تعمیر و سرویس پکیج ایرفو اصفهان


تعمیر و سرویس پکیج ایرفو در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ می باشد که در تمامی فصول سال متقاضیان زیادی دارد. در واقع پکیج یکی از سیستم های گرمایشی می باشد که نه تنها در زمستان بلکه در دیگر فصول سال نیز نقش مهم و ضروری را در زندگی ما دارد. گرمایش محیط در فصول سرد سال و تامین آب گرم مصرفی درتمامی فصل ها اهمیت پکیج و کارکرد صحیح آن در زندگی روزمره را افزایش می‌دهد. ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به علت بروز مشکل در یکی از وسایل خانه برای مدتی قادر به استفاده از آن نبوده‌اید اما پکیج از آن دست وسایل ضروری محسوب می‌شود که خرابی و کارکرد می‌تواند به راحتی زندگی را برای شما سخت و طاقت فرسا کند. کافی است برای چند لحظه به شرایط ذکر شده فکر کنید.

مرحله ی بعد در این زمان پیدا کردن یک تعمیرکار متخصص و با تجربه برای تعمیر پکیج است. اما ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود، سختی‌های جستجو برای پیدا کردن یک متخصص کار بلد یک طرف قضیه و هماهنگی با متخصص مربوطه و سرعت عمل وی طرف دیگر داستان است که اکثر افراد در این مرحله دچار دردسر می‌شوند و از کار و زندگی خود عقب می‌مانند.

اما الوپایپینگ راه حل این مشکل بزرگ را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق همین صفحه سفارش تعمیر پکیج ایرفو در اصفهان را ثبت نمایید. در کم ترین زمان ممکن یک تکنسین متخصص از مجموعه ما با شما تماس گرفته و برای تعمیر پکیج به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند.

الوپایپینگ در تمامی لحظات  در کنار شما است، اگر هر زمان؛

  •     پکیج شما به صورت خود به خود خاموش شد
  •     پکیج روشن نشد
  •     چراغ چشمک زن پکیج روشن شد
  •     پکیج روشن ولی رادیاتور ها گرم نبود
  •     پکیج به سر و صدا افتاد یا نشتی آب پیدا کرد و هر نوع مشکل دیگری، کافی است با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

تعمیر و سرویس پکیج ایرفو

مرتضی طهرانی ، 23 فروردین 1402

خوب بود

محمد رجبیان

محمد رجبیان

تعمیر و سرویس پکیج ایرفو
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر و سرویس پکیج ایرفو اصفهان

تعمیرو سرویس پکیج ایرفو اصفهان

تعمیر و سرویس پکیج ایرفو اصفهان، یکی از خدماتی است که توسط تیم الوپایپینگ انجام می‌شود. تیم ما متشکل از افراد باتجربه و متخصص است. در صورتی که کار تعمیر پکیج خود را به دست افراد آماتور و ناشی بسپارید، سبب بروز مشکلات بیشتری به پکیج خود می‌شود. در این مقاله در خصوص مشکلات رایج پکیج ایرفو صحبت می‌کنبیم و دلیل بروز هر کدام را بررسی می‌کنیم. در نهایت بهتر است که تشخیص نهایی مشکل پکیج خود و تعمیر و سرویس پکیج ایرفو در اصفهان را به دست افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

 

 

آشنایی با مشکلات رایج پکیج ایرفو برای تعمیر و سرویس پکیج ایرفو اصفهان

1 – عملکرد پکیج ایرفو انجام می‌شود ولی افزایش دما اتفاق نمی‌افتد.

این مشکل ممکن است به دلیل تنظیم شدن آب با درجه کم باشد. اگر با بالا بردن دما به اندازه کافی، باز هم افزایش دمای آب رخ نداد، احتمالا فیلترها یا لوله آب مسدود شده باشند و مشکل را به وجود آورده باشند. همچنین در صورتی که تداخل میان مسیر آب سرد و گرم رخ دهد، افزایش دمای آب به اندازه کافی، ایجاد نمی‌شود. دلیل دیگر می‌تواند باز نبودن کامل گاز و عدم دریافت گاز کافی، توسط دستگاه باشد.

2 – خروج بوی بد از پکیج ایرفو

در ابتدا باید بررسی کنید که بوی خارج شده از پکیج، شبیه چه بویی است. ممکن است این بو همانند بوی سوختگی باشد و یا اینکه بویی مانند دود داشته باشد. هر کدام از این بوها دلیل متفاوتی دارد.
اگر بوی خارج شده از پکیج همانند بوی دود باشد، ممکن است مشکل جدی باشد و بسیار خطرناک باشد. در این صورت مشکل رخ داده به این دلیل است که گاز به صورت ناقص سوخته است. در این شرایط، گازهای خطرناکی تولید می‌شود. همچنین ممکن است دلیل دیگر برای بروز این مشکل و به وجود آمدن این بو، وجود چربی یا آلودگی در سر دودکش باشد. بنابراین باید همه موارد بررسی شود.
اگر در رنگ شعله تغییری حاصل شد، یعنی مشعل پکیج دچار مشکل شده است. شعله‌ای که سالم باشد، به رنگ آبی است و اگر در زمان سوختن شعله، رنگ زرد و نارنجی را مشاهده کردید، یعنی شعله پکیج ایرفو شما مشکل دارد و باید تعمیر و سرویس پکیج ایرفو در اصفهان انجام شود.
اگر بوی منتشر شده، مانند بوی سوختگی باشد، احتمالا قطعات با برد پکیج دچار اتصالی شده است. ممکن است این بو به خاطر عدم استفاده از دستگاه برای مدت طولانی است. در این صورت گرد و غبار و آلودگی روی دستگاه می‌نشیند و با روشن کردن آن، شروع به سوختن می‌کند. در این صورت، پس از چند بار استفاده، بوی بد پکیج ایرفو از بین می‌رود و برای شما مشکل‌ساز نمی‌شود. ولی باز هم بهتر است برای اینکه از سلامت پکیج خود مطمئن شوید، آن را کامل تمیز کنید.
دلیل دیگر برای خروج بوی نامناسب از پکیج ایرفو، به خاطر راکد بودن آب در پکیج است که سبب رشد انواع میکروب‌ها مثل قارچ و باکتری در آن می‌شود. در این صورت بویی که به مشام می‌رسد مانند بوی دود یا سوختگی نیست و باید تعمیر دستگاه را به دست افراد متبحر و متخصص بسپارید. تیم alopiping برای تعمیر و سرویس پکیج ایرفو اصفهان به شما کمک می‌کند.
اگر بویی که از پکیج خارج می‌شود، مانند بوی تخم مرغ باشد، یعنی پکیج دچار نشتی گاز شده است.

3 – کم بودن آب گرم و یا کم بودن دمای آن

دلایلی که سبب گرم نشدن آب است شامل عدم گازرسانی مناسب، تنظیمات غلط، رسوب گرفتن مبدل حرارتی، خراب شدن مشعل، تداخل آب گرم و آب سرد داخل پکیج و انسداد لوله‌ها می‌باشد.

 

 

4 – روشن نشدن پکیج دیواری ایرفو

دلیل بروز این مشکل مواردی مانند خرابی شمعک، ایراد در سیستم برق رسانی، تنظیم نبودن فشار پکیج و گرفتگی لوله‌ها می‌باشد.

5 – انفجاری روشن شدن پکیج ایرفو

مواردی مانند عدم وجود اکسیژن کافی جهت عمل احتراق، بسته شدن سوراخ‌های مشعل در اطراف جرقه زن، خرابی دودکش، کثیفی سر الکترود جرقه زن، تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل و تنظیم نبودن فشار گاز، سبب می‌شود تا پکیج ایرفو به صورت انفجاری روشن شود.

6 - داغ شدن بیش از حد آب در پکیج ایرفو

خرابی ترموستات پکیج، سبب عدم تشخیص دما می‌شود و به همین دلیل تنظیم دمای آب پکیج، امکانپذیر نمی‌باشد. در این صورت آب بیشتر از حد نیاز داغ می‌شود و برای رفع این مشکل، باید به تعویض ترموستات دستگاه بپردازید.

7 – گرم و سرد شدن مداوم آب پکیج ایرفو 

مواردی مانند خرابی فلوسوئیچ یا پرشر، جرم گرفتن مبدل، ایراد در سنسور آب گرم یا شوفاژ، نوسان فشار آب و خرابی پمپ سبب شده تا آب پکیج، گرم و سرد شود.

8 – کار نکردن دکمه‌های پکیج ایرفو

در صورتی که با خرابی دکمه‌های پکیج ایرفو مواجه شدید، باید هرچه سریع‌تر برای تعمیر و سرویس پکیج ایرفو در اصفهان اقدام کنید. چرا که این مشکل، سبب خرابی سایر قسمت‌های الکتریکی پکیج می‌شود.

9 – زنگ زدگی دودکش پکیج ایرفو

در صورتی که با زنگ زدگی دودکش پکیج مواجه شدید، باید به سرعت برای تعویض آن اقدامات لازم را انجام دهید. چرا که زنگ زدگی دودکش، مانع خروج گازها و دودهای خطرناک می‌شود و برای سلامت افراد تهدید کننده است.

اهمیت تعمیر و سرویس پکیج ایرفو اصفهان

تعمیر پکیج یکی از اقدامات مهمی است که حتما باید توسط افراد متخصص و حرفه‌ای انجام شود. چرا که در این دستگاه اتصالات برق و گاز وجود دارد و نیاز به رعایت تمامی نکات ایمنی است. همچنین در صورت سپردن این فرآیند به دست افراد متخصص، کارایی و عملکرد دستگاه به بهترین شکل انجام می‌شود.
برای اینکه از خرابی متعدد پکیج ایرفو جلوگیری کنید، بهتر است سرویس دوره‌ای آن را جدی بگیرید. در صورت انجام اصولی سرویس دستگاه، هزینه جانبی برای نگهداری و تعمیرات آن، کاهش می‌یابد. بنابراین باید به سرویس دوره‌ای دستگاه اهمیت دهید. بهترین زمان برای انجام سرویس پکیج، قبل از شروع فصل سرما است تا در فصول سرد، خیالتان از سلامت دستگاه راحت باشد. به طور کلی بهتر است هر 6 ماه یکبار، سرویس پکیج ایرفو را انجام دهید.

هزینه لازم برای تعمیر و سرویس پکیج ایرفو در اصفهان

برای اینکه قیمت تعمیر و سرویس پکیج را برآورد کنید، باید به موارد مختلفی توجه کنید. در اصل ابتدا باید تعمیرکار مربوطه ایراد دستگاه را شناسایی کند. سپس بر حسب مشکل موجود، هزینه تعمیرات را به شما اعلام کند. همچنین می‌توانید برای دریافت تعرفه تعمیرات با همکاران ما تماس بگیرید.

 

 

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله در خصوص تعمیر و سرویس پکیج ایرفو اصفهان صحبت کردیم و مشکلات رایجی که برای پکیج ایرفو پیش می‌آید را بررسی کردیم. همانطور که گفته شد، بهتر است برای یافتن مشکل و تعمیر آن از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرید. شرکت الوپایپینگ برای تعمیر و سرویس پکیج ایرفو در اصفهان به شما کمک می‌کند. تنها کافی است سفارش خود را در همین صفحه ثبت کنید. همکاران ما پس از تایید سفارش، با شما تماس می‌گیرند تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

 

 

سوالات متداول


اگردر عملکرد پکیج ایرفو خود تغییراتی مثل سرد و گرم شدن آب، روشن نشدن پکیج، انفجاری روشن شدن آن، خروج بوی بد از پکیج و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر پکیج ایرفو خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین پکیج ایرفو برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل پکیج ایرفو خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

این مورد بستگی به مشکل دستگاه دارد. خدمات الوپایپینگ تا حد امکان در محل انجام می‌شود اما بعد از بررسی دستگاه در صورت نیاز، تکنسین با رضایت شما پکیج ایرفو را برای تعمیر از محل خارج می‌کند.
0.0 امتیاز از 0 رای