج شوفاژکار در اصفهان استفاده کرده و با او تماس بگیرید. این موضوع ممکن است به دلیل وجود هوا یا رسوب در لوله‌های پکیج اتفاق بیفتد که با استفاده از خدمات رسوب‌زدایی و هواگیری پکیج شوفاژکار در اصفهان قابل حل است.

روشن شدن انفجاری پکیج شوفاژکار

در صورتی که سیستم گرمایشی شما در زمان روشن شدن به صورت انفجاری روشن شود یا صدای زیادی تولید کند، باید مشکل را در سیستم ورودی گاز جستجو کنید. برای این کار با تعمیرکار پکیج شوفاژکار اصفهان تماس بگیرید تا مقدار گاز ورودی را تنظیم کرده یا اینکه به تنظیم فاصله میان مشعل و الکترود جرقه بپردازد. علاوه بر این به دلیل اینکه روشن شدن انفجاری ممکن است به دلیل مسدود بودن دودکش اتفاق بیفتد، باید این مورد هم بررسی شود.

بالا رفتن ناگهانی دمای آب خروجی

یکی دیگر از مشکلات رایج در تعمیرات پکیج شوفاژکار در اصفهان بالا رفتن ناگهانی دمای آب خروجی است که ممکن است به دلیل وجود نوسان در فشار گاز ورودی باشد. علاوه بر این اگر مسیر ورودی و خروجی آب مسدود باشد هم ممکن است دمای آب خروجی به طور ناگهانی افزایش پیدا کند.

روشن نشدن پکیج شوفاژکار

در صورتی که پکیج شوفاژکار روشن نمی‌شود، باید مسیر گاز ورودی را بررسی کنید. اگر این اتصال برقرار است، باید برای هواگیری پکیج با سرویسکار پکیج شوفاژکار اصفهان تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود.

هزینه تعمیر پکیج شوفاژکار در اصفهان

هزینه تعمیر پکیج شوفاژکار در اصفهان بستگی به ایرادی دارد که در این سیستم گرمایشی به وجود آمده است. بنابراین باید در ابتدا با شماره تلفن تعمیرکار پکیج در اصفهان تماس بگیرید تا عیب‌یابی پکیج شوفاژکار را انجام دهد. پس از این کار قیمت تقریبی برای شما مشخص می‌شود. برای مثال اگر نیاز به تعویض قطعه وجود داشته باشد، هزینه تعمیر پکیج شوفاژکار اصفهان بیشتر است.

چرا الو پایپینگ برای تعمیر پکیج شوفاژکار در اصفهان؟

فرقی نمی‌کند که در کدام ساعت از شبانه‌روز هستیم یا در چه روزی از هفته قرار داریم؛ هر زمان که نیاز به تعمیر پکیج شوفاژکار اصفهان پیدا کردید، می‌توانید با ما در الو پایپینگ با شماره  09937793880 تماس بگیرید. تکنسین‌های ما به محض ثبت سفارش، با شما تماس می‌گیرند و برای تعمیرات پکیج شوفاژکار در محل اعزام می‌شوند. همچنین شما تا سه روز می‌توانید سفارش خود را در الو پایپینگ پیگیری کنید.

 

سوالات متداول


قیمت تعمیر پکیج شوفاژکار اصفهان بر اساس نوع ایرادی که در سیستم گرمایشی وجود دارد و راه حل آن تعیین می‌شود. شما می‌توانید در زمان مراجعه تکنسین الو پایپینگ، این سوال را از او بپرسید و هزینه‌های تقریبی را تخمین بزنید.

تلاش ما در الو پایپینگ این است که به محض ثبت سفارش، بتوانید با تعمیرکار پکیج شوفاژکار اصفهان تماس بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات موردنظر خود را دریافت کنید.
5.0 امتیاز از 1 رای