تعمیر و سرویس پکیج مارس اصفهان


تعمیر و سرویس پکیج مارس در اصفهان یکی از خدمات الوپایپینگ می باشد که در تمامی فصول سال متقاضیان زیادی دارد. در واقع پکیج یکی از سیستم های گرمایشی می باشد که نه تنها در زمستان بلکه در دیگر فصول سال نیز نقش مهم و ضروری را در زندگی ما دارد. گرمایش محیط در فصول سرد سال و تامین آب گرم مصرفی درتمامی فصل ها اهمیت پکیج و کارکرد صحیح آن در زندگی روزمره را افزایش می‌دهد. ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به علت بروز مشکل در یکی از وسایل خانه برای مدتی قادر به استفاده از آن نبوده‌اید اما پکیج از آن دست وسایل ضروری محسوب می‌شود که خرابی و کارکرد می‌تواند به راحتی زندگی را برای شما سخت و طاقت فرسا کند. کافی است برای چند لحظه به شرایط ذکر شده فکر کنید.

مرحله ی بعد در این زمان پیدا کردن یک تعمیرکار متخصص و با تجربه برای تعمیر پکیج است. اما ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود، سختی‌های جستجو برای پیدا کردن یک متخصص کار بلد یک طرف قضیه و هماهنگی با متخصص مربوطه و سرعت عمل وی طرف دیگر داستان است که اکثر افراد در این مرحله دچار دردسر می‌شوند و از کار و زندگی خود عقب می‌مانند.

اما الوپایپینگ راه حل این مشکل بزرگ را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق همین صفحه سفارش تعمیر پکیج مارس در اصفهان را ثبت نمایید. در کم ترین زمان ممکن یک تکنسین متخصص از مجموعه ما با شما تماس گرفته و برای تعمیر پکیج به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند.

الوپایپینگ در تمامی لحظات  در کنار شما است، اگر هر زمان؛

 •     پکیج شما به صورت خود به خود خاموش شد
 •     پکیج روشن نشد
 •     چراغ چشمک زن پکیج روشن شد
 •     پکیج روشن ولی رادیاتور ها گرم نبود
 •     پکیج به سر و صدا افتاد یا نشتی آب پیدا کرد و هر نوع مشکل دیگری، کافی است با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی الوپایپینگ
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

کلیه تکنسین های الوپایپینگ افرادی حرفه ای و مجرب هستند که از تمامی فیلترهای فنی شرکت عبور کرده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

الوپایپینگ درخواست شما را تا 3 روز پس از انجام کار، ضمانت می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه الوپایپینگ یک پلتفرم آنلاین خدمت رسانی در سراسر اصفهان است، به محض ثبت درخواست ، نزدیک ترین تکنسین به محل زندگی شما، با شما تماس خواهد گرفت.

کارتو بسپار به کاربلدش

سپردن کار به یک تکنسین با تجربه و حرفه ای را در الوپایپینگ تجربه کنید. الوپایپینگ؛ تخصصی ترین سامانه هوشمند ارائه خدمات تاسیسات است که با توجه به معیار تجربه و تخصص افراد و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین تکنسین ها را بر اساس تجربه و نظرات مشتریان واقعی مشخص نموده و شرایطی فراهم کرده است تا شما برای انجام کار به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الوپایپینگ همچنین با احراز هویت دقیق و آموزش های مستمر در تلاش است خدمات را با کیفیت تر و مطمئن تر از گذشته در دسترس شما قرار دهد . پس کافی است شما درخواست خود را ثبت کنید، پس از آن الوپایپینگ سفارش شما را برای تکنسین منتخب ارسال می کند و تکنسین مربوطه در سریعترین زمان ممکن برای بررسی جزئیات بیشتر و انجام هماهنگی با شما تماس می گیرد. این نکته را به یاد داشته باشید که پس از برقراری ارتباط با تکنسین، امکان لغو یا جایگزینی تکنسین همیشه برای شما فراهم است.

نظرات مشتریان

تعمیر و سرویس پکیج مارس

محمد بختیاری ، 03 آبان 1401

خیلی خوب

رسول حیدرزاده

رسول حیدرزاده

تعمیر و سرویس پکیج مارس
برای شروع آماده اید ؟

برای شروع آماده اید؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر و سرویس پکیج مارس اصفهان

تعمیرو سرویس پکیج مارس اصفهان

تعمیر و سرویس پکیج مارس اصفهان یکی از اقداماتی است که توسط تیم الوپایپینگ انجام می‌شود. هنوز عده‌ای از افراد تصور می‌کنند که انجام سرویس پکیج مارس یک کار بیهوده و هزینه اضافه است. اما باید بدانید که برای اینکه جلوی هزینه‌های سنگین و خسارت‌های احتمالی را بگیرید، باید تعمیر و سرویس پکیج مارس در اصفهان را جدی بگیرید. به این نکته نیز توجه کنید که قبل از اینکه دستگاه دچار مشکل جدی شود، رسوب زدایی و سرویس پکیج مارس را انجام دهید. در این مقاله با فواید رسوب زدایی، زمان انجام سرویس‌های دوره‌ای و موضوعاتی از این قبیل آشنا می‌شوید.

 

 

آشنایی با رسوب زدایی پکیج مارس

رسوب زدایی پکیج مارس، یکی از اقداماتی است که در زمان سرویس پکیج مارس انجام می‌شود. رسوب زدایی پکیج مارس را زمانی که با افت فشار آب گرم روبه‌رو شدید و یا برای گرم شدن آب به زمان زیادی نیاز دارید، باید انجام دهید. رسوب زدایی پکیج را نباید به دست افراد بی تجربه سپرد و باید به شکل تخصصی و کامل انجام شود. انجام نشدن درست عملیات جرم گیری، سبب شده تا گرفتگی در پکیج به وجود آید و رسوبات حرکت کنند و به قسمت‌های دیگر پکیج برسند. در این صورت نیاز است تا عملیات رسوب گیری را دوباره انجام دهید و هزینه اضافه پرداخت کنید. اگر به رسوب گیری پکیج اهمیت ندهید، ممکن است با از کار افتادن پکیج و شوفاژها نیز مواجه شوید. برای اطمینان از رسوب گیری کامل، تیم alopiping را انتخاب کنید.

فواید رسوب زدایی و تعمیر و سرویس پکیج مارس اصفهان

همانطور که گفته شد، رسوب زدایی یکی از مراحلی است که معمولا در زمان تعمیر و سرویس پکیج مارس در اصفهان انجام می‌شود. در این قسمت با فواید آن بیشتر آشنا می‌شوید.

 • با انجام سرویس پکیج، سبب افزایش بازدهی و راندمان دستگاه می‌شوید.
 • اگر قطعات داخلی دستگاه دچار مشکل باشد، در زمان سرویس متوجه آن می‌شوید و می‌توانید دستگاه را باز کنید و مشکل را برطرف کنید. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله تعمیر و سرویس پکیج اصفهان را بخوانید.
 • با انجام سرویس دوره‌ای پکیج مارس و صرف هزینه کم برای آن، جلوی مشکلات و هزینه‌های سنگین را می‌گیرید.
 • قبل از اینکه پکیج مارس دچار مشکل شود و از کار بیفتد، از سالم بودن آن مطمئن می‌شوید.
 • در زمان رسوب زدایی پکیج، آن را جرم گیری و تمیز می‌کنند و دستگاه از لحاظ ظاهر تمیز و زیبا می‌شود.

در چه مواقعی پکیج مارس نیاز به رسوب زدایی دارد ؟

اگر یکی از مشکلات زیر برای پکیج مارس شما به وجود بیاید، باید برای رسوب زدایی آن، اقدامات لازم را انجام دهید.

 • کم بودن فشار شیر آب گرم در آشپزخانه و حمام
 • گرم نشدن آب با وجود روشن بودن پکیج مارس
 • نیاز به صرف زمان زیاد برای گرم شدن آب 
 • گرم نشدن مناسب شوفاژ و رادیاتورها
 • شنیده شدن صدای تق تق با روشن شدن پکیج
 • بالا رفتن بار و فشار بی دلیل در پکیج مارس
 • نمایش ارور شماره 70 در پکیج مارس

زمان انجام تعمیر و سرویس پکیج مارس اصفهان هر چند وقت یکبار باید باشد؟

سرویس کامل : در این سرویس، به بررسی و بازبینی تمام قطعات پکیج می‌پردازند و دستگاه به طور کلی سرویس می‌شود. اگر از سرویس دستگاه، زمان زیادی می‌گذرد، برای رسیدن به کارایی مطلوب پکیج مارس، بهتر است درخواست سرویس کامل را داشته باشید.

سرویس دوره‌ای : این نوع سرویس، هر چند ماه یکبار انجام می‌شود و به دلیل اینکه به صورت بازه‌های کوتاه است و زمان میان دو بازه کم است، میزان کار مورد نیاز سبک‌تر و کم‌تر است. همچنین در این شرایط دستگاه نیز کمتر دچار آسیب می‌شود. بهتر است پس از نصب پکیج در اصفهان، سرویس دوره‌ای را به طور منظم انجام دهید. این سرویس به اندازه‌ای راحت است که حتی خودتان نیز می‌توانید پس از کسب تجربه و اطلاعات، آن را انجام دهید.

 

 

هزینه رسوب زدایی و تعمیر و سرویس پکیج مارس در اصفهان

میزان رسوبات و جرم‌های پکیج مارس،تاثیر  زیادی در هزینه رسوب زدایی دارد. گاهی اوقات مشکل پکیج ماری، با یک اسید شویی ساده برطرف می‌شود، گاهی نیز روند اسیدشویی پیچیده و دشوار است بنابراین هزینه آن نیز بیشتر می‌شود.

آشنایی با عوامل تاثیرگذار در هزینه تعمیر و سرویس پکیج مارس اصفهان

به طور کلی، برای محاسبه هزینه تعمیر پکیج مارس باید نوع و درجه خرابی را در نظر بگیرید. در ای قسمت، مواردی که در میزان محاسبه اجرت موثر است را بررسی می‌کنیم.

تشخیص نوع خرابی پکیج مارس : تعمیرکار مربوطه برای اینکه میزان هزینه سرویس پکیج مارس و تعمیر آن را محاسبه کند، ابتدا نوع خرابی را تشخیص می‌دهد و سپس بر اساس خرابی موجود، لیست قیمت خدمات را به شما تحویل می‌دهد.

نیاز داشتن به تعویض قطعات : نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات دستگاه، دومین عاملی است که در محاسبه هزینه موثر است. تعمیرکار مربوطه در این مرحله، ابتدا قطعات را بررسی می‌کند تا ببیند نیاز به تعویض دارند یا نه. همیشه اولویت بر تعمیر قطعات است. اگر امکان تعمیر قطعات وجود ندارد، هزینه‌های تعویض قطعات را نیز به لیست قیمت خدمات اضافه می‌کنند.

زمان مورد نیاز و میزان سختی کار : زمان مورد نیاز برای تعمیر و میزان سختی کار، سومین عامل تاثیرگذار در هزینه تعمیر و سرویس پکیج مارس در اصفهان است. تعمیرکار هرچقدر که زمان بیشتری را صرف عیب‌یابی و تعمیر پکیج شما کند و تخصص و مهارت بیشتری را به کار ببرد، هزینه تعمیر را نیز افزایش می‌دهد.

چه اقداماتی سبب کاهش تعرفه تعمیرات پکیج مارس می‌شود؟

۱) انجام سرویس دوره‌ای پکیج مارس به طور منظم

یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای اینکه هزینه تعمیر و سرویس پکیج مارس اصفهان را کاهش دهید، انجام سرویس‌های دوره‌ای است. همانطور که گفته شد، اقدامات انجام شده در سرویس دوره‌ای، سبب یافتن سریع مشکل، قبل از بروز مشکلات جدی و هزینه‌های سنگین می‌شود.

۲) سرویس کامل پکیج مارس

اگر پکیج مارس شما دچار مشکل باشد، در این سرویس، عیب یابی و مشکل آن برطرف می‌شود. گاهی نیز ممکن است دستگاه شما سالم باشد و فقط نیاز به سرویس داشته باشد. در این شرایط اقدامات زیر انجام می‌شود.

 • شستشوی مدار، سرویس پرشر آب و…
 • تعویض کلیه اورینگ‌ها و واشرهای دستگاه
 • سرویس مغزی شیر سه طرفه
 • جرم گیری مبدل ثانویه
 • تنظیم فشار گاز
 • رسوب زدایی کامل پمپ پکیج
 • بررسی مشعل
 • سرویس الکترود جرقه زن
 • جرمگیری مبدل اصلی
 • تنظیم فلنج دودکش
 • سرویس فن پکیج

۳) کنترل کردن مداوم دودکش

۴) انجام هواگیری پکیج

۵) انجام جرم گیری و تعویض قطعات

بررسی خصوصیات مکان نصب پکیج مارس

 • نباید محل نصب پکیج، بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمایشی باشد.
 • باید دستگاه، حداقل یک متر با دیوار روبه رو فاصله داشته باشد.
 • نباید فاصله دستگاه از دیوار یا کابینت مجاور، کمتر از ۱۵ سانتی‌متر باشد.
 • نباید از دستگاه تا زمین، کمتر از ۱۲۰ سانتی‌متر فاصله باشد.
 • باید کلاهک تعدیل دودکش به طور عمودی تا دریچه ی دودکش، بیشتر از ۳۰ سانتی‌متر فاصله داشته باشد.
 • به این نکته توجه کنید که محل نصب کلاهک تعدیل پکیج دیواری، حداقل ۳۰ سانتی‌متر پایین‌تر از دودکش باشد. دستگاه را نیز باید تا حد امکان، پایین‌تر از دریچه دودکش نصب کرد چرا که اگر فاصله پکیج از دریچه زیاد شود، مکش دستگاه نیز بیشتر می‌شود.
 • اگر محل نصب پکیج مارس در کابینت است و پکیج شما دیواری و دودکش‌دار است، باید از درب کرکره‌ای برای کابینت استفاده کنید. پکیج شما برای سوخت، به اکسیژن نیاز دارد و به همین ترتیب می‌تواند اکسیژن مورد نیازش را از محیط دریافت کند.

 

 

چرا الوپایپینگ؟

در این مقاله در خصوص تعمیر و سرویس پکیج مارس در اصفهان صحبت کردیم، اهمیت انجام آن را بررسی کردیم و شما را با هزینه‌های آن آشنا کردیم. همانطور که گفته شد، انجام سرویس دوره‌ای برای پکیج، مشکلات آن را به شدت کاهش می‌دهد، بنابراین باید به آن اهمیت داد. اگر شما نیز به تعمیر و سرویس پکیج مارس اصفهان نیاز دارید، تیم الوپایپینگ به شما کمک می‌کند. تیم ما از متخصصان متبحر و مجرب تشکیل شده است. تنها کافی است سفارش پکیج مارس خود را در وب سایت ما ثبت کنید تا پس از تایید آن، همکاران ما با شما تماس بگیرند و هماهنگی لازم را با شما انجام دهند.

 

 

سوالات متداول


اگردر عملکرد پکیج مارس خود تغییراتی مثل سرد شدن آب، شنیدن صدا از پکیج، منتظر ماندن برای گرم شدن آب و ... مشاهده کردید بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر پکیج مارس خود اقدام کنید.

بعد از اینکه سفارش شما به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت و تایید شد، تکنسین پکیج مارس برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات الوپایپینگ استفاده کنید.

در صورتی که شما مشکل پکیج مارس خود را نمی‌دانید، با ثبت سفارش در الوپایپینگ تکنسین مربوطه دستگاه شما را بررسی می‌کند. پس از بررسی تکنسین تعرفه تعمیرات را به شما ارائه می‌دهد. اگر با قیمت اعلام شده موافق نبودید، فقط مبلغی بابت کارشناسی باید پرداخت کنید. قابل ذکر است گاهی اوقات نیز تکنسین در هنگام تعمیر دستگاه متوجه مشکل دیگری می‌شود که در این صورت با رضایت شما جهت تعمیر آن اقدام می‌کند.

سرویس تعمیر پکیج مارس، در حال حاضر فقط در داخل شهر اصفهان انجام می‌شود.
0.0 امتیاز از 0 رای